کتاب Change your Thinking Change your Life

480/000 ریال

کتاب Change your Thinking Change your Life نوشته‌ی برایان تریسی– یکی از برترین معلمین موفقیت در جهان- است. برایان تریسی در این کتاب راه‌های استفاده کامل از نیروی درونی برای رسیدن به موفقیت و اهداف اصلی زندگی را بیان می‌کند. همچنین خوانندگان در این کتاب یاد می‌گیرند که چگونه انسان‌ها و عواملی که در راه موفقیت به آن‌ها کمک می‌کنند را به زندگی خود جذب کنند.

ذهن انسان ابزاری قدرتمند و ضروری برای بقا و موفقیت است. اندیشه و طرز تفکر هر فرد، بخش اعظم اتفاقاتی که قرار است رخ ‌دهد را کنترل می‌کند. انسان‌های زیادی بوده‌اند که با طرز فکر درست، بیماری‌های ناعلاجی مثل سرطان را درمان کرده‌اند یا انسان‌هایی که توانایی دارند با قدرت ذهن، فعالیت‌های درونی وعمومی بدن خود را کنترل کنند. آن‌ها با تسلط بر خود، اندیشه را از محدودیت‌ها خارج می‌کنند. اندیشه‌ی انسان می‌تواند برایش زندگی شاد یا پر از غمی را بسازد. می‌توانید هر چه را در ذهن دارید، جلوی چشم خود ببینید. در این کتاب برایان تریسی به کمک شما می‌آید تا راه فکر کردن سنجیده وصحیح را نشان دهد.

“در حال حاضر موفق‌ترین مردم کسانی هستند که پیوسته در حال یادگیری‌اند و دائما دانش خود را توسعه می‌دهند. آن‌ها از ایده‌های جدید و نگرش‌های خلاقانه استقبال می‌کنند.

بزرگترین اشتباهی که تعداد زیادی از مردم مرتکب می‌شوند این است که آن‌ها فکر می‌کنند هر دانشی که در لحظه دارند برای آن‌ها کافی است.”

در انبار موجود نمی باشد