کتاب Pacesetter 2

840/000 ریال

کتاب Pacesetter 2 از مجموعه کتاب‌هایی‌ست که توسط انتشارات Oxford منتشر شده است. این کتاب سطح زبان انگلیسی مخاطبان خود را از مقدماتی تا متوسطه افزایش می‌دهد. این کتاب برای رده سنی نوجوانان طراحی شده است.

متد ارتباطی (Communicative Methodology) سری Pacesetter به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهد تا زبان انگلیسی را در بستر آموزشی یاد بگیرند.

روش Problem-Solving از موثرترین روش‌های آموزش گرامر یا دستور زبان می‌باشد؛ این کتاب با تمرکز بر این روش، علاوه بر گرامر به صورت کلی، معنای ساختارهای آموزشی را نیز به مخاطبان آموزش می‌دهد. این کتاب با قرار دادن نکات انگیزشی، باعث اعتماد به‌نفس زبان‌آموزان شده و در ادامه موجب پیشرفت آن‌ها می‌شود.

سرفصل‌های واژگان کتاب Pacesetter 2 به گونه‌ای گردآوری شده که زبان‌آموزان بتوانند با استراتژی‌هایی که در کتاب یاد می‌گیرند، واژگان جدید را به خاطر بسپارند. این کتاب مهارت‌های چهارگانه‌ی اصلی Speaking، Listening، Reading و Writing را به طور یک‌پارچه و جامع آموزش می‌دهد.

کتاب Pacesetter به شکل سه مرحله‌ای یعنی بررسی مجدد مطالب، تمرین و در نهایت گسترش دانش زبانی، نوجوانان را برای سطح پیشرفته آماده می‌کند. این کتاب با دارا بودن Teacher’s Book بسیار کامل و جامع، نکات آموزشی، Tape Script و پاسخ‌نامه را تشریح کرده است.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(iso) دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip)