Oxford Practice Grammar Intermediate

کتاب Oxford Practice Grammar Intermediateسطح پیشرفته مجموعه سه سطحی Oxford Practice Grammar است. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه به‌درستی در سطح مناسب برای شما نوشته‌شده است تا بتوانید به‌راحتی زبان خود را تقویت کنید. از این مجموعه می‌توانید هم به‌صورت خود خوان و هم در کلاس‌های درس استفاده کنید.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/530/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Oxford Practice Grammar Intermediateسطح پیشرفته مجموعه سه سطحی Oxford Practice Grammar است. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه به‌درستی در سطح مناسب برای شما نوشته‌شده است تا بتوانید به‌راحتی زبان خود را تقویت کنید. از این مجموعه می‌توانید هم به‌صورت خود خوان و هم در کلاس‌های درس استفاده کنید.

ساختار کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate
کتاب‌ Oxford Practice Grammar Intermediate به چندین فصل تقسیم‌شده‌ است که هرکدام از این فصل‌ها موضوع مهمی را در دستور زبان انگلیسی موردبررسی قرار می‌دهد. هر فصل با توضیح دستور زبان شروع می‌شود و در ادامه با تمرین‌های متنوع از یادگیری شما اطمینان حاصل می‌کند. در انتهای هر فصل یک آزمون وجود دارد که این فرصت را به خواننده می‌دهد تا بیشتر تمرین کند و بفهمد که چه قدر یاد گرفته است و در چه مواردی هنوز ضعف دارد. شما می‌توانید برای بررسی درستی پاسخ‌های خود به انتهای کتاب مراجعه کنید.

چگونه کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate را بخوانیم
شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate به چند روش مختلف استفاده کنید.

شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate به‌عنوان یک منبع راهنما برای توضیح واضح و منسجم نکات خاص دستور زبان انگلیسی استفاده کنید. بعد از هر توضیح شما می‌توانید چند مثال از کاربرد صحیح آن‌ها در بافت متن به همراه نکاتی برای دوری از اشتباهات رایج پیدا کنید. برای اینکه کتاب کارکرد منبع گونه به خود بگیرد هر موضوع در بالای صفحات کتاب نوشته‌شده است. همچنین تمامی موضوعات و فصل‌ها در فهرست کتاب موجود هستند.
شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate به‌عنوان یک کتاب کار استفاده کنید و پاسخ‌های خود را برای تمرینات بنویسد. سپس شما می‌توانید پاسخ‌های خود را با پاسخ‌های انتهای کتاب مقایسه کنید تا ببینید که جواب شما درست بوده است یا نه. اگر پاسخ شما صحیح نبود می‌توانید به نکته دستور زبانی مرتبط برگردید و توضیحات لازم را بخوانید و بفهمید چرا پاسخ شما غلط بوده است و چرا پاسخ دیگری صحیح است.
شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate به‌عنوان یک کتاب درسی استفاده کنید. از ابتدای کتاب شروع کنید و با سرعت مناسب خود کتاب را تا انتها مطالعه کنید. این کتاب بر اساس سختی موضوعات مرتب‌نشده است اما روندی را دنبال می‌کند که مشابهِ کتاب‌های درسی دیگر است.
شما همچنین می‌توانید از این کتاب برای درست کردن دوره آموزشی دستور زبان خود استفاده کنید. شما می‌توانید بر روی تمامی موارد موجود در کتاب کارکنید و یا بخش‌هایی از آن را بسته به نیاز زبان آموزان خود انتخاب کنید.
کتاب Oxford Practice Grammar Intermediate برای چه کسانی مفید است
مجموعه Oxford Practice Grammar دارای سه جلد است که هر یک مخصوص به یک سطح از زبان است. این سطوح عبارت‌اند از:

Oxford Practice Grammar Basic: این کتاب مناسب زبان آموزان سطح Elementary تا Intermediate است. همچنین این کتاب برای کسانی که می‌خواهند در آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای سطوح A2 و B1 شرکت کنند مناسب است.

Oxford Practice Grammar Intermediate: این کتاب مناسب افرادی است که از سطح مقدماتی عبور کرده‌اند اما هنوز به سطح پیشرفته نرسیده‌اند. این کتاب همچنین مناسب افرادی است که می‌خواهند در آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای سطح B2 شرکت کنند.

Oxford Practice Grammar Advanced: این کتاب مناسب افرادی است که از سطح متوسطه زبان عبور کرده‌اند و می‌خواهند دانش خود درزمینهٔ دستور زبان انگلیسی را گسترش دهند و اعتمادبه‌نفس بیشتری در هنگام به کار بردن آن داشته باشند. همچنین کسانی که می‌خواهند در آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای سطوح C1 و C2 و یا آزمون‌هایی همچون IELTS و TOEFL شرکت کنند مناسب است.

ویژگی‌های کلیدی ویرایش جدید Oxford Practice Grammar Intermediate
کتاب Oxford Practice Grammar Advanced علاوه بر انواع تمرین‌های سنتی دارای چند نوع تمرین نوآورانه است که مخصوص زبان آموزان در سطح پیش رفته طراحی‌شده‌اند.

Summary exercises: در این تمرین‌ها شما فرم‌های دستور زبانی مناسب را از یک متن طولانی برای تکمیل یک خلاصه از آن متن انتخاب می‌کنید. این تمرین‌ها به شما کمک می‌کنند تا توانایی خود را برای نوشتن گزارش‌هایی با دستور زبان درست از چیزهایی که خوانده‌اید را بالا ببرید..
Dictionary exercises: در این تمرین‌ها شما فرم دستور زبانی مناسب را برای تکمیل توضیحات یک کلمه یا عبارت انتخاب می‌کنید. این تمرین‌ها به شما کمک می‌کنند تا دایره لغات خود را گسترش دهید و توضیحات شفاف با دستور زبان درست بنویسید.
Matching Exercises: در این تمرین‌ها یک فرم دستور زبانی مناسب را به یک جمله، بخشی ازجمله و یا یک سؤال اضافه می‌کنید تا ارتباط معناداری با یک جمله دیگر بسازید. این کار به شما کمک می‌کند تا مهارت خود برای تولید جملات پیچیده‌تر را تقویت کنید.
Editing Exercises: در این تمرین شما یک پاراگراف را می‌خوانید و در آن به دنبال اشتباهات دستور زبانی می‌گردید و آن اشتباهات را اصلاح می‌کنید. این تمرین به شما کمک می‌کند تا مهارت خود را برای نوشتن متن‌های طولانی‌تر که ازنظر دستور زبانی صحیح هستند بالا ببرید.
numbering Exercises: در این تمرین شما ارتباط بین توضیحات و مثال‌ها را با شماره گزاری مثال‌هایی که به‌خوبی آن توضیح را نمایش می‌دهند تکمیل می‌کنید. این تمرین‌ها به شما کمک می‌کند تا نقش تعاملی‌تری برای ایجاد ارتباط بین توانایی خود برای درک زبان انگلیسی و دانش خود از قوانین دستور زبان انگلیسی پیدا کنید.

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت