Business Vocabulary in Use 2nd Edition Advanced

280/000 ریال

ویرایش  سوم مجموعه  Business Vocabulary in Use، یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزش لغات ضروری انگلیسی برای تجارت و بازرگانی می باشد. مجموعه حاضر، لغات جدید و پرکاربرد انگلیسی که برای تجارت استفاده می شود را، در دو  سطح آموزشی (Intermediate – Advanced) برای شما عزیزان فراهم کرده است.

دانلود رایگان نرم‌افزار(iso)
Business Vocabulary in Use 2nd Edition Advanced

280/000 ریال

شناسه محصول: 113402 دسته:

ویرایش  سوم مجموعه  Business Vocabulary in Use، یکی از پرفروش ترین کتاب های آموزش لغات ضروری انگلیسی برای تجارت و بازرگانی می باشد. مجموعه حاضر، لغات جدید و پرکاربرد انگلیسی که برای تجارت استفاده می شود را، در دو  سطح آموزشی (Intermediate – Advanced) برای شما عزیزان فراهم کرده است. همراه با آموزش این سطوح، به سادگی می توانید لغات تجاری انگلیسی را در مکالمات، مذاکرات تجاری و نامه های اداری بکار ببرید. همچنین دارای واژگان و لغاتی است که در موقعیت های مختلف، مورد استفاده یک Businessman قرار می گیرد. مجموعه فوق مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته و مورد پسند نیز واقع شده است، زیرا مجموعه ای بسیار کامل و کاربردی می باشد. دایره لغات انگلیسی بسیار وسیع و گسترده می باشند که می توان آنها را طبق بخش بندی های خاص خود، به راحتی فراگرفت.

از آنجا که لغات موجود در ویرایش دوم این مجموعه از پیکره زبانی تجارت انتشارات کمبریج جمع آوری شده است،تماما لغات کاربردی و مورد نیاز زبان آموز در این حوزه رادر بردارد. مزیت دیگر ویرایش دوم همراهی آن با CD شامل فایل هایل های صوتی ، تمرینات بیشتر و جدول اواشناسی است که تلفظ صحیح لغات را ارائه می دهد.

وجود پاسخ نامه در انتهای کتاب باعث شده کتاب حاضر علاوه بر استفاده در کلاس قابلیت خودخوان بودن را داشته باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.