فرهنگ پایه جدید انگلیسی-فارسی

900/000 ریال

فرهنگ پایه جدید انگلیسی-فارسی ترجمه‌ی محمود نورمحمدی اولین بار توسط جمعی از اساتید انتشارات آکسفورد منتشر شد. این فرهنگ حاوی کلمات، ترکیبات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی فارسی و تلفظ می‌باشد. این دیکشنری برای سطح زبانی elementary طراحی شده است.

در مسیر یادگیری زبان انگلیسی، زبان‌آموزان باید بتوانند زمانی که معنای کلمه‌ای را نمی‌دانستند بدون نیاز به کمک مدرس معنا را پیدا کنند. این موضوع در تسریع روند یادگیری انگلیسی به آن‌ها کمک زیادی می‌کند. در همین راستا، دیکشنری‌ها و یا فرهنگ‌های لغت به نگارش درآمده‌اند. یک دیکشنری خوب شما در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد زیرا لغت‌های جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند.

از ویژگی‌های حائز اهمیت این دیکشنری دو زبانه بودن آن است. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، اما از آن جایی که مخاطبان این کتاب در زبان انگلیسی تسلط زیادی ندارند، ممکن است به معانی ساده‌ی کلمات و گاه معانی به زبان مادری خود نیاز پیدا کنند. یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا words stress آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.