Dictionnaire Larousse Poche 2016

فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016  یک فرهنگ لغات فرانسوی-فرانسوی، حاوی  کلمات همراه با معانی و تلفظ است که مسلما تأثیر به‌سزایی در فراگیری زبان فرانسوی برای زبان‌آموزان این رشته خواهد داشت. شما برای یادگیری زبان دوم و یا حتی پیدا کردن تسلط بیشتر بر زبان مادری خود نیز نیاز به یک فرهنگ لغات (دیکشنری) دارید. بيشتر افرادی که برای خريد يک ديکشنری به کتابفروشی می روند اولين ديکشنری را که می‌بینند خريداری می‌کنند. ولی این کار آن‌ها یک اشتباه بزرگ بوده و خرید یک دیکشنری مفید و کارآمد یک اصل بسیار مهم است. آيا بهتر نيست که از ابتدای امر يک ديکشنری کارآمد تهيه کنيد؟ خريد يک ديکشنری خوب بسيار مهم است.

شناسه محصول: 611629

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

2/100/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016

فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016  یک فرهنگ لغات فرانسوی-فرانسوی، حاوی  کلمات همراه با معانی و تلفظ است که مسلما تأثیر به‌سزایی در فراگیری زبان فرانسوی برای زبان‌آموزان این رشته خواهد داشت. شما برای یادگیری زبان دوم و یا حتی پیدا کردن تسلط بیشتر بر زبان مادری خود نیز نیاز به یک فرهنگ لغات (دیکشنری) دارید. بیشتر افرادی که برای خرید یک دیکشنری به کتابفروشی می روند اولین دیکشنری را که می‌بینند خریداری می‌کنند. ولی این کار آن‌ها یک اشتباه بزرگ بوده و خرید یک دیکشنری مفید و کارآمد یک اصل بسیار مهم است. آیا بهتر نیست که از ابتدای امر یک دیکشنری کارآمد تهیه کنید؟ خرید یک دیکشنری خوب بسیار مهم است.

یک دیکشنری خوب راهنمای شما در مسیر یادگیری زبان دوم خواهد بود، چرا که به شما لغت های جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژگان و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را خواهد آموخت. زبان آموزان موفق، همیشه از دیکشنری‌ استفاده می کنند، زیرا هنگام مطالعه‌ی کتاب در کلاس‌های زبان، هنگام نوشتن ایمیل، انجام تکالیف، جستجو در اینترنت و …. نیاز به مراجعه به یک دیکشنری کامل و معتبر را پیدا خواهند کرد. اولین، مهمترین و در عین حال آسان‌‌ترین گام شما در راه آموزش زبان اسپانیایی،  استفاده از یک دیکشنری مناسب است.

برای خرید یک دیکشنری، نسبت به هزینه‌ای که صرف کلاس‌ها و یا خودآموزی زبان اسپانیایی می‌کنید، به پول زیادی احتیاج ندارید. خرید یک دیکشنری برای شما مقداری هزینه در بر خواهد داشت و این چیز خوبی است. وقتی شما در راه یادگیری زبان دوم، هزینه ای پرداخت می کنید در واقع انگیزه‌تان را برای تداوم آن دو چندان می‌کنید. هنگامی که صحبت از دیکشنری به میان می‌آید. نکته مثبت این فرهنگ جملات گویا و کاملی که در توضیح کلمات امده‌اند هستند که به درک مخاطب از زبان جدید کمک به سزایی می‌کنند.

ساختار فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016

همانطور که بالاتر در توضیحات فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016 ذکر شد، فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016 دارای  کلمات همراه با معنی می‌باشد. بدین صورت که کلمات به ترتیب حروف الفبا دسته‌بندی شده‌اند، جلوی هر عبارت نوع، معنی و یا معانی آن نوشته شده‌است و اگر نکته‌‌ای در رابطه با عبارت وجود دارد ذکر شده‌است. فرهنگ Dictionnaire Larousse Poche 2016 را می‌توان یکی از دیکشنری‌های کامل و مرجع در دسترس تک زبانه‌ی زبان فرانسوی دانست که داشتن آن برای زبان‌آموزان زبان فرانسه خالی از لطف نخواهد بود.

از موارد قابل اشاره در خصوص Dictionnaire Larousse Poche 2016 ، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • دیکشنری جیبی Dictionnaire Larousse Poche 2016 با بیش از ۷۳۰۰۰ لغت شامل تعاریف واضح و دقیق لغات، مثال های متنوع ، عبارات و اصلاحات

توضیحاتی در خصوص مشکلات استفاده از دستور زبان، صرف فعل و املای فرانسه

  • نحوه کاربرد کلمات
  • لغات در حوزه های تخصصی اصلی مانند : تاریخ،علوم، ادبیات،جغرافیا، سیاست، هنر و ….
    جداول ضمیمه شامل: لیستی از لغاتی که دستخوش تغییرات املایی شده اند، ضرب المثل ها، دستور زبان دقیق و جدول صرف فعل

کاربرد زبان فرانسه

زبان فرانسه از زبان‌های پرکاربرد و بین‌المللی است که فراگیری آن می‌‍تواند برای زبان‌آموز فواید زیادی داشته باشد. هیچ زبان دیگری نیست که مانند زبان‌انگلیسی گستردگی زیادی داشته باشد اما این زبان در پنج قاره جهان صحبت می‌شود و در 29 کشور از جمله کشورهای بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا، مالی و… زبان رسمی اعلام شده است.

فراگیری هر زبانی دارای دلایل اقتصادی نیز هست، زبان‌ها یکی از مشخصه‌های مهم مورد نظر کارفرمایان هستند و صرف نظر از اینکه چه زبانی انتخاب فرد است، کمک بزرگی به پیشرف شغلی وی خواهد بود زیرا تجارت بر پایه ارتباط شکل گرفته و کارفرمایان نیاز به استخدام افرادی دارند که تجارت آن‌ها را گسترش می‌دهند. همچنین از اهمیت زبان فرانسوی در جهان تجارت نمی‌توان صرف نظر کرد، این زبان سومین زبان تجاری مهم در جهان است.

دلایل فرهنگی یادگیری زبان فرانسه نیز بسیار گسترده هستند، اما اگر قصد اشاره مختصر به این امر را داشته باشیم،  ادبیات فرانسه یکی از پرکارترین و درخشان ترین ادبیات‌های جهان بوده و از آن‌جایی که هیچ اثر ترجمه شده‌ای به کیفیت نسخه اصلی مطلب نمیرسد، مطالعه ادبیات فرانسه به زبان اصلی لذت بی مثالی به مخاطب ارائه می‌دهد. همچنین سینمای فرانسه در عرصه‌ی فرهنگی حرف زیادی برای گفتن داشته و لذت دیدن فیلم‌های فرانسوی به این زبان نیز می‌تواند هر شخصی را برای  یادگیری زبان فرانسه ترغیب کند.

یادگیری این زبان برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند کار سختی نخواد بود، زیرا مشترکات زیادی اعم از کلمات و اصطلاحات داشته و میتوان تخمین زد حداقل 33 درصد از کلمات انگلیسی از زبان فرانسه آمده‌اند. این قابلیت باعث می‌شود نه تنها یادگیری زبان فرانسوی ازاردهنده نباشد بلکه لذت بخش نیز باشد.

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه

آزمون‌های DELF و DALF

آزمون‌های DELF و DALF به ترتیب آزمون‌های دیپلم مطالعات زبان فرانسه و دیپلم پیشرفته زبان فرانسه هستند که توسط وزارت آموزش فرانسه و با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات آموزشی (CIEP) برگزار ‌می‌‎شوند. سالانه حدود  سیصد هزار داوطلب به در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. آزمون DELF برای چهار سطح (A1, A2, B1, B2) و آزمون DALF برای سطوح C1 و C2 طراحی شده‌اند. برای قبول شدن در این آزمون کافی است چهار مهارت اصلی زبانی سنجیده شوند. هر یک از مهارت‌ها 25 نمره دارد و برای قبولی در هر بخش به حداقل پنج نمره نیاز است و از صد نمره نهایی نیز پنجاه نمره برای قبولی در آزمون قابل قبول است.

آزمون TEF

آزمون سنجش زبان فرانسه یا TEF در شش سطح برگزار شده و آزمونی است که همانند آزمون آیلتس سطح فرد در زبان فرانسه از A1 تا C2 را مشخص می‌کند. این آزمون بسته به نیاز فرد به پنج صورت :

  • TEF Naturalisation: این آزمون مناسب اشخاصی است که قصد مهاجرت به فرانسه به‌عنوان شهروند را دارند بوده و وزارت امور داخلی فرانسه این آزمون را برای اپلای معتبر شمرده است.
  • TEF études: وزارت آموزش ملی فرانسه با این آزمون مهارت گفت و گو و نوشتاری فرد را سنجیده و مناسب برای مهاجرت تحصیلی است.
  • TEF Carte de resident: آزمون کارت اقامت TEF  آزمونی تخصصی برای تایید مهارت کتبی و شفاهی فرد در سطح A2 بوده و مناسب برای دریافت کارت اقامت فرانسه است. ( آزمون A2 DELF نیز همین کاربرد را دارد)
  • TEF  Canada: سطح این آزمون با B2 DELF قابل مقایسه بوده و مهارت افرادی که قصد مهاجرت اقتصادی ، خصوصا افرادی که قصد دریافت تابعیت کانادا را دارند بررسی می‌‎کند. لازم به ذکر است این آزمون به‌طور محدود برگزار می‌شود.
  • TEF Québec- TEF AQ: آزمون ارزیابی ویژه کبک مدرکی برای افرادی است که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند.

برگزار شده و اعتبار دو ساله دارد. همچنین فرصت شغلی و تحصیلی برای افراد در کشورهای فرانسه و کانادا پیش‌ می‌‎‍آورد.

کتب مرتبط با Dictionnaire Larousse Poche 2016

برای مطالعه توضیحات بیشتر Dictionnaire Larousse Poche 2016 اینجا کلیک کنید.

وزن 706 گرم
0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.