کتاب Pacesetter 1
Pacesetter 1 قیمت اصلی 2/300/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/380/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
Focus On Pronunciation 1 قیمت اصلی 2/150/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/505/000 ﷼ است.

Pacesetter 2

کتاب Pacesetter 2 از مجموعه کتاب‌هایی‌ست که توسط انتشارات Oxford منتشر شده است. این کتاب سطح زبان انگلیسی مخاطبان خود را از مقدماتی تا متوسطه افزایش می‌دهد. این کتاب برای رده سنی نوجوانان طراحی شده است.

متد ارتباطی (Communicative Methodology) سری Pacesetter به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهد تا زبان انگلیسی را در بستر آموزشی یاد بگیرند.

روش Problem-Solving از موثرترین روش‌های آموزش گرامر یا دستور زبان می‌باشد؛ این کتاب با تمرکز بر این روش، علاوه بر گرامر به صورت کلی، معنای ساختارهای آموزشی را نیز به مخاطبان آموزش می‌دهد. این کتاب با قرار دادن نکات انگیزشی، باعث اعتماد به‌نفس زبان‌آموزان شده و در ادامه موجب پیشرفت آن‌ها می‌شود.

سرفصل‌های واژگان کتاب Pacesetter 2 به گونه‌ای گردآوری شده که زبان‌آموزان بتوانند با استراتژی‌هایی که در کتاب یاد می‌گیرند، واژگان جدید را به خاطر بسپارند. این کتاب مهارت‌های چهارگانه‌ی اصلی Speaking، Listening، Reading و Writing را به طور یک‌پارچه و جامع آموزش می‌دهد.

کتاب Pacesetter به شکل سه مرحله‌ای یعنی بررسی مجدد مطالب، تمرین و در نهایت گسترش دانش زبانی، نوجوانان را برای سطح پیشرفته آماده می‌کند. این کتاب با دارا بودن Teacher’s Book بسیار کامل و جامع، نکات آموزشی، Tape Script و پاسخ‌نامه را تشریح کرده است.

شناسه محصول: نامعلوم

قیمت اصلی 2/300/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/380/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Pacesetter 2 از مجموعه کتاب‌هایی‌ست که توسط انتشارات Oxford منتشر شده است. این کتاب سطح زبان انگلیسی مخاطبان خود را از مقدماتی تا متوسطه افزایش می‌دهد. کتاب Pacesetter 2 برای رده سنی نوجوانان طراحی شده است.

متد ارتباطی (Communicative Methodology) سری Pacesetter به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهد تا زبان انگلیسی را در بستر آموزشی یاد بگیرند.

روش Problem-Solving از موثرترین روش‌های آموزش گرامر یا دستور زبان است؛؛ کتاب Pacesetter 2 با تمرکز بر این روش، علاوه بر گرامر به صورت کلی، معنای ساختارهای آموزشی را نیز به مخاطبان آموزش می‌دهد. این کتاب با قرار دادن نکات انگیزشی، باعث اعتماد به‌نفس زبان‌آموزان شده و در ادامه موجب پیشرفت آن‌ها می‌شود.

سرفصل‌های واژگان کتاب Pacesetter 2 به گونه‌ای گردآوری شده که زبان‌آموزان بتوانند با استراتژی‌هایی که در کتاب یاد می‌گیرند، واژگان جدید را به خاطر بسپارند. کتاب Pacesetter 2 مهارت‌های چهارگانه‌ی اصلی Speaking، Listening، Reading و Writing را به طور یک‌پارچه و جامع آموزش می‌دهد.

کتاب Pacesetter 2 به شکل سه مرحله‌ای یعنی بررسی مجدد مطالب، تمرین و در نهایت گسترش دانش زبانی، نوجوانان را برای سطح پیشرفته آماده می‌کند. این کتاب با دارا بودن Teacher’s Book بسیار کامل و جامع، نکات آموزشی، Tape Script و پاسخ‌نامه را تشریح کرده است.

ساختار کتاب Pacesetter 2

کتاب Pacesetter 2 از ۱۵ فصل یاUnit  تشکیل شده است. هر یک از فصل‌ها حدود پنج صفحه می‌باشد و هر کدام، از ساختار ثابتی به شرح زیر تشکیل شده است:

  • Topics

هر درس در ارتباط با موضوعی است که در بخش Topic به آن پرداخته می‌شود. موضوعاتکتاب Pacesetter 2 بسیار متنوع بوده و با در نظر گرفتن روحیات نوجوانان، از مسائل کاربردی و جذاب صحبت به میان آمده است.

  • Grammar

دانستن نحوه‌ی به‌کاربردن کلمات و جمله‌سازی، از مهم‌ترین مسائلی‌ست که در هر زبان به آن پرداخته می‌شود. در این بخش کتاب Pacesetter 2، دستور زبان به شکلی ساده و روان همراه با تمرینات ارائه شده است.

  • Function

مخاطبان در این بخش انگلیسی را به شکلی کاربردی فرا می‌گیرند.

  • Vocabulary

به منظور تثبیت کلمات در ذهن، انواع گوناگونی از تمرینات همچون جای خالی، حدس حروف جا افتاده، تمارین وصل‌کردنی و … در این بخش ارائه شده است. واژگان جدید با عکس و تصاویر قابل فهم همراه‌اند.

  • Reading

یکی از مهارت‌های بسیار مهم در آزمون‌های زبان، مثل IELTS، توانایی درک مطلب است. در این بخش، توانایی درک مطلب زبان‌آموزان تقویت می‌شود.

  • Listening

تقویت مهارت شنیداری نیز از دیگر مواردی‌ست که باید مورد توجه قرار گیرد. به همین منظور، کتاب Pacesetter 2  از مخاطبان می‌خواهد که در دو مرحله، ابتدا فایل‌های صوتی مرتبط را گوش داده و سپس، به سؤالات مطرح‌ شده پاسخ دهند.

  • Writing

در این بخش کتاب Pacesetter 2، مهارت نگارش مورد توجه قرارگرفته است. این بخش از کتاب از زبان‌آموزان می‌خواهد درباره‌ی یک موضوع مشخص متنی نوشته و توانایی خود برای موفقیت آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی را افرایش دهند.

  • Speaking

مهارت گفتاری از جمله مهارت‌های چهارگانه می‌باشد. این کتاب با ارائه‌ی موضوعاتی برای مکالمه، از مخاطبان خود می‌خواهد تا با تمرین و صحبت کردن مکرر، این مهارت را تقویت کنند.

  • Pronunciation

درست است که تقویت مهارت‌های گفتاری از مهارت‌های بسیار مهم محسوب می‌شود، ولی باید توجه داشت که کلمات باید به شکل صحیح تلفظ شوند؛ زیرا زبان‌آموزان در صورت عدم بیان درست کلمات، در انتقال مفهوم بامشکل مواجه خواهند شد. این بخش به کمک مخاطبان خود آمده و برای آن‌ها این مشکل را تا حدودی برطرف می‌کند.

  • Grammar and Practice

این بخش کتاب Pacesetter 2 در انتهای هر درس، به بررسی مطالبی از دستور زبان و تمرینات مربوط به هر درس می‌پردازد.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

در حال حاضر زبان انگلیسی پرمخاطب‌ترین زبان خارجی در جهان است. پانصد سال پیش، زبان لاتین این عنوان را در انحصار خودش داشت، چون زبان تجارت، بازرگانی و آموزش در جهان غرب بود.

در قرن شانزدهم، زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی به دلیل تغییرات سیاسی در اروپا مورد توجه و اهمیت واقع شدند و جای زبان لاتین را گرفتند. به این ترتیب، این زبان‌ها به تدریج به عنوان زبان ارتباطات گفتاری و نوشتاری رایج به کار گرفته شدند.

زمانی که زبان جدیدی یاد می‌گیریم، می‌توانیم مهارت‌های جدیدی را همراه با آن بیاموزیم. ما حتی شروع به فکر کردن مانند مردمی می‌کنیم که زبان آن‌ها را یاد می‌گیریم. تحقیقات نشان داده است که با یادگیری زبان انگلیسی می‌توان مهارت های تفکر انتزاعی و خلاقیت خود را بهبود بخشید. مغز به طور متفاوت شروع به کار کرده و ناخودآگاه باید یاد بگیرد که خود را با روند تغییر تفکر وفق دهد.

یادگیری زبان از بسیاری جهات برای شما مفید خواهد بود؛ یادگیری آن چندان دشوار نیست و شما می‌توانید کمی بهتر با مردم بومی ارتباط برقرار کنید، احساس طرد شدن نخواهید کرد و مردم اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت.

انگلیسی یک زبان مهم بین‌المللی است و ما در جنبه‌های مختلف زندگی به دانش زبان انگلیسی نیاز پیدا می‌کنیم. امروزه از جستجوی ساده و پیدا کردن سوالات در اینترنت گرفته تا تماشای فیلم، خواندن اخبار جهان، مقالات مختلف، کاریابی و موفقیت در شغل و حرفه، به تسلط بر زبان انگلیسی نیاز خواهیم داشت.

همچنین یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به پیشرفت و موفقیت شغلی شما نیز کمک کند. جالب است بدانید صرف نظر از عنوان و گروه شغلی و میزان سابقه کاری، دانش بالا در زبان انگلیسی فرصت‌های جدید و بهتری پیش روی شما قرار داده و باعث پیشرفت و ارتقای شغلی شما خواهد شد.

دانش زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مهارت‌های استخدامی بوده و در دنیای شرکت‌ها بسیار مورد توجه است. انگلیسی مناسب تنها به معنای توانایی ساخت جملات صحیح از لحاظ گرامری نیست. این به معنای سایر مهارت‌ها برای برقراری ارتباط مؤثر مانند مهارت‌های ارائه، مهارت‌های متقاعد کردن و مذاکره و مهارت‌های بین فردی با استفاده از آن زبان نیز می‌باشد.

حتی اگر نمی‌خواهید برای شغل خاصی درخواست دهید و می‌خواهید تجارت خود را انجام دهید، پس زبان انگلیسی کمتر از یک دارایی نخواهد بود. شما قادر خواهید بود با محصولات خود ارتباط بسیار موثری برقرار کنید و مشتریان بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد، زیرا می‌دانند که شما می‌توانید به زبان آنها صحبت کنید.

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Pacesetter 2 اینجا کلیک کنید.

 

کتب مرتبط با کتاب Pacesetter 2

وزن 328 گرم
موضوع

آموزشی

رده سنی

نوجوانان 12 تا 18

سطح

Intermediate

CEFR

B1-B2

لهجه

British

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

Derek Starnge, Diane Hall

سال انتشار

2005

شابک کتاب دانش آموز

9780194515085

شابک کتاب کار

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

114

تعداد صفحات کتاب کار

80

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

تک رنگ

انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.