کتاب The Power Of Now یا نیروی حال

385/000 ریال

کتاب The Power Of Now یا نیروی حال نوشته‌ی Eckhart Tolle (اکهارت تول)، کتابی است که شما را به سمت روشنگری معنوی هدایت می‌کند. این کتاب جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است و تا کنون به بیش از ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده است.

اکهارت درباره کتابش می‌گوید:”این کتاب عصاره‌ی آموزه‌های من را دربردارد. البته، من می‌کوشم آموزه‌هایم را حتی‌المقدور در ظرف کلمات بریزم و با افراد و گروه‌های کوچک و سالکان راه معنا درمیان بگذارم. این کتاب ثمره‌ی تلاش من در ده سال گذشته بوده است. می‌دانم که کلمات گنجایش همه‌چیز را ندارند. می‌خواهم با همه‌ی وجودم تشکر کنم از همه‌ی آنهایی که شجاعت داشتند و خواستند که تحول درون خویش را تجربه کنند؛ آنهایی که پرسش‌های جدی در ذهن داشتند و آماده‌ی شنیدن پاسخ‌هایم بودند. اگر این آدم‌های دوست‌داشتنی نبودند، این کتاب به زیور طبع آراسته نمی‌شد من اطمینان دارم که این کتاب به دست تمامی کسانی خواهد رسید که خواهان دگرگونی بنیادی درون خویش‌اند

بار‌ها در سراسر زندگی شنیده‌ایم که می‌گویند در حال زندگی کن؛ زیرا انسان‌ها معمولا تمایل دارند در اسارت گذشته یا در افسون آینده زندگی کنند. اما همه می‌دانیم زندگی در گذشته و خیال‌پردازی و نگرانی از آینده ثمری ندارد زیرا آینده به وسیله‌ی زمان حال تغییر می‌کند و گذشته دست‌نیافتنی‌ست.

کتاب The Power Of Now یا نیروی حال بینش میلیون‌ها نفر در جهان را نسبت به زندگی تغییر داده‌ است. این کتاب ارزشمند به شما یادآوری می‌کند که برای لذت بردن از زندگی، باید لحظه‌ای ذهن‌تان را خاموش کنید و به اطراف‌تان با دقت نگاه کنید. به خودتان بیایید و در حال زندگی کنید تا بتوانید از زندگی حداکثر استفاده و لذت را ببرید.

در انبار موجود نمی باشد