CAMBRIDGE PAPERBACK GUIDE TO LITERATURE IN ENGLISH

1/120/000 ریال

کتاب CAMBRIDGE PAPERBACK GUIDE TO LITERATURE IN ENGLISH نوشته‌ی Ian Ousby، منتشر شده توسط انتشارات کمبریج، نسخه‌ی کوتاه شده‌ی کتاب Cambridge Guide to Literature in English، یک کتاب مرجع و دانشنامه‌ای ادبی‌ست که  برای معرفی نویسندگان و آثار ادبی انگلیسی‌زبان طراحی شده است.

کتاب Cambridge Guide to Literature in English، معتبرترین مرجع ادبیات انگلیسیست. این کتاب راهنمای جامعی برای ادبیات انگلیسی، از دوره‌ی زبان انگلیسی کهن تا امروز است و همه‌ی انواع ادبیات انگلیسی بریتانیا، آمریکا، کانادا، استرالیا و… را پوشش می‌دهد.

در این کتاب همه‌ی نویسندگان و شاعران کوچک و بزرگ انگلیسی‌زبان و آثارشان  به ترتیب حروف الفبا به معرفی شده و توضیح جامعی درباره‌ی زندگی و فعالیت‌های ادبی‌شان آورده شده است.

کتاب CAMBRIDGE PAPERBACK GUIDE TO LITERATURE IN ENGLISH نسخه‌ای کوتاه شده از کتاب Cambridge Guide to Literature in English است، این کتاب به معرفی اجمالی آثار و مؤلفان اکتفا کرده و از معرفی مؤلفان و آثار کمتر شناخته شده صرف‌نظر می‌کند.

هر خواننده‌ی ادبیات دوستی می‌تواند از جست‌وجو در کتاب CAMBRIDGE PAPERBACK GUIDE TO LITERATURE IN ENGLISH  لذت برده و نویسندگان و آثار تازه‌ای کشف کند.

کتاب CAMBRIDGE PAPERBACK GUIDE TO LITERATURE IN ENGLISH بخصوص برای دانشجویان رشته‌ی ادبیات انگلیسی بسیار کاربردی است. دانشجویان می‌توانند با مراجعه به این کتاب با نویسندگان جدیدی آشنا شوند و آثار آن‌ها را مطالعه کنند.

 

ناموجود