درباره ما

انتشارات رهنما در سال ١٣۵٩ شمسی توسط جناب اقای محمد جواد صبایی تاسیس گردید. فعالیت این مجموعه در آغاز بیشتر در حوزه نشر کتاب های دانشگاهی، فرهنگ های دو زبانه و کتب آموزش زبان های خارجی بود. تا کنون بیش از دو هزار عنوان کتاب توسط انتشارات رهنما چاپ و منتشر گردیده است که برخی از آنها از جمله کتاب های دو زبانه چندین بار تجدید چاپ شده اند.

انتشارات رهنما بیشترین کتاب‌های آموزش زبان زنده دنیا را در ایران منتشر نموده که از آن جمله دوره کتاب‌های آموزش زبان چینی به نام راه موفقیت را می توان نام برد. این انتشارات همچینین علاوه بر نشر کتاب‌های زبان‌های خارجی و دانشگاهی در چند سال اخیر به چاپ کتاب‌هایی در زمینه کودکان و نوجوانان، فلسفه برای کودکان، خودیاری و عرضه اقلام تبلیغاتی روی آورده است که با اقبال خوبی روبرو گردیده است و راهی نو در زمینه فعالیت‌های این مجموعه می‌باشد.

افتخارات امروز این مجموعه مرهون تلاش تمامی مولفین، مترجمین و همکارانی است که تا به امروز ما را در ارائه این محصولات یاری داده اند. امید است با تلاش روز افزون شاهد گسترش دامنه علم و دانش در سراسر کشور عزیزمان ایران باشیم.

خدمات ما

 1. عرضه جدیدترین متدهای آموزش زبان و کتب آموزشگاهی
 2. امکان چاپ انواع کتب، دفاتر، لیوان، خودکار، ساعت، و سایر کلا‌های تبلیغاتی شخصی سازی شده با لوگوی اختصاصی مشتریان

 3. استفاده از بهترین اقلام و کالا‌های تبلیغاتی و با کیفیت‌ترین نوع کاغذ در محصولات چاپی و مواد استاندارد در چاپ و در همه مراحل تولید محصولات

 4. تنوع بالای محصولات انتشارات؛ برخورداری از 8000 عنوان مختلف در حوزه آموزشگاهی و دانشگاهی زبان انگلیسی و زبان های دیگر (کتابهای تالیفی و دانشگاهی بزرگترین مؤلفان ایران و جهان و کتب ادبیات انگلیسی، کتاب های آموزش زبان و TTC، دیکشنری، کتاب های آموزش چهار مهارت اصلی، کتب آمادگی برای آزمون های بین المللی IELTS & TOEFL، داستان های کوتاه، فلش کارت و غیره)

 5. برخورداری از مجموعه بهترین کتب آموزشی زبان های غیر انگلیسی (فرانسوی، آلمانی، روسی، چینی و ترکی)

 6. قبول مرجوعی فاکتور، حداکثر تا 30% سفارشات در هر ترم (مشروط به این مسأله که کتاب های مرجوعی، سالم و چاپ خود انتشارات رهنما باشند.)

 7. سرعت بالا در انتقال سفارشات خریداری شده به مقصد (24 الی 48 ساعت کاری داخل تهران) (4 الی 5 روز کاری برای حومه تهران و شهرستان ها)

 8. عرضه محصولات به صورت شرینک شده (سلفون و بسته بندی شده)
 9. برگزاری کارگاه های آموزشی

انتشارات رهنما با رویکردی فرهنگی مفتخر به برگزاری دوره های ذیل می باشد

 1. معرفی کتاب
 2. دوره های روش تدریس
 • کودکان
 • نوجوانان
 • بزرگسالان
 • مدیریت کلاس
 • خلاقیت در تدریس