دستور زبان جامع فرانسه

1/200/000 ریال

کتاب دستور زبان جامع فرانسه، کتابی کامل در زمینه‌ی فراگیری دستور زبان و واژگان پایه‌ی زبان فرانسه برای زبان‌آموزان گردآوری شده است. این کتاب توانایی مخاطبان خود را در بخش‌های parlant (گفتن)، en train de lire (خواندن) و l’écriture (نوشتن) بالا می‌برد. چینش بخش‌های کتاب به ترتیب؛ و در جهت درک بهتر و ساده‌تر جلو می‌رود. تمام جملات نمونه، به فارسی برگردانده شده است و به کسانی که یادگیری را به تازگی آغاز کرده‌اند، کمک خواهد کرد. همچنین در انتهای هر بخش، Compréhension écrite  (خواندن درک مطلب) با تمرین بیشتر واژگان و دستور زبان، مطالب آموخته شده را تثبیت می‌کند. پاسخ این بخش به همراه دیگر تمارین در پایان کتاب (پاسخنامه) آورده شده است.

در یادگیری فرانسه یکی از مشکلات زبان‌آموزی، مبحث pronunciation (تلفظ) و ناهماهنگی میان نوشتار و گفتار واژگان است این مشکل با تمرین، شنیدن و بلندخوانی کلمات برطرف خواهد شد. اختصارات و آوانگار‌های این کتاب شما را در این زمینه یاری می‌کند.

کتاب پیش رو برای طیف گسترده‌ای از علاقمندان زبان فرانسه، چه به صورت خود‌آموز، چه استفاده‌ی سازمان‌یافته در دوره‌های آموزشی و کلاس‌ها ‌مناسب است. این کتاب با ۲۰۰ تمرین و متن، زبان‌آموزان را به دستور زبان فرانسه مسلط می‌کند.