پکیج دوره کامل Jolly Phonics

پکیج دوره کامل Jolly Phonics با هدف آموزش خواندن و نوشتن به کودکان رده سنی 3 تا 7 سال به تدریس حروف و صداهای انگلیسی به روشی منحصربه‌فرد و جذاب می‌پردازد. کتاب حاضر با استفاده از بازی، پازل، کاردستی رنگ‌آمیزی و وصل کردن لغات و حروف و تصاویر آموزش به  کودکان را در محیطی شاد و همراه با بازی  انجام می‌دهد.

 

 

 

 

 

شناسه محصول: B1000

6/875/000 

ناموجود

ناموجود

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

پکیج دوره کامل جولی فونیکس Jolly Phonics با هدف آموزش خواندن و نوشتن به کودکان رده سنی 3 تا 7 سال به تدریس حروف و صداهای انگلیسی به روشی منحصربه‌فرد و جذاب می‌پردازد. کتاب حاضر با استفاده از بازی، پازل، کاردستی رنگ‌آمیزی و وصل کردن لغات و حروف و تصاویر آموزش به  کودکان را در محیطی شاد و همراه با بازی  انجام می‌دهد.

ترتیب صدا‌ها : در این کتاب‌ها صداها به ترتیب خاصی به کودکان معرفی می‌شوند که با ترتیب حروف الفبای انگلیسی متفاوت است. این امر باعث می‌شوند کودکان بتوانند بعد از یادگیری چندصدا بتوانند به‌سرعت کلمات را بسازند.

جولی فونیکس چگونه زبان را به کودکان آموزش می‌دهد؟

جولی فونیکس با استفاده از یک رویکرد آوایی به کودکان 5 مهارت را برای خواندن و نوشتن آموزش می‌دهد. این مهارت‌ها عبارت‌اند از :

 1. یادگیری صدای حروف
 2. یادگیری نوشتن حروف
 3. ترکیب
 4. شناسایی صدا‌ها در کلمات
 5. کلمات شیاد

بیایید باهم این مهارت‌ها را بیشتر برسی کنیم و ببینیم منظور از هرکدام از این مهارت‌ها چیست

یادگیری صدای حروف:

در پکیج دوره کامل جولی فونیکس Jolly Phonics نه‌تنها حروف الفبا بلکه 42 صدای اصلی زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود. این صداها به هفت گروه تقسیم‌شده‌اند و در هر سطح از این مجموعه به یکی از این گروه‌ها پرداخته می‌شود. هرکدام از این صداها به همراه یک کار یا فعالیت  فیزیکی به کودکان آموزش داده می‌شوند تا به آن‌ها کمک کند حرف یا حروفی که نشان‌دهنده این صدا هستند را به‌خوبی یاد بگیرند. با پیشرفت کودکان می‌توانید به حروف اشاره‌کنید و از اینکه کودک شما با چه سرعتی کاری را انجام می‌دهد و صدای آن حرف را می‌گوید شگفت‌زده شوید. هر حرف/صدا را می‌توان در یک روز به کودکان آموزش داد و با کسب اعتمادبه‌نفس کافی توسط کودکان دیگر نیازی به کار یا فعالیت فیزیکی وجود ندارد.

یادگیری نوشتن حروف:

گرفتن صحیح مداد توسط کودکان در دست بسیار مهم است. اگر کودکان در ابتدا مداد را به‌غلط در دست بگیرند اصلاح این رفتار در آینده دشوار خواهد بود. کودکان باید نحوه نوشتن حروف را نیز به‌درستی فرابگیرند.

ترکیب:

ترکیب روند بیان صداها به‌صورت تکی در یک کلمه و بعد ترکیب آن‌ها برای ساختن کلمه است. با این مهارت کودکان یاد می‌گیرند چگونه صداها را باهم ترکیب کنند و کلمات جدید را بخوانند و بنویسند.

شناسایی صدا‌ها در کلمات:

ساده‌ترین راه برای یادگیری املاء کلمه گوش دادن به صداها در آن کلمه است. حتی با کلماتی که املا آن‌ها با صدای آن‌ها متفاوت است داشتن درک درست از صدای حروف می‌تواند کمک زیادی به کودکان بکند. برای مثال ابتدا از کودک خود بخواهید که به صدای ابتدای کلمه توجه کند. سپس از او بخواهید که به صدای انتهای کلمه توجه کند ازآنجاکه صدایی که در وسط کلمه وجود دارد معمولاً سم‌ترین چیز برای شنیدن است. این کار را با کلمات ساده سه‌حرفی شروع کنید. می‌توانید برای کمک به کودکان با هر صدا یک‌بار بر روی میز بکوبید.

کلمات شیاد:

کلمات شیاد کلماتی هستند که صدای آن‌ها با نوشتن آن‌ها متفاوت است. چندراه برای یادگیری این کلمات وجود دارد.

 • نگاه کنید، بپوشانید، بنویسید و چک کنید
 • به کلمه نگاه کنید تا ببینید کدام بخش از آن سخت است. از کودک بخواهید تا آن کلمه را روی هوا بنویسد و حروف را بگوید. کلمه را بپوشانید و ببیند که آیا کودم می‌تواند آن را به‌درستی بنویسد. پاسخ را برسی کنید.
 • آن را به همان‌گونه که صدای آن است بیان کنید. برای مثال کلمه Was به‌صورت was بیان می‌شود تا با mass هم‌آوا شود یا کلمه Monday به‌صورت mon-day گفته می‌شود.
 • برای یادگیری کلماتی که املا سختی دارند می‌توانید آن‌ها را با یک جمله که املا ساده‌تری دارد بیان کنید به‌گونه‌ای که با قرار دادن حرف اول کلمات آن جمله بتوان آن کلمه سخت را نوشت. برای مثال
  Laugh را می‌توان با جمله Laugh At Ugly Goat’s Hair آموزش داد.

اجزاء پکیج دوره کامل Jolly Phonics:

 

 

 

 

 

 

 

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.