Cambridge IELTS Vocabulary for bands 6.5 and above

کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above برای داوطلبانی طراحی شده است که هدف آنها دریافت نمره آیلتس 6.5 یا بالاتر است. این کتاب تمام واژگان مورد نیاز برای آیلتس 6.5 و بالاتر را در ماژول آکادمیک و جنرال پوشش می‌دهد. این واژگان در زمینه‌های واقعی ارائه شده و از طریق گوش دادن و خواندن متون ارائه می‌شوند تا به شما کمک کند کلمات را به خاطر سپرده و معنای آنها را درک کنید.

شناسه محصول: 915505

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

690/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above

کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above برای داوطلبانی طراحی شده است که هدف آنها دریافت نمره آیلتس 6.5 یا بالاتر است. این کتاب تمام واژگان مورد نیاز برای آیلتس 6.5 و بالاتر را در ماژول آکادمیک و جنرال پوشش می‌دهد. این واژگان در زمینه‌های واقعی ارائه شده و از طریق گوش دادن و خواندن متون ارائه می‌شوند تا به شما کمک کند کلمات را به خاطر سپرده و معنای آنها را درک کنید.

کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above  شامل تمریناتی به سبک آیلتس برای هر چهار مهارت همراه با پاسخ بوده که استراتژی‌های ساخت واژگان را به شما نشان می‌دهد. همچنین شامل بررسی‌های پیشرفت زبان‌آموز به طور منظم و نکاتی در مورد چگونگی جلوگیری از خطاهای رایج است.

کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above  در سال 2021 منتشر شده است و نسخه جدیدی از Cambridge Vocabulary for IELTS است که اکنون با ویرایش و نام جدید در دسترس می‌باشد.

کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above همراه با یک سی دی صوتی است که حاوی محتوای صوتی کتاب از جمله تمرینات تلفظ و شنیدن است. با کمک این فایل صوتی، زبان آموزان مهارت شنیداری خود را نیز بهبود می‌بخشند.

ساختار کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above

کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above شامل 25 بخش بوده که هر کدام از آن‌ها به قسمت‌ها و تسک‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

یکی از ویژگی‌های کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above این است که اشتباهات رایجی را که داوطلبان مرتکب می‌شوند شناسایی کرده تا از تکرار این اشتباهات توسط زبان‌آمور جلوگیری کند. علاوه بر این، در هر قسمت فهرستی از کلمات تهیه شده است که می‌تواند یادآوری آن را آسان و مسیریابی را برای داوطلب روشن‌تر کند. علاوه بر این، این کتاب شامل تمرینات متنوعی برای هر مهارت آیلتس بوده که پاسخ تمامی آن‌ها در انتهای کتاب قابل مشاهده است. این ویژگی، کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above را به انتخاب خوبی برای خودآموزی تبدیل می‌کند.

در مورد آزمون IELTS:

آزمون آیلتس IELTS یکی از معتبرترین آزمون‌های جهان است که در اکثر کشورها و دانشگاه‌ها از اعتبار بالایی برخوردار است.

امتحان آیلتس در چهار مهارت مختلف، شرکت‌کنندگان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد؛ این مهارت‌ها به ترتیب برگزاری در آزمون شامل Listening  (شنیداری)،Reading  (خواندن)، Writing  (نوشتاری) و speaking (گفتاری) هستند.

سیستم سنجش نمرات در آزمون آیلتس در بازه‌ای از 1 تا 9 است؛ در آزمون آیلتس واژه‌ای به نام “نمره‌ی قبولی” تعریف نشده است و نمره‌ی کسب شده توسط شما، گواهی‌ست بر میزان دانش زبانی شما.

  • معرفی بخش Listening  آزمون IELTS:

در آزمون آیلتس همواره سوالاتی که در Listening وجود دارد، بخش‌های وسیعی از مهارت شنیداری شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. مانند این‌که آیا شما توانایی درک ایده‌ی اصلی، جزییات، نظر شخص یا اشخاص در حال صحبت، هدف از بیان مطلبی خاص و همچنین لهجه و گویش‌های مرسوم زبان انگلیسی را دارا هستید یا خیر؟ به همین دلیل، سوالات Listening آیلتس طیف متنوعی از سوالات را در بر گرفته تا تمامی این موارد پوشش داده شود. ارزیابی توانایی Listening در آزمون آکادمیک و جنرال یکسان می‌باشد.

  • معرفی بخش Reading آزمون IELTS:

مدت زمان بخش Reading آزمون آیلتس 60 دقیقه بوده و شامل سه متن برگرفته از مجلات، روزنامه‌ها، کتاب‌ها، تبلیغات، اطلاعیه‌ها و کتاب‌های راهنما بوده و معمولا حاوی تصاویر، نمودار یا جدول‌ می‌باشند. کوتاهی و بلندی این متون از حدود 500 تا 1000 کلمه متغیر است. مجموع این سه قسمت جمعا بین 1500 تا 2500 کلمه می‌باشد. هر قسمت reading دارای چندین نوع سؤال مختلف بوده که ممکن است قبل یا بعد از متن قرار بگیرند. اغلب متون و سوالات با خواندن قسمت 1 تا 3 دشوارتر می شوند.

  • معرفی بخش Writing آزمون IELTS:

مدت زمان بخش Writing آزمون آیلتس 60 دقیقه بوده و در این بخش، توانایی نگارش شما در دو موضوع و سبک کاملا متفاوت سنجیده می‌شود. شما باید در یک بازه‌ی زمانی مشخص و نسبتا کوتاه، به هر دو Task پاسخ دهید. سبک نوشتار تسک ۱ و ۲ باید آکادمیک و نیمه رسمی باشد. بخش نوشتاری آیلتس دو تمرین دارد که باید برای تمرین اول، حداقل ۱۵۰ کلمه و برای تمرین دوم ۲۵۰ کلمه بنویسید.

معرفی بخش Speaking آزمون IELTS:

بر خلاف برداشت عموم آزمون speaking آیلتس یک مکالمه‌ی معمولی نیست، بلکه یک مصاحبه‌ی رسمی با مسئول امتحان -Examiner- می‌باشد. این بخش تنها ۱۱ تا ۱۴ دقیقه به طول می‌انجامد و کل آزمون نیز ضبط می‌شود. بخش Speaking به 3 بخش تقسیم می‌شود:

  • بخش یکم: شما به سوالات معمولی و عمومی مثل شغل، خانواده، محل زندگی و … جواب می‌دهید.
  • بخش دوم: در این قسمت مسئول امتحان -Examiner- به شما یک سوال مشخص می‌دهد و شما یک دقیقه فرصت دارید تا به آن فکر کنید و سپس، 1 تا 2 دقیقه در مورد سوال صحبت کنید.
  • بخش سوم: مسئول امتحان -Examiner- در رابطه با سوال بخش دوم از شما سوالاتی می‌پرسد.

۴ معیار ارزیابی در آزمون اسپیکینگ وجود دارد:

  • تعداد و تنوع گرامری شما و درستی استفاده از آن‌ها
  • روان صحبت کردن و اتصال ایده‌ها
  • واژه‌هایی که استفاده می‌کنید
  • تلفظ

کتب مرتبط با کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above

 

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب IELTS Vocabulary For Bands 6.5 and above اینجا کلیک کنید.

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.