An Introduction Into Short Story and Novel

کتاب  An Introduction Into Short Story and Novel به عنوان مقدمه ای کلی برای تحلیل انتقادی رمان و داستان کوتاه در نظر گرفته شده است. یکی از اهداف اصلی ، کمک به خوانندگان برای دیدن رویکرد تحلیلی نسبت به رمان و داستان کوتاه است که به خودی خود هدف غائی نیست ، اما می تواند درک ما از متن را  عمیق کند و تجربه خوب خواندن را تشدید کند.

شناسه محصول: 411473

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

425/000 

ناموجود

ناموجود

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب دیباچه ای بر داستان کوتاه و رمان

توضیحات کتاب An Introduction Into Short Story and Novel:

کتاب An Introduction Into Short Story and Novel به عنوان مقدمه ای کلی برای تحلیل انتقادی رمان و داستان کوتاه در نظر گرفته شده است. یکی از اهداف اصلی ، کمک به خوانندگان برای دیدن رویکرد تحلیلی نسبت به رمان و داستان کوتاه است که به خودی خود هدف غائی نیست ، اما می تواند درک ما از متن را  عمیق کند و تجربه خوب خواندن را تشدید کند.
با تجزیه و تحلیل داستان ها ، عوامل و عناصر بی شماری وجود دارد که در برابر خوانندگان پنهان یا آشکار می شود. با در نظر گرفتن عصر تاریخی که در آن اثر هنری نوشته شده است ، کشور ، هنجار و ایدئولوژی اجتماعی ، عناصر روانی اجتماعی ، مسائل فرهنگی ، سنت ها و فن آوری زمان و بسیاری از جزئیات بیشتر در رابطه با هسته اصلی داستان و داستان گویی باید به دقت مورد توجه قرار گیرد ، تا معنی و معنا پیدا شود ، قوانین بازی های نویسندگان ، اتصال به سرنخ های ارائه شده از نویسندگان در متن برای خوانندگان ، واقعیت ها و داستان ها ، و بسیاری دیگر از موارد.
 کتاب حاضر برای دانش آموزانی نوشته شده است که در حال مطالعه جدی رمان و داستان کوتاه ادبیات هستند و به دنبال درک اطلاعات کافی از انواع داستان ها ، و همچنین یک معنا و درک منطقی و یک ایده اولیه در مورد ارزیابی آثار ادبی هستند. هدف همیشه این بوده است که به دانش آموزان علاقه مند چیزی ارزشمند برای درک و استفاده از آنها ارائه شود. فرض اولیه در ادبیات این است که ادبیات باید با دقت بخواند و متفکرانه مورد توجه قرار گیرد و با شور و شوق تجربه شود ، زیرا ادبیات برای رشد شخص و کل جهان مهم است.
0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.