کتاب The Rules of Love

390/000 ریال

کتاب The Rules of Love که توسط انتشارات Pearson منتشر شده است، مناسب افرادی‌ست که دوست داشتن را چیزی فراتر از یک حس غیرقابل کنترل و ناگهانی می‌دانند.

علاقه‌ای که بین مردم وجود دارد خیلی پیچیده‌تر از چیزی است که تصور می‌شود؛ دلیل پیچیدگی این روابط هم پیچیدگی انسان‌هاست. این کتاب، به مردم در برقراری روابط عاطفی و حفظ آن‌ کمک می‌کند. محتوای کتاب لزوما درباره‌ی روابط عاشقانه نیست بلکه درباره‌ی نحوه‌ی رفتار صحیح در برقراری روابط انسانی‌ست.

گاهی عشق را مرزها و تفاوت‌ها به وجود می‌آورند. گاهی آدم اشتباهی را وارد زندگی خود کرده‌ایم، گاهی بیش از اندازه دوست داریم و گاهی هرچقدر تلاش می‌‎کنیم کافی نیست. گاهی فکر می‌کنیم دوست داشته شدن و دوست داشتن تنها چیزی است که نیاز داریم -که نیست- .  اگر هنوز عشق را در زندگی خود پیدا نکرده‌اید چه می‌کنید؟ یا شاید هم کسی را پیدا کردید ولی درباره‌اش مطمئن نیستید. هیچ نظری دارید که چگونه باید رفتار کنید؟ شما واقعا دوست دارید این‌ بار اوضاع درست پیش برود، نمی‌خواهید با حرکت اشتباه، حرف اشتباه یا توقعات بیجا همه چیز خراب شود. با همه‌ی این‌ها درباره‌ی رفتاری که باید بروز دهید مسلما نیاز به یک راهنما دارید و باید مطئن شوید این راهنما بداند از چه حرف می‌زند و همه چیز را خراب نکند. حتی اگر الان هم در رابطه‌ای باشید، باز خواندن این کتاب به نفع شما خواهد بود؛ چرا که ممکن است برایتان یادآوری شود که این رابطه به چه دلیل و با چه هدفی آغاز شد. علاوه بر این، کتاب پشتیبان خوبی برای تصمیم‌های بهتر در رابطه‌اتان خواهد بود.

پیش نمایش کتاب