پکیج منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

پکیج منابع کامل کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی توسط متخصصین آموزش زبان انتشارات رهنما و با برسی رتبه‌های آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های زیان در سال‌های گذشته جمع‌آوری‌شده است. این پکیج بااینکه اسم کامل روی آن قرار داده‌شده است اما کاملاً با منابعی که ممکن است در سراچه‌های دیگر ببینید کاملاً متفاوت است. و دلیل آن این است که این پکیج باتجربه و تخصص جمع‌آوری‌شده است و می‌تواند رتبه خوبی را برایش ما تضمین کند.

(1 بررسی مشتری)
شناسه محصول: B1012

18/657/000 

ناموجود

ناموجود

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

پکیج منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی توسط متخصصین آموزش زبان انتشارات رهنما و با برسی رتبه‌های آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های زیان در سال‌های گذشته جمع‌آوری‌شده است. این پکیج با منابعی که ممکن است در سایت‌های دیگر ببینید کاملاً متفاوت است. و دلیل آن این است که این پکیج باتجربه و تخصص جمع‌آوری‌شده است و می‌تواند رتبه خوبی را برایش ما تضمین کند.

تفاوت این پکیج با پکیج های دیگر در چیست؟

تجربه ثابت کرده است که بخش تخصصی آزمون زبان و ادبیات انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد به‌قدری سخت است که کمتر داوطلبی می‌تواند درصد خوبی در این بخش کسب کند. اجازه بدید با یک مثال این موضوع را برای شما شفاف‌تر کنم. به‌عنوان‌مثال داوطلبی را تصور کنید که به بخش عمومی کنکور رشته‌های زبان 55% پاسخ صحیح می‌دهد. او همچنین در بخش‌های تخصصی به سؤالات آموزش زبان همچنین زبان و ادبیات انگلیسی پاسخ می‌دهد. او می‌تواند در بخش آموزش زبان به 16.38% سؤالات پاسخ صحیح دهد و در بخش زبان و ادبیات انگلیسی تنها می‌تواند به 1.11% از سؤالات پاسخ صحیح دهد.

به نظر شما رتبه این فرد در این دو رشته چه قدر اختلاف دارد؟ پاسخ خیلی کمتر از چیزی است که تصورش را می‌کنید. در سال 97 داوطلبی با همین درصدهایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد موفق به کسب رتبه 275 در رشته آموزش زبان و رتبه 285 در رشته زبان و ادبیات انگلیسی شد. پس اجازه بدید خیال شمارا راحت کنم. برای کسب رتبه عالی در رشته زبان و ادبیات انگلیسی بهتر است 70% زمان خود را به تقویت زبان عمومی خود اختصاص دهید.

ساختار پکیج منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

این پکیج شامل 14 کتاب است که آن را می توان به بخش های زیر تقسیم کرد.

1- بخش زبان عمومی:

این بخش شامل 8 کتاب است.

پیشنهاد ما این است که باز هم به این کتاب ها اکتفا نکنید و تا جایی که میتوانید کتاب های بشتری را برای بخش عمومی آزمون مطالعه کنید.

2- بخش تخصصی:

خود این بخش را می تواند به بخش های کوچک تری تقسیم کرد

 1. فنون و صناعات ادبی : ما برای این بخش کتاب A Glossary of Literary Terms Eleventh Edition را در نظر گرفته ایم.
 2. نقد ادبی: ما برای این بخش کتاب Literary Criticism: An Introduction to Theory and Practice 5th Edition را در نظر گرفته ایم.
 3. رمان:  ما برای این بخش کتاب های Discovering fiction را در نظر گرفته ایم. شما می توانید برای مطالعه بیشتر می توانید کتاب Perrine’s Literature Structure, Sound & Sense : Fiction را نیز مطالعه کنید.
 4. نمایش نامه: ما برای این بخش کتاب Perrine’s Literature Structure, Sound & Sense : Drama را در نظر گرفته ایم.
 5. مکاتب ادبی: ما برای این بخش کتاب Literary Movements for Students را در نظر گرفته ایم . شما هم چنین می توانید برای این بخش به سری کتاب های نورتون هم مراجعه کنید.

 

5
1 نقد و بررسی
1
0
0
0
0

1 دیدگاه برای پکیج منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

پاکسازی فیلتر
 1. morteza majlesi

  ببخشید یک سوال داشتم. برای آزمون ارشد ادبیات انگلیسی خوندن کتاب‌های نورتون لازمه؟

  0
  0

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.