Dominoes Readers

Dominoes 2: Sherlock Holmes The Norwood Mystery

موجود در انبار

قیمت اصلی 450/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 270/000 ﷼ است.

Dominoes 3: Dian and the Gorillas

موجود در انبار

قیمت اصلی 750/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 450/000 ﷼ است.

Dominoes 2 The Lost World

موجود در انبار

قیمت اصلی 500/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 300/000 ﷼ است.

Dominoes 2: Lord Arthur Savile’s Crime and Other Stories

اتمام موجودی

قیمت اصلی 650/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 390/000 ﷼ است.

Dominoes Starter: A Pretty Face

موجود در انبار

قیمت اصلی 500/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 300/000 ﷼ است.

Dominoes Two: The Turn of the Screw

موجود در انبار

قیمت اصلی 800/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 480/000 ﷼ است.

معرفی کتاب های Dominoes Readers

در مورد کتاب‌های Dominoes Readers باید بگوییم که این کتاب‌ها جزء بهترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی با لهجه بریتیش و امریکن هستند که سطح آنها برای نوجوانان و نوآموزان مناسب است. برای افرادی که می‌خواهند زبان انگلیسی را از پایه شروع کنند و تمایل به استفاده از کتاب‌های مناسب و استاندارد دارند، این کتاب‌ها می‌توانند یک گزینه عالی و ایده آل باشند.

کتاب‌های دومینو ریدر برای کسانی مناسب است که می‌خواهند خواندن خود را تقویت کنند و بتوانند از پایه خواندن متون انگلیسی مختلف را فرا بگیرند. در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا برای خرید سری کتاب‌ های دومینو Dominoes هستیم و این مجموعه کتاب‌ها توانسته است به خوبی نظر والدین و نوآموزان را برای یادگیری اصولی و صحیح انگلیسی به خود جلب کند.

کتاب های Dominoes Readers برای چه افرادی مناسب است؟

در حال حاضر این کتاب‌ها را برای نوجوانان طراحی و تنظیم کرده‌اند، با این حال بزرگسالانی که هیچ تجربه قبلی از خواندن زبان انگلیسی نداشته و تمایل به یادگیری پایه زبان انگلیسی دارند نیز، می‌تواند از آن‌ها استفاده کنند. توجه داشته باشید در حال حاضر این کتاب‌ها از پایه تا پیشرفته طراحی شده و شامل داستان‌ها و متون مختلفی هستند که همین موضوع تمایل زبان آموزان را برای یادگیری افزایش می‌دهد.

کتاب‌های دومینو Readers به شما کمک می‌کنند تا خواندن خود را قوی کرده و بتوانید اصطلاحات، هجی‌ها، کلمات مختلف و جملات سخت و آسان را به خوبی یاد بگیرید. همانطور که اطلاع دارید یکی از چهار مبحث مهم زبان انگلیسی خواندن متون است و کتاب‌های دومینو Readers این امکان را در اختیار تمام افراد از کودکان تا بزرگسالان و با هر سطحی مخصوصاً سطوح مبتدی قرار می‌دهد تا مطالعه متن‌های انگلیسی را از پایه آغاز کنند.

کتاب های Dominoes Readers شامل چه بخش‌هایی است؟

از جمله مزیت‌هایی که کتاب‌های سری دومینو ریدر دارند این است که در یک کتاب تمرین و متن با هم قرار گرفته است و این موضوع باعث می‌شود تا زبان آموزان در هر سطحی در ابتدا متن‌های داستانی مختلف را خوانده و سپس اقدام به پاسخ دادن به تمرینات کنند. این کتاب‌ها بر خلاف برخی کتاب‌های موجود در بازار که فقط شامل متن و درک مطلب است و در آن تمرینی وجود ندارد، باعث تقویت مهارت‌های نوشتاری یا دیگر مهارت‌ها در زبان آموزان شده و به یادگیری کامل و افزایش سرعت خواندن به آنها کمک می‌کند.

در این کتاب معنی لغات جدید در پاورقی آورده شده است و شما می‌توانید در کمترین زمان آنها را به خاطر بسپارید. علاوه بر این، این مجموعه کتاب‌ها از انتشارات آکسفورد بوده و شامل کتاب‌های داستانی با ۴ سطح مختلف هستند به طوری که تمام افراد بدون محدودیت می‌توانند از آن استفاده کنند. وجود بخش‌های مختلف با سطوح متنوع و قرار گرفتن هر داستان به صورت استاندارد در این کتاب از برخی دیگر از مزیت‌های این کتاب است که شما می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

خرید آنلاین کتاب های Dominoes Readers

هنگام خرید کتاب‌‌های Dominoes Readers باید در نظر داشته باشید که این کتاب‌ها برای تقویت Reading مناسب هستند و معمولاً برای سطوح پایه تا متوسط طراحی شده‌اند. پس در صورتی که می‌خواهید از کتاب‌هایی مناسب برای پیشرفت در زبان انگلیسی در حوزه ریدینگ استفاده کنید، این کتاب‌ها می‌توانند گزینه خوبی برای شما باشند.

در صورتی که زمان کافی برای مراجعه و خرید حضوری ندارید می‌توانید این کتاب‌ها را به صورت آنلاین و غیر حضوری از انتشارات رهنما سفارش دهید. علاوه بر این، به دلیل اینکه این کتاب‌ها حالت داستانی دارند در نتیجه زبان انگلیسی را برای شما لذت بخش و شیرین می‌کنند. معمولاً افرادی که می‌خواهند اقدام به یادگیری زبان انگلیسی در منزل کنند، این کتاب‌ها را تهیه و مطالعه می‌کنند. پس توصیه ما به شما این است که اگر می‌خواهید کتاب‌هایی مناسب برای ریدینگ تهیه کنید، اقدام به خرید سری کتاب‌های دومینو Dominoes نمایید.

قیمت کتاب های Dominoes Readers

در مورد قیمت خرید کتاب‌‌های Dominoes Readers باید بگوییم که قیمت آنها بر اساس سطح و نوع کتاب می‌تواند متفاوت باشد. معمولا هر چقدر سطح این کتاب افزایش پیدا می‌کند، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. اما در حال حاضر بازه قیمت این کتاب‌ها از ۱۷ هزار تومان تا ۶۵ هزار تومان متغیر بوده و همانطور که می‌بینید می‌توانیم آن را جزء ارزان‌ترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی معرفی کنیم که حتی شما با بودجه کم نیز می‌توانید آنها را خریداری کنید. به هر حال اگر قیمت کتاب‌های دومینو برای شما اهمیت دارد توصیه ما به شما این است که در ابتدا در مورد قیمت هر کدام یا قیمت خرید عمده با فروشنده صحبت کرده و سپس سفارش خود را انجام دهید.