ELT Quick n easy 3rd Edition

کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition مرجعی دانشگاهی برای دانشجویان رشته‌های گرایش زبان، علی‌الخصوص دانشجویان رشته‌ی آموزش زبان می‌باشد. این کتاب روش‌های مختلف تدریس زبان انگلیسی را شرح داده‌است.

همانطور که خودتان مستحضر هستید، تدریس امری حائز اهمیت است و علاوه بر دانش کافی بر درسی که آن را تدریس می‌کنید، نیازمند علمی مجزا است. لازمه‌ی تدریس، علم چگونه تدریس کردن است که پس از دانش کامل و تسلط بر موضوعی که قصد تدریس آن را دارید، مهم‌ترین موضوعی است که باید بدان پرداخت.

تدریس به شاگردان در هر بازه‌ی سنی نیاز به رفتار و روشی متفاوت دارد. کتاب ELT Quick n Easy در ابتدا به شرح چیستی تدریس پرداخته و سپس موضوع روش‌های تدریس را پیش می‌کشد. شایان به ذکر است کتاب ELT Quick n Easy می‌تواند راهنمای خوبی برای زبان‌آموزانی که دوره‌ی TTC  را به پایان رسانده‌اند باشد تا اطلاعات خود در خصوص نحوه‌ی تدریس بالا ببرند.

شناسه محصول: 112353

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

637/500 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition

کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition مرجعی دانشگاهی برای دانشجویان رشته‌های گرایش زبان، علی‌الخصوص دانشجویان رشته‌ی آموزش زبان می‌باشد. کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition روش‌های مختلف تدریس زبان انگلیسی را شرح داده‌است.

همانطور که خودتان مستحضر هستید، تدریس امری حائز اهمیت است و علاوه بر دانش کافی بر درسی که آن را تدریس می‌کنید، نیازمند علمی مجزا است. لازمه‌ی تدریس، علم چگونه تدریس کردن است که پس از دانش کامل و تسلط بر موضوعی که قصد تدریس آن را دارید، مهم‌ترین موضوعی است که باید بدان پرداخت.

تدریس به شاگردان در هر بازه‌ی سنی نیاز به رفتار و روشی متفاوت دارد. کتاب ELT Quick n Easy در ابتدا به شرح چیستی تدریس پرداخته و سپس موضوع روش‌های تدریس را پیش می‌کشد. شایان به ذکر است کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition می‌تواند راهنمای خوبی برای زبان‌آموزانی که دوره‌ی TTC  را به پایان رسانده‌اند باشد تا اطلاعات خود در خصوص نحوه‌ی تدریس بالا ببرند.

ساختار کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition

همانطور که بالاتر ذکر شد، کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition در خصوص نحوه‌ی تدریس می‌باشد و تمام جوانب را در نظر گرفته و بهترین روش‌ها را ارائه داده است. به دلیل وضوح موضوعات و آشنایی بهتر شما با محتوای کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition ، عناوین فصول در این قسمت ذکر می‌شود:

 • Part One: Introduction

1-The Development of ELT: past and present

2-Essential in Method Evaluation

 • Part Two: Principal Methods

3-Grammar-Translation Methods

4-Direct Method

5-Audiolingual Method

6-Cognitive Code-Learning Method

 • Part Three: Designer Method

7-Community Language Learning

8-Total Physical Response

9-Natural Approach

10-Silent Way

11-Suggestopedia

 • Part Four: Communicative Movement

12- Communicative Language Teaching

13-Task-Based Language Teaching

 • Part Five: Teaching Skills

14-Listening Skills

15-Speaking Skills

16-Reading Skills

17-Writing Skills

 • Part Six: Human Variables

18-Learners Variable

19-Teachers Variable

کاربرد زبان فرانسه

زبان فرانسه از زبان‌های پرکاربرد و بین‌المللی است که فراگیری آن می‌‍تواند برای زبان‌آموز فواید زیادی داشته باشد. هیچ زبان دیگری نیست که مانند زبان‌انگلیسی گستردگی زیادی داشته باشد اما این زبان در پنج قاره جهان صحبت می‌شود و در 29 کشور از جمله کشورهای بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا، مالی و… زبان رسمی اعلام شده است.

فراگیری هر زبانی دارای دلایل اقتصادی نیز هست، زبان‌ها یکی از مشخصه‌های مهم مورد نظر کارفرمایان هستند و صرف نظر از اینکه چه زبانی انتخاب فرد است، کمک بزرگی به پیشرف شغلی وی خواهد بود زیرا تجارت بر پایه ارتباط شکل گرفته و کارفرمایان نیاز به استخدام افرادی دارند که تجارت آن‌ها را گسترش می‌دهند. همچنین از اهمیت زبان فرانسوی در جهان تجارت نمی‌توان صرف نظر کرد، این زبان سومین زبان تجاری مهم در جهان است.

دلایل فرهنگی یادگیری زبان فرانسه نیز بسیار گسترده هستند، اما اگر قصد اشاره مختصر به این امر را داشته باشیم،  ادبیات فرانسه یکی از پرکارترین و درخشان ترین ادبیات‌های جهان بوده و از آن‌جایی که هیچ اثر ترجمه شده‌ای به کیفیت نسخه اصلی مطلب نمیرسد، مطالعه ادبیات فرانسه به زبان اصلی لذت بی مثالی به مخاطب ارائه می‌دهد. همچنین سینمای فرانسه در عرصه‌ی فرهنگی حرف زیادی برای گفتن داشته و لذت دیدن فیلم‌های فرانسوی به این زبان نیز می‌تواند هر شخصی را برای  یادگیری زبان فرانسه ترغیب کند.

یادگیری این زبان برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند کار سختی نخواد بود، زیرا مشترکات زیادی اعم از کلمات و اصطلاحات داشته و میتوان تخمین زد حداقل 33 درصد از کلمات انگلیسی از زبان فرانسه آمده‌اند. این قابلیت باعث می‌شود نه تنها یادگیری زبان فرانسوی ازاردهنده نباشد بلکه لذت بخش نیز باشد.

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه

آزمون‌های DELF و DALF

آزمون‌های DELF و DALF به ترتیب آزمون‌های دیپلم مطالعات زبان فرانسه و دیپلم پیشرفته زبان فرانسه هستند که توسط وزارت آموزش فرانسه و با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات آموزشی (CIEP) برگزار ‌می‌‎شوند. سالانه حدود  سیصد هزار داوطلب به در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. آزمون DELF برای چهار سطح (A1, A2, B1, B2) و آزمون DALF برای سطوح C1 و C2 طراحی شده‌اند. برای قبول شدن در این آزمون کافی است چهار مهارت اصلی زبانی سنجیده شوند. هر یک از مهارت‌ها 25 نمره دارد و برای قبولی در هر بخش به حداقل پنج نمره نیاز است و از صد نمره نهایی نیز پنجاه نمره برای قبولی در آزمون قابل قبول است.

آزمون TEF

آزمون سنجش زبان فرانسه یا TEF در شش سطح برگزار شده و آزمونی است که همانند آزمون آیلتس سطح فرد در زبان فرانسه از A1 تا C2 را مشخص می‌کند. این آزمون بسته به نیاز فرد به پنج صورت :

 • TEF Naturalisation: این آزمون مناسب اشخاصی است که قصد مهاجرت به فرانسه به‌عنوان شهروند را دارند بوده و وزارت امور داخلی فرانسه این آزمون را برای اپلای معتبر شمرده است.
 • TEF études: وزارت آموزش ملی فرانسه با این آزمون مهارت گفت و گو و نوشتاری فرد را سنجیده و مناسب برای مهاجرت تحصیلی است.
 • TEF Carte de resident: آزمون کارت اقامت TEF  آزمونی تخصصی برای تایید مهارت کتبی و شفاهی فرد در سطح A2 بوده و مناسب برای دریافت کارت اقامت فرانسه است. ( آزمون A2 DELF نیز همین کاربرد را دارد)
 • TEF  Canada: سطح این آزمون با B2 DELF قابل مقایسه بوده و مهارت افرادی که قصد مهاجرت اقتصادی ، خصوصا افرادی که قصد دریافت تابعیت کانادا را دارند بررسی می‌‎کند. لازم به ذکر است این آزمون به‌طور محدود برگزار می‌شود.
 • TEF Québec- TEF AQ: آزمون ارزیابی ویژه کبک مدرکی برای افرادی است که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند.

برگزار شده و اعتبار دو ساله دارد. همچنین فرصت شغلی و تحصیلی برای افراد در کشورهای فرانسه و کانادا پیش‌ می‌‎‍آورد.

ویژگی‌های ویرایش سوم کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition

در ویرایش سوم، تجدید نظر و بازنگری در فصول ELT Quick n easy 3rd Edition صورت گرفته است. فصل 1 و 13 کاملا جدید هستند و فصول 14 تا  17 و پس از بازنگری، دوباره نوشته شده‌اند. قصد از ویرایش کتاب، تکمیل مطالب به صورت علمی و اضافه کردن متدهای جدید و معتبر تدریس بود. نویسندگان، ایمیلی به نشانی ELTQuickNEasy2007@yahoo.com به مخاطبان ELT Quick n easy 3rd Edition معرفی کرده‌ تا اگر پیشنهادی در رابطه با  کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition دارند به آن‌ها اعلام کنند. علاوه بر این، وبسایت www.eltiran.ir ، سایتی است که در خصوص مطالب کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition به مخاطبان خود معرفی کرده‌اند.

کتب مرتبط با کتاب ELT Quick n easy 3rd Edition

برای مطالعه توضیحات تکمیلی ELT Quick n easy 3rd Edition اینجا کلیک کنید.

وزن 300 گرم
موضوع

Academic, Teaching, آموزش زبان, دانشگاهی

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Academic

ناشر اصلی

rahnama

نویسنده

Arshya Keyvanfar, Mojgan Rashtchi

سال انتشار

1381

شابک / ISBN

9789643672553

قطع (سایز)

رقعی ~ 14*21

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

124

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.