Oxford Practice Grammar Basic

کتاب Oxford Practice Grammar Basic سطح پیشرفته مجموعه سه سطحی Oxford Practice Grammar است. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه به‌درستی در سطح مناسب برای شما نوشته‌شده است تا بتوانید به‌راحتی زبان خود را تقویت کنید. از این مجموعه می‌توانید هم به‌صورت خود خوان و هم در کلاس‌های درس استفاده کنید.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/140/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Oxford Practice Grammar Basic

کتاب Oxford Practice Grammar Basic سطح پیشرفته مجموعه سه سطحی Oxford Practice Grammar است. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه به‌درستی در سطح مناسب برای شما نوشته‌شده است تا بتوانید به‌راحتی زبان خود را تقویت کنید. از این مجموعه می‌توانید هم به‌صورت خود خوان و هم در کلاس‌های درس استفاده کنید.

ساختار کتاب Oxford Practice Grammar Basic

کتاب‌ Oxford Practice Grammar Basic به چندین فصل تقسیم‌شده‌ است که هرکدام از این فصل‌ها موضوع مهمی را در دستور زبان انگلیسی موردبررسی قرار می‌دهد. هر فصل با توضیح دستور زبان شروع می‌شود و در ادامه با تمرین‌های متنوع از یادگیری شما اطمینان حاصل می‌کند. در انتهای هر فصل یک آزمون وجود دارد که این فرصت را به خواننده می‌دهد تا بیشتر تمرین کند و بفهمد که چه قدر یاد گرفته است و در چه مواردی هنوز ضعف دارد. شما می‌توانید برای بررسی درستی پاسخ‌های خود به انتهای کتاب مراجعه کنید.

چگونه کتاب Oxford Practice Grammar Basic را بخوانیم

از کتاب Oxford Practice Grammar Basic می‌توانید به چند روش مختلف استفاده کنید.

 • شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Basic به‌عنوان یک منبع راهنما برای توضیح واضح و منسجم نکات خاص دستور زبان انگلیسی استفاده کنید. بعد از هر توضیح شما می‌توانید چند مثال از کاربرد صحیح آن‌ها در بافت متن به همراه نکاتی برای دوری از اشتباهات رایج پیدا کنید. برای اینکه کتاب کارکرد منبع گونه به خود بگیرد هر موضوع در بالای صفحات کتاب نوشته‌شده است. همچنین تمامی موضوعات و فصل‌ها در فهرست کتاب موجود هستند.
 • شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Basic به‌عنوان یک کتاب کار استفاده کنید و پاسخ‌های خود را برای تمرینات بنویسد. سپس شما می‌توانید پاسخ‌های خود را با پاسخ‌های انتهای کتاب مقایسه کنید تا ببینید که جواب شما درست بوده است یا نه. اگر پاسخ شما صحیح نبود می‌توانید به نکته دستور زبانی مرتبط برگردید و توضیحات لازم را بخوانید و بفهمید چرا پاسخ شما غلط بوده است و چرا پاسخ دیگری صحیح است.
 • شما می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Basic به‌عنوان یک کتاب درسی استفاده کنید. از ابتدای کتاب شروع کنید و با سرعت مناسب خود کتاب را تا انتها مطالعه کنید. این کتاب بر اساس سختی موضوعات مرتب‌نشده است اما روندی را دنبال می‌کند که مشابهِ کتاب‌های درسی دیگر است.
 • شما همچنین می‌توانید از کتاب Oxford Practice Grammar Basic برای درست کردن دوره آموزشی دستور زبان خود استفاده کنید. شما می‌توانید بر روی تمامی موارد موجود در کتاب کارکنید و یا بخش‌هایی از آن را بسته به نیاز زبان آموزان خود انتخاب کنید.
 • ضرورت یادگیری گرامر :

  گرامر-یا دستور زبان- سیستمی است که یک زبان را ساختار می‌دهد و هر زبانی، دستورالعمل‌های خاص خود را دارد. اما دستور زبان آنقدرها هم به قوانین مربوط نمی‌شود، بلکه این قراردادها هستند که نحوه‌ی صحبت و نوشتن ما را تعیین می‌کنند و شامل مواردی مانند املا، عطف کردن کلمات برای اهداف مختلف و نحوه‌ی چیدمان کلمات برای تشکیل جملات است. در حالی که خوب است به یاد داشته باشید که زبان‌ها موجودات زنده‌ای هستند که دائماً تغییر می‌کنند؛ همچنین مهم است بدانید که “گرامر استاندارد” هنوز برای برقراری ارتباط ضروری است. خوشبختانه، منابع و راهنماهای زیادی برای کمک به افرادی که می‌خواهند گرامر خود را بهبود بخشند، وجود دارد.

  گرامر از دیرباز -در یونان و روم باستان به عنوان یکی از هفت هنر آزاد در آموزش قرون وسطی – به عنوان همراهی برای بلاغت، موضوع مطالعات بوده است. اگرچه روش‌های مطالعه‌ی گرامر در دوران اخیر به طور چشمگیری تغییر کرده‌اند، اما دلایل مطالعه‌ی گرامر اساساً یکسان باقی مانده است.

  یادگیری گرامر مهم است؛ زیرا این زبان است که به ما امکان می‌دهد در مورد زبان صحبت کنیم. گرامر انواع کلمات و گروه‌های کلمه‌ای را نام برده که جملات را نه تنها در انگلیسی بلکه در هر زبانی تشکیل می‌دهند. ما به عنوان انسان می‌توانیم جمله بنویسیم. حتی در کودکی می‌توانیم از دستور زبان استفاده کنیم. اما اینکه بتوانیم در مورد نحوه‌ی ساخت جملات، در مورد انواع کلمات و گروه‌های کلمه‌ای که جملات را تشکیل می‌دهند صحبت کنیم، یعنی دانستن در مورد گرامر و دانستن این مهارت، دریچه‌ای به ذهن انسان و ظرفیت ذهنی پیچیده شگفت‌انگیز ما ارائه می‌دهد.

  در واقع ممکن است به درستی ادعا شود که بسیاری از اختلاف نظرها در میان انسان‌ها، درگیری‌ها، مجادلات و دلخوری‌ها، که اغلب از چنین اختلافاتی ناشی شده‌اند، ناشی از عدم مهارت مناسب در ارتباط و معنای کلمات، و یا استفاده نادرست از زبان بوده است.

  ما دستور زبان را مطالعه می‌کنیم زیرا دانش ساختار جمله کمکی در تفسیر ادبیات بوده و پرداختن مداوم به جملات، باعث می‌شود دانش‌آموز جملات بهتری بسازند، چرا که در دوره‌ی تحصیلی، دستور زبان بهترین موضوع برای توسعه‌ی قدرت استدلال ما است.

   

این کتاب برای چه کسانی مفید است

مجموعه Oxford Practice Grammar دارای سه جلد است که هر یک مخصوص به یک سطح از زبان است. این سطوح عبارت‌اند از:

Oxford Practice Grammar Basic: این کتاب مناسب زبان آموزان سطح Elementary تا Intermediate است. همچنین این کتاب برای کسانی که می‌خواهند در آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای سطوح A2 و B1 شرکت کنند مناسب است.

Oxford Practice Grammar Intermediate: این کتاب مناسب افرادی است که از سطح مقدماتی عبور کرده‌اند اما هنوز به سطح پیشرفته نرسیده‌اند. این کتاب همچنین مناسب افرادی است که می‌خواهند در آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای سطح B2 شرکت کنند.

Oxford Practice Grammar Advanced: این کتاب مناسب افرادی است که از سطح متوسطه زبان عبور کرده‌اند و می‌خواهند دانش خود درزمینهٔ دستور زبان انگلیسی را گسترش دهند و اعتمادبه‌نفس بیشتری در هنگام به کار بردن آن داشته باشند. همچنین کسانی که می‌خواهند در آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای سطوح C1 و C2 و یا آزمون‌هایی همچون IELTS و TOEFL شرکت کنند مناسب است.

 

 

برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Oxford Practice Grammar Basic اینجا کلیک کنید.

 

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.