فرهنگ آلمانی-آلمانی Duden – Das Bedeutungswörterbuc

فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc یک فرهنگ کاربردی آلمانی منتشرشده توسط انتشارات Dudenverlag می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی آلمانی و تلفظ می‌باشد.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد زیرا لغات جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری زبان دوم، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، زیرا آن‌ها باید بتوانند معانی ناشناخته را به وسیله‌ی همان زبان متوجه شوند.

یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا words stress نیز آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.

شناسه محصول: 711428

5/760/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc یک فرهنگ کاربردی آلمانی منتشرشده توسط انتشارات Dudenverlag می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی آلمانی و تلفظ می‌باشد.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد زیرا لغات جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری زبان دوم، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، زیرا آن‌ها باید بتوانند معانی ناشناخته را به وسیله‌ی همان زبان متوجه شوند.

یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا  words stressنیز آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.

ساختار فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc

فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc شامل حدود ۲۰۰۰۰ کلمه و عبارت برای درک و نوشتن متون می‌باشد. همه‌ی واژگان فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc برای آمادگی آزمون‌های Zertifikat Deutsch طراحی، و همچنین ویژگی‌های دستوری کلمات نیز به طور کامل توضیح داده شده‌اند.

انواع کلمات و ترکیبات کلیدی در فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc وجود دارد. نحوه‌ی تلفظ لغات در این مجموعه بر اساس استاندارد‌های فونتیک جهانی بوده و همچنین تکیه(stress) در فونتیک را لحاظ کرده است. علاوه بر انواع کلمات و ترکیبات کلیدی، ۴۵۰ مقاله به صورت مضاعف در انتهای این فرهنگ ارائه شده است.

کلمات در زبان آلمانی دارای جنسیت هستند و برای بیان این جنسیت باید از سه حرف تعریف(Article) Das ،Der  و Die استفاده کرد. حروف تعریف تمامی واژگان در سمت راست آن‌ها نوشته شده و همچنین پسوند جمع اسامی پس از اسم قرار گرفته است.

متضاد‌های به‌کار رفته در این فرهنگ نیز بسیار دقیق انتخاب شده‌اند.

Vocabulary چیست؟

گستردگی و تقویت پیوسته‌ی دایره‌ی واژگان یکی از مهم‌ترین مهارت‌های لازم در یادگیری زبان جدید است. گسترش دایره لغات انگلیسی پروسه‌ای طولانی و پیوسته بوده و نیازمند تلاش است، همچنین ضروری است درک صحیحی از مفهوم کلمات در حال یادگیری داشت.

کلمات ابزار برقراری ارتباط تلقی می‌شوند و این ابزار علاوه بر سخن گفتن، برای نوشتن و گوش دادن به محتواهای انگلیسی نیز کاربرد دارد و داشتن دامنه لغات غنی کمک بزرگی برای انتقال معنا و مفهوم مورد نظر به مخاطب بوده و علاوه بر آن ساده‌ترین راهی است که فرد را به یک سخنور و نویسنده توانمند بدل می‌کند.

برای مثال ممکن است گرامر شخص ضعیف باشد و با کلمات منظور خود را به نحوی برساند، اما ممکن نیست بدون دانستن کلمات ارتباط برقرار کرد زیرا در حقیقت ابزار اصلی برقراری ارتباط در دست نیست.

یادگیری لغات به طور کلی به دو دسته لغات درکی (receptive vocabulary) و لغات بیانی (expressive vocabulary) تقسیم می‌شود. لغات درکی کلماتی هستند که شخص هنگام بلرخورد با آن‌ها، معنیشان را درک و قادر به پاسخگویی به آن‌هاست ولی نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. لغات بیانی نیز لغاتی هستند که شخص در ادبیات خود به سادگی می‌توانند از آن استفاده کنند.

برای موفقیت در یادگیری لغات لازم است که آن‌ها را ابتدا به صورت درکی و سپس بیانی آموخت.

راهکارهایی برای گشترش دایره لغات

  • واژه‌نامه شخصی :داشتن دفتر و یا یادداشت کلمات جدید به همراه معنی در نت گوشی
  • تکرار و تمرین: تکرار کلمات در صحبت‌ها و استفاده به صورت پی‌در پی
  • دادن مفهوم شخصی به کلمات جدید: مرتبط کردن جملات یا کلمات جدید به یک تصویر یا مفهوم آشنا
  • مطالعه: خواندن متون، داستان، اخبار و حتی محتوای آنلاین
  • تجزیه و تحلیل کلمات: کم کردن وابستگی به دیکشنری تا حد امکان و حدس زدن کلمات جدید با توجه به محتوای جمله یا متن و سپس چک کردن در دیکشنری در صورت نیاز
  • در نظر گرفتن کاربرد کلمات: سنجیدن موارد استفاده کلمات جدید و دیدن مثال‌های متعدد
  • استفاده فعال از آموخته‌ها: سعی در استفاده از کلمات جدید و جایگزین کردن آن‌ها با کلمات قدیمی هم‌معنی
  • تعیین هدف: مشخص کردن تعداد مشخصی کلمه برای یادگیری به‌صورت ماهانه یا هفتگی

کتب مرتبط با فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد فرهنگ Duden Das Bedeutungsworterbuc اینجا کلیک کنید.

وزن 1166 گرم
موضوع

Dictionary, German Language

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال

سطح

None

CEFR

None

لهجه

آلمانی

ناشر اصلی

Duden

نویسنده

Duden Press

سال انتشار

2015

شابک / ISBN

9783411041046

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

1151

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.