دستور زبان ایتالیایی

2/400/000 ریال

کتاب دستور زبان ایتالیایی ایتالیا ایتالیا، تمام قواعد زبان ایتالیایی را با جزئیات و برای کمک به درک بهتر زبان‌آموزان، همراه با معادل فارسی ارائه کرده است. این کتاب برای تمام زبان‌آموزان در سطوح مختلف مناسب است و قواعد زبان ایتالیایی را به سادگی به مخاطبین آموزش می‌دهد.

زبان ایتالیایی مانند زبان‌های فرانسوی، پرتغالی، اسپانیولی، کاتلونیایی، رومانیایی، و… از زبان لاتین منشعب شده و به نئولاتین مشهورست. ایتالیایی همانند زبان شیرین فارسی، از خانواده‌ی بزرگ زبان‌های هندو اروپایی می‌باشد. تاریخ کهن و پر فراز و نشیب، آثار تاریخی و هنری و جاذبه‌های گردشگری ایتالیا، از دیگر عواملی هستند که مردم کشورهای دیگر را به یادگیری زبان ایتالیایی علاقه‌مند کرده است.  البته، عوامل دیگری در فراگیر شدن زبان ایتالیایی تاثیرگذار بوده که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کشور واتیکان، که مرکز حکومت پاپ اعظم است، موقعیت مهم جغرافیایی و پیشینه‌ی علمی و هنری ایتالیا اشاره کرد.

از مزایای زبان ایتالیایی نسبت به دیگر زبان‌های مهم می‌توان خواندن و نوشتن آسان این زبان نسبت به انگلیسی و فرانسه، آهنگین بودن تلفظ واژه‌ها به دلیل تعدد حروف صدادار و دلنشین بود گفتار ایتالیایی به دلیل استفاده‌ی ایتالیایی زبان‌ها از وجه شرطی گفتار روزمره را نام برد.

ناموجود