English Collocations In Use Advanced 2nd Edition

690/000 ریال

کتاب English Collocations In Use 2nd Edition Advanced ، اولین بار در سال ۲۰۰۵ توسط انتشارات کمبریج منتشر شد. به دلیل استقبال علاقمندان در سال ۲۰۱۷ ویرایش دوم این کتاب به بازار آمد. کتاب English Collocations In Use، کتابی ارزنده برای داوطلبان آزمون‌هایی همچون IELTS ،TOEFL، FCE ،CAE  و CPE می‌باشد.

Collocations یا هم‌آیندها به دسته‌ای از کلمات می‌گویند که با هم استفاده می‌شوند و یا ترکیباتی رایج و متداول در انگلیسی روزمره هستند. دانستن نحوه‌ی استفاده از Collocations نشانگر توانایی استفاده‌ی زبان‌آموزان از زبان انگلیسی به شکل روان و native می‌باشد. این کتاب به معرفي واژگان و هم‌آیند‌ها (Collocations) در دوسطح متوسط و پيشرفته می‌پردازد. مطالعه‌ی این دو سطح پیشرفت زیادی در مهارت‌های speaking و writing زبان‌آموزان ایجاد می‌کند.

همچنين داوطلبان می‌توانند با استفاده از کتاب English Collocations In Use Advanced به راحتي از اشتباهات متداول در مکالمه دوری کنند. مطالعه‌ی این دو کتاب باعث افزايش دايره لغات می‌شود. کتاب English Collocations In Use Intermediate برای سطوح زبانی B1 و B2 و کتاب advanced برای سطح زبانی C1 و C2 طراحی شده است.

کتاب English Collocations In Use Advanced با داشتن پاسخ‌نامه امکان استفاده‌ی خودآموز را فراهم می‌کند. همچنین اساتید این رشته می‌توانند به عنوان کتاب کمک‌آموزشی از این کتاب استفاده کنند.

پیش نمایش کتاب