The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two

کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two گزینه‌ای عالی برای علاقه‌مندان به ادبیات و سیر تکاملی آن در دو قرن اخیر بوده آن را به منبعی مطلوب برای دانشجویان رشته‌ی ادبیات انگلیسی تبدیل کرده است. با این وجود، سادگی نوشتار این کتاب برای خوانندگان علاقه‌مند به ادبیات انگلیسی مفید بوده و می‌توانند از آن بهره ‌ببرند.

این مجموعه‌ی دو-جلدی به بررسی 35 نفر از بزرگ‌ترین ادیبان دو قرن گذشته پرداخته و به این وسیله، روند تکامل ادبیات انگلیسی در دوران‌های مختلف و تاثیر عواملی مانند وقایع سیاسی و اجتماعی بر این روند را بررسی می‌کند.

شناسه محصول: 511205

2/600/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two گزینه‌ای عالی برای علاقه‌مندان به ادبیات و سیر تکاملی آن در دو قرن اخیر بوده آن را به منبعی مطلوب برای دانشجویان رشته‌ی ادبیات انگلیسی تبدیل کرده است. با این وجود، سادگی نوشتار این کتاب برای خوانندگان علاقه‌مند به ادبیات انگلیسی مفید بوده و می‌توانند از آن بهره ‌ببرند.

این مجموعه‌ی دو-جلدی به بررسی 35 نفر از بزرگ‌ترین ادیبان دو قرن گذشته پرداخته و به این وسیله، روند تکامل ادبیات انگلیسی در دوران‌های مختلف و تاثیر عواملی مانند وقایع سیاسی و اجتماعی بر این روند را بررسی می‌کند.

کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two نگاه جامع به هر اثر و به واسطه‌ی آن بررسی لایه به لایه‌ی اتفاقات و تاثیرات آن‌ها بر نویسندگان آن دوره‌ ، اثری جذاب و غیر معمول را پدید آورده است که کاربرد وسیعی در زمینه‌ی مطالعه‌ی تاریخ هنر و مکاتب ادبی دارد که برای همه‌ی مخاطبان تخصصی و عمومی علاوه بر جذابیت کارایی مطلوب و مورد نظر را دارد.

ساختار کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two

کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two متشکل از 5 بخش بوده و همان‌طور که در بالا اشاره شد، به بررسی 35 نویسنده پرداخته است.

  • کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two در بخش اول، ابتدا به معرفی مکتب رمانتیسم پرداخته و سپس، با استفاده از هفت سرفصل، به معرفی نویسندگان و شاعران مطرح و تاثیرگذار این مکتب و نقش آن‌ها در تکامل یافتن این مکتب ادبی می‌پردازد.
  • بخش بعدی درباره‌ی شعر و نثر دوران ویکتوریایی صحبت کرده و علاوه بر معرفی نویسندگان و شاعران این دوره، به نقش حکومت ملکه ویکتوریا و تاثیر او بر موضوعات مختلف -و حتی نوع ادبیاتی که توسط شاعران در آن زمان به کاربرده می‌شده- می‌پردازد. با توجه به مدت زمان طولانی حکومت ملکه ویکتوریا و تاثیر عمیق او بر هنر و ادبیات دوران حکومتش بر انگلستان، مولفان ناچار به تخصیص دو بخش از این کتاب به این عصر شده‌اند.
  • در ادامه‌ی بخش قبل، مولفان بعد از بررسی “شعر و نثر” این بار به سراغ بررسی رمان‌ها و آثار داستانی بلند در آن زمان رفته‌ و به کندوکاو در آثار نویسندگان بزرگی چون چارلز دیکنز و امیلی برونته پرداخته‌اند.
  • قسمت چهارم از این کتاب به اشعار مدرن اختصاص یافته است و در آن، به بررسی اتفاقاتی همچون جنگ جهانی اول بر شاعران آن دوران می‌پردازد. این بخش همچنین نوع نگاه آن‌ها به اتفاقات و مسائل آن زمان را واکاوی می‌کند.
  • قسمت آخر کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two نیز به آثار داستانی بلند رمان‌های مدرن و تصویری که نویسندگان از جهان اطراف خود در آن زمان ارائه کرده‌اند پرداخته و آثار نویسندگان تاثیرگذاری چون ویرجینیا ولف را بار دیگر، و از منظر تاریخی بازنگری می‌کند.

رشته‌ی ادبیات انگلیسی

درک ادبیات چند بعدی بوده‌ و شامل در نظر گرفتن زمینه‌های هنری، تاریخی، فرهنگی و نظری است و به رشد خلاقیت‌ و تخیل فرد کمک می‌کند. رشته‌ی ادبیات، به ویژه برای دانشجویان علاقه‌مند به تحصیلات تکمیلی در زبان انگلیسی یا حقوق مناسب است.

خواندن و تجزیه و تحلیل آثار مکتوب در مطالعات این رشته بسیار مهم است. در طول تحصیل در رشته‌ی ادبیات انگلیسی، دانشجویان متون مختلفی را مورد بررسی قرار داده و به بحث می‌پردازند. آن‌ها همچنین دانش جنبش‌ها و دوره‌های ادبی، و رویکردهای انتقادی -که نحوه‌ی نگاه ما به ادبیات امروز شکل داده‌اند- را به دست می‌آورند.

رشته‌ی ادبیات می‌تواند برای افرادی که به داستان‌ و شعر علاقه‌مند هستند گزینه‌ی مناسبی باشد. ادبیات به دانشجویان اجازه می‌دهد تا ماهیچه‌های تفسیر خود را منعطف کرده و مسائل فلسفی و اخلاقی را بررسی کنند.

دانشجویان این رشته متون مختلفی را می‌خوانند، درباره‌ی چگونگی ارتباط متن با زمان و مکان خاص در یک فرهنگ تحقیق کرده، مقاله‌های تحلیلی نوشته و در بحث‌های موضوعی شرکت می‌کنند.

اگر تحصیل در رشته‌ی ادبیات انگلیسی را در دانشگاه انتخاب کنید، با توجه به هدف این رشته‌،مهارت‌های ارتباطی جامع نوشتاری و گفتاری شما ارتقا یافته و در بحث یک موضوع، چارچوب‌بندی یک روایت و تجزیه و تحلیل سطوح مختلف معنا، مهارت پیدا خواهید کرد.

فارغ‌التحصیلان رشته‌ی ادبیات زبان انگلیسی را می‌توان در همه‌ی مشاغل و صنایع یافت. آن‌ها در صنعت، نقش‌های مختلفی را ایفا می کنند – از سردبیر تا استاد دانشگاه، و مشاور حقوقی تا مدیر. اگرچه در این مورد هیچ صنعتی اولویت ندارد، اما فارغ‌التحصیلان با این مدرک اغلب در جایی مشغول به فعالیت هستند که ارتباطات قوی و مهارت‌های نوشتاری انگلیسی در اولویت است؛ برای مثال، در دنیای رسانه و نشر.

با وجود اینکه امروزه محبوبیت زبان انگلیسی و یادگیری آن در بین مردم -خصوصا جوانان- افزایش یافته و رشته‌ای اشباع شده محسوب می‌شود، اما همواره تسلط واقعی به زبان انگلیسی در سطوح بالا می‌تواند موقعیت‌های فوق العاده‌ای برای شما به وجود آورده و شما از طریق آنها، پیشرفت های فراوانی خواهید داشت.

 

 ‌کتب مرتبط با کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two:

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب The McGraw-Hill Guide to English Literature volume two اینجا کلیک کنید.

وزن 512 گرم
موضوع

literature, دانشگاهی

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال

سطح

Academic, Advanced

CEFR

C1-C2

ناشر اصلی

McGraw-Hill

نویسنده

Karen Lawrence, Betsy Seifter and Lois Ratner

شابک/ISBN

9780070367050

قطع

وزیری

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (نرم

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.