Longman Young children’s Picture Dictionary

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

630/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary یک دیکشنری تصویری برای زبان اموزان سطح ابتدایی است که توسط انتشارات Pearson Longman ممنتشر شده است

این کتاب دارای دو جلد است که جلد اول،قرمز رنگ برای کودکان 5 تا8 سال و جلد دوم،آبی رنگ که تا 12 سال کودکان میتوانند از آنها استفاده کنند.

کتاب Longman Young children’s Picture Dictionaryاز صحنه های سرگرم کننده و کودک محور برای نشان دادن 800 کلمه استفاده می کند که در 50 واحد موضوعی سازماندهی شده و با آهنگ ها و سرودها کامل شده است. مضامین از ارکستر حیوانات تا کشتی دزدان دریایی زمینه روشنی را برای یادگیری کلمات جدید فراهم می کند.

کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary روش خلاقانه‌ای را برای اموزش واژگان فراهم می کند تا دانش آموزان شما را هیجان زده کند و برای اموزش برانگیزد.

این مجموعه دارای فایل صوتی (cd)بوده و محتوای آن با لهجه امریکن ارائه شده است

با فایل صوتی کودکان میتوانند شعر ها را گوش کنند و بنویسیند که سبب تقویت مهارت listening  انها میشود

ساختار کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary

کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary به صورت کاملأ رنگی،دارای 800 لغت مختلف که در 50 درس دسته بندی شده اند و هردرس درباره ی یک موضوع خاص همراه با تصاویر مربوطه، لغات را به کودکان آموزش میدهد.

در کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary تمام لغات،برای کودکان بسیار جذاب و ملموس هستند.

موضوعات به تنوعات زیر تقسیم می‌شوند

 • حروف الفبای انگلیسی
 • اعداد انگلیسی
 • رنگ های موجود در دریاها
 • موجودات دریایی رنگارنگ
 • سبزیجات
 • میوه ها
 • شهر شلوغ
 • خانواده
 • غذاها
 • پوشاک

و…

همراه با بیش از 950 فلش کارت قابل کپی و یک بانک کامل از ایده برای بازی و یادگیری، که از کمبود ایده برای اموزش جلوگیری میکند.

در پایان هر درس،از کودکان انتظار میرود تا تمارین و بازی هایی را که به آنها داده شده است را با توجه به متن و آنچه می‌بینند پاسخ دهند و خود را بیازمایند.

دیکشنری‌ها

هرکسی که مایل است از هر زبانی به طور ماهرانه استفاده کند، باید فرهنگ لغت را همراه خود قرار دهد. اگرچه دیکشنری‌ها یک کتاب مرجع هستند، اما به دلیل تنوع و گستردگی، استفاده از آن‌ها به برخی راهنماهایی‌ها و توضیحات نیاز دارد.

دیکشنری‌ها انواع مختلفی دارند:

 • دیکشنری تخصصی: فرهنگ لغت‌ها می‌توانند عمومی یا تخصصی باشند. فرهنگ لغت عمومی شامل دامنه‌ی وسیعی از انواع کلمات است اما دیکشنری تخصصی، متمرکز بر روی یک زمینه‌ی خاص مانند پزشکی، حقوق، مهندسی برق و … است.
 • دیکشنری تک زبانه: برای کلمات و تعاریف آن‌ها، از یک زبان استفاده می‌کند.
 • دیکشنری دو زبانه: این فرهنگ لغت معنی کلمات را به دو زبان در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • دیکشنری چند زبانه: معنی کلمات را در چند زبان مختلف در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • دیکشنری ریشه‌شناسی: پیشرفت یک کلمه را با گذشت زمان دنبال کرده و نمونه‌های تاریخی را برای نمایش تغییرات ارائه می‌دهد.
 • دیکشنری جدولی: کلمات را با توجه به تعداد حروف گروه بندی کرده تا به افراد کمک کند تا کلمات با طولی مشخص را برای تکمیل معماهای جدول پیدا کنند.
 • فرهنگ لغت قافیه‌ای: نوعی از فرهنگ لغت است که در آن کلمات بر اساس صداهای انتهایی خود در یک گروه قرار می گیرند. وقتی دو کلمه با یک صدا خاتمه می یابند، به آنها هم قافیه می‌گویند. از این دیکشنری بیشتر در شعرها استفاده می‌گردد.
 • دیکشنری تصویری: اغلب به جای اینکه یک لیست الفبایی از کلمات باشند، توسط تصاویر و عکس‌ها سازماندهی می‌شوند.
 • اصطلاح‌نامه: کتابی است که کلمات را با توجه به مفاهیم آنها گروه بندی می‌کند؛ بنابراین مترادف‌ها و کلماتی که معنی آن‌ها نزدیک به هم می‌باشند، با هم گروه‌بندی می‌شوند.
 • واژه‌نامه‌ی لغات دشوار (Glossary): لیستی از کلمات یا عباراتی -همراه با تعریف- است که در یک زمینه‌‌ی خاص استفاده می‌شود، و اغلب در پشت کتاب‌های تخصصی یا دانشگاهی به عنوان ضمیمه جای دارند.

لغت‌نامه‌ها، هرچند در موارد بسیار نادر، ممکن است دارای خطا باشند. ثانیاً، این اشتباه است که فرض کنیم که چون کلمه‌ای در یک یا چند فرهنگ لغت یافت نمی‌شود، بنابراین وجود خارجی ندارد؛ برای مثال، کلمه‌ی peradventure در تعدادی از لغت‌نامه‌های شناخته شده مانند فرهنگ لغت Oxford Advanced Learner’s یافت نمی‌شود، اما مدت زیادی است که در فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد وجود داشته است. مجدداً لازم به ذکر است که معمولاً بین لغت‌نامه‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد. هیچ دو دیکشنری دقیقاً طرح یا الگوی یکسانی ندارند. به طور خاص، فرهنگ لغت پیشرفته‌ی آکسفورد «foodstuff» را به عنوان ‘usually plural’ تعیین کرده، در حالی که فرهنگ لغت انگلیسی معاصر لانگمن آن را ‘uncountable, countable or plural’ می‌داند.

در نهایت، مهم است بدانید که فرهنگ لغت‌ها در درجه اول باید مورد استفاده قرار گیرند، نه اینکه مانند کتاب خوانده شوند. اگرچه بسیاری از افراد روش دومی را انجام می‌دهند، اما این عادتی نیست که مورد تشویق قرار گیرد.

کاربران یک زبان زمانی هنگامی که با کلمات جدید مواجه می‌شوند یا نیاز به تایید وضعیت و کاربرد کلمات دیگر دارند، باید به فرهنگ لغات مراجعه کنند. این امر به آن‌ها امکان درک کلمات در متن -context- را می‌دهد.

کتب مرتبط با کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary

 

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Longman Young children’s Picture Dictionary اینجا کلیک کنید.

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.