A Fraction Of The Whole

1/920/000 ریال

کتاب A Fraction Of The Whole یا جز از کل نوشته‌ی استیو تولتز در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. این کتاب در همان سال نامزد جایزه‌ی The Man Booker و چندی بعد، به یکی از موفق‌ترین آثار ادبیات استرالیا تبدیل شد. کتاب پیش‌رو در مدت‌زمان کمی توانست به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون شناخته شود.

عشق بدترین خبرچین است، چون به شما القا می‌کند که ابدی و پابرجاست. تصور پایان زندگی‌تان راحت‌تر از تصور پایان عشق است؛ و از آن‌جایی که عشق بدون صمیمیت هیچ است و صمیمیت بدون شریک شدن هیچ است و شریک شدن بدون صداقت هیچ است، باید تمام رازها را برملا کنید چون بی‌صداقتی در صمیمیت همه‌چیز را زیر سؤال می‌برد و به تدریج عشق باارزش شما را مسموم می‌کند.

داستان این کتاب از دل خانواده‌ای استرالیایی برخواسته است. مارتین و تری دو برادری که در کودکی، زندگی‎ای مانند سایر مردم داشتند اما با بزرگ‌شدنشان، سرنوشت پیش‌روی آن‌ها نیز متفاوت می‌شود. تری به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های ورزشی استرالیا تبدیل می‌شود و محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا می‌کند. اما زندگی همیشه یکنواخت نمی‌ماند و حوادث نامترقبه زندگی تری را تغییر می‌دهد.

ناموجود