پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس

2/350/000 ریال

پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس شامل 6 کتاب است که به تقویت چهار مهارت اصلی زبان یعنی Listening, speaking, reading و writing می پردازد. کتاب های زیادی برای تقویت این مهارت ها وجود دارند و احتمالا برای شما این سوال پیش آمده باشد که وجه تمایز این پکیج با آن کتاب ها در چیست.کتاب های این پکیج از مجموعه Improve your Skills انتخاب شده اند. این مجموعه مخصوص تقویت مهارت های ازمون آیلتس طراحی شده است. از ویژگی هایی که این مجموعه را برای یادگیری مهارت های آزمون آیلتس ایده آل می کند موضوع بندی مطالب کتاب برای اساس موضوعاتی است که ممکن است در آزمون آیلتس با آن‌ها مواجه شوید.

پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس
پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس

2/350/000 ریال

شناسه محصول: B1034 دسته: , ,

تقویت مهارت های آیلتس به راحتی آب خوردن

توضیح پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس

پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس شامل 6 کتاب است که به تقویت چهار مهارت اصلی زبان یعنی Listening, speaking, reading و writing می پردازد. کتاب های زیادی برای تقویت این مهارت ها وجود دارند و احتمالا برای شما این سوال پیش آمده باشد که وجه تمایز این پکیج با آن کتاب ها در چیست.

کتاب های این پکیج از مجموعه Improve your Skills انتخاب شده اند. این مجموعه مخصوص تقویت مهارت های ازمون آیلتس طراحی شده است. از ویژگی هایی که این مجموعه را برای یادگیری مهارت های آزمون آیلتس ایده آل می کند موضوع بندی مطالب کتاب برای اساس موضوعاتی است که ممکن است در آزمون آیلتس با آن‌ها مواجه شوید.

اجزای پکیج تقویت مهارت های چهارگانه آیلتس

پکیج تقویت مهارت‌های چهارگانه آیلتس شامل 6 کتاب از مجموعه Improve your Skills است که عبارتند از

ساختار و ویژگی های کلی کتاب ها

هر کتاب از این مجموعه شامل 10 درس موضوعی است که به طور سیستماتیک شما را در راه موفقیت همراهی می کنند. موضوعات این کتاب‌ها کاملا مرتبط با موضوعاتی هستند که شما ممکن است در آزمون ایلتس با آنها مواجه شوید. کتاب های این مجموعه برای نمره 4.5 تا 7.5 طراحی شده اند. همچنین در این کتاب‌ها می توانید علاوه بر یادگیری مهارت های مختلف استراتژی ها و نکات مهم برای موفقیت در آزمون را یادبگیرید. این کتاب ها شامل تمرینات و نمونه پاسخ های فراوانی هستند که باعث می شود با سبک سوالات آیلتس و سبک پاسخ هایی که باید بدهید هم آشنا شوید. در پایان هر درس نمونه سوالات معتبر از آزمون آیلتس برای سنجش میزان یادگیری شما قرار داده شده است.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.