Cambridge English IELTS Trainer

1/440/000 ریال

کتاب Cambridge English IELTS Trainer نوشته‌ی Louse Hashemi و Barbara Thomas در سال 2011 توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است.

این کتاب برای شرکت‌کنندگان آزمون آیلتس آکادمیک و علاقه‌مندان به ادامه‌ی تحصیلات تکمیلی در کشور‌های دیگر طراحی شده است.

کتاب Cambridge English IELTS Trainer شامل 6 تست به صورت جامع و کامل بوده و این تست‌ها، از پرتکرارترین سوالات آزمون آیلتس می‌باشند.

کتاب Cambridge English IELTS Trainer به همراه CD و پاسخنامه ارائه شده و به عنوان منبعی مناسب در جهت مطالعه‌ی خودآموز-self study- یا به عنوان کتاب آزمون در کلاس‌های درسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون IELTS یا International English Language Testing System یکی از معتبرترین آزمون‌های ارزیابی زبان انگلیسی در جهان بوده و در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی و نزدیک به ۱۳۵ کشور دنیا برگزار می‌شود. داوطلبین با در دست داشتن حداقل نمره‌ی قبولی (براساس معیار‌های دانشگاه مقصد) می‌توانند برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنند. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، British Council  و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود و در دانشگاه‌هایی نظیر کمبریج، آکسفورد و هاروارد قابل استناد است.

امتحان آیلتس، دانش داوطلبین را بر اساس چهار مهارت مختلف مورد ارزیابی قرار می‌دهد و این مهارت‌ها به ترتیب برگزاری در آزمون، شامل بخش‌های شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و گفتاری (Speaking) می‌شوند.

بخش آخر (Speaking) با توجه به زمان برگزاری، معمولا بعد از آزمون برگزار می‌شود.

دانلود رایگان فایل صوتی (zip) دانلود رایگان فایل صوتی (iso)
پیش نمایش کتاب