کتاب Every Thing Is F*cked

960/000 ریال

کتاب Every Thing Is F*cked کتابی درباره‌ی امید به زندگی‌ است. این کتاب توسط Mark Manson –نویسنده‌ی کتاب پرفروش The Subtle Art Of Not Giving A F*cked- می‌باشد. پس از انتشار این کتاب همچون سایر آثار منسِن استقبال بسیار خوبی از این کتاب صورت گرفت.

در عصر جدید به دلیل پیشرفت‌هایی که در حوزه‌های پزشکی، رفاه اجتماعی و… صورت گرفته، زندگی برای بشر امروز از هر زمان دیگری سهل‌تر شده است. انسان‌ها سالم‌تر، ثروتمندتر و آزادتر از هر دوره‌ای در تاریخ شده‌اند. با این‌حال، دنیا رو به تاریکی پنهانی دارد؛ اقتصاد در حال فروپاشی‌ست، دولت‌ها در حال قدرت‌نمایی شکست یکدیگرند، کره‌ی زمین در حال گرم شدن است و همه در توییتر همدیگر را آزرده می‌کنند. بسیاری از ما به دلیل شرایط دنیای جدید دچار احساس ناامیدی می‌شویم.

در این کتاب منسن به کمک ما آمده و به شکلی استثنایی، ما را به سمت هیاهوی زندگی مدرن سوق داده و راه‌های مبارزه با یاس حاکم را به ما نشان می‌دهد. این کتاب بر خلاف سایر کتب خودشناسی که خسته‌کننده‌اند، بسیار جذاب و گیرا بوده و خوانندگان خود را ،تا آخرین صفحه‌ی کتاب، مشتاق و پرانگیزه نگه می‌دارد.

منسن در این کتاب به ما نشان می‌دهد که این اصرار جنون‌آمیز برای رسیدن به خوشبختی، پوچ و بی‌ثمر است. انسان‌ها باید مطابق عقایدشان انتخاب و برای انتخاب خود مبارزه کنند. خود را محدود کرده، بر روی آن اهداف تمرکز کنند و دردی را که ارزش تحمل کردن دارد برای ادامه‌ی زندگی انتخاب کنند.

منسن عقایدش درباره‌ی زندگی درونی و شخصی افراد را فراموش کرده و تمرکز را بر دنیای اطراف و اتفاقات پیرامون ما معطوف کرده است. این کتاب با به‌کارگیری نظریات علمی، روانشناسی و استفاده از خرد و فلسفه‌ی افرادی همچون افلاطون، نیچه و… در تلاش نجات جوامع بشری از دست سیاست و افکار تک بعدی و خرافی است. او به روابط ما با پول، فضای مجازی و سرگرمی اشاره کرده و از چگونگی نابودی ما به دست این ابزارها و تبدیل آن‌ها به ارزش اصلی برای انسان‌ها صحبت به میان می‌آورد.

همه‌ی این ویژگی‌ها این کتاب را به یکی از پرفروش‌ترین کتب بین‌المللی تبدیل کرده و میلیون‌ها نسخه از آن در ۱۳ کشور جهان در حال فروش می‌باشد.

ناموجود