کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2

1/320/000 ریال

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی شش سطحی Yedi iklim Turkce می‌باشد. آموزش ترکی استانبولی در این مجموعه از سطح Starter (A1) شروع شده و تا Master (C2) ادامه دارد.

این کتاب توسط نویسندگان مطرحی چون (Ibrahim atabey)  ، (mahir kalfa) و  (Gultekin) تدوین و توسط مرکز فرهنگی یونوس امره (Yunus Emre Enstitusu) به چاپ رسیده است.

مطالب کتاب مناسب زبان‌آموزان بزرگسال و نوجوان بوده و برای آموزش توسط مدرس و همچنین خودآموزی مناسب می‌باشد.

دانلود رایگان فایل صوتی (zip)
دانلود رایگان نرم افزار (iso)

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2
کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2

توضیحات کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی شش سطحی Yedi iklim Turkce می‌باشد. آموزش ترکی استانبولی در این مجموعه از سطح Starter (A1) شروع شده و تا Master (C2) ادامه دارد.

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 توسط نویسندگان مطرحی چون (Ibrahim atabey)  ، (mahir kalfa) و  (Gultekin) تدوین و توسط مرکز فرهنگی یونوس امره (Yunus Emre Enstitusu) به چاپ رسیده است.

مطالب کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 مناسب زبان‌آموزان بزرگسال و نوجوان بوده و برای آموزش توسط مدرس و همچنین خودآموزی مناسب می‌باشد.

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 با بیان ساده‌ی نکات گرامری و دستوری و توجه به تقویت هر چهار مهارت اصلی Speaking ، Listening ، Reading و Writing  سبب می‌شود این مجموعه یک شروع مناسب برای شروع یادگیری زبانی جدید باشد.

علاوه بر کتاب اصلی و کتاب‌کار، هر کتاب از این مجموعه دارای کتاب کوچکی است که مکالمات و بخش‌های Listening  به تفکیک و ترتیب در آن قرار دارد.

از ویژگی‌های به خصوص کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درسنامه‌ی مخصوص برای مباحث مرتبط با مهارت‌های گفتاری، شنیداری و نوشتاری
 • آموزش مباحث گرامری در درسنامه
 • فایل صوتی ضمیمه‌ی کتاب برای تسلط بر تلفظ و سهولت در مطالعه‌ی متون

ساختار کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2

در کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 آموزش زبان ترکی به لغات و نکات دستوری محدود نمی‌شود، بلکه هم‌سو با این مطالب آموزش فرهنگ، آداب و روسم و نحوه زندگی در کشور مقصد نیز آموزش داده می‌شود. کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2 دارای 8 فصل اصلی بوده و هر فصل آن به سه قسمت دیگر تقسیم می‌شود. فصول و تصیم بندی‌های آن عبارتند از:

 1. Zaman-Makan

(A Gecmis, Simdi, Gelecek

(B Zaman Planlamasi

(C Farkli Sehirler, Farkli Hayatlar

 1. Saglikli Yasam

(A Her Seyin Basi Saglik

(B Dunyamiz Kirlenior

(C Trafik Canavari

 1. Sosyal Etkinlikler

(A Okumayi Seviyorum

(B Hangi Filme Gildelim

(C Spor Yap, Zinde Kal

 1. Guzel Ulkem

(A Her Yer Tarih

(B Dort Mevsim Yedi Bolge

(C Ttli Yiyelim, Tatli Konusalim

 1. Uretimden Tuketime

(A Uretime-Tuketim

(B is Yemegi

(C Alisveris

 1. Duygular

(A Mektup Yazalim

(B Mutlu Olmak

(C Gulelim, Eglenelism

 1. Teknoloji Ve Iletimisim

(A Elektrikli Ev Esyalari

(B Buyulu Cam- Televizyon

(C Bitkiler, Hayvanlar Ve Biz

 1. Insan Ve Toplum

(A Kisilik Tipleri

(B Basarnin Anahtari Elimade

(C Empati Kuruyorum

ویژگی‌ها و فواید زبان ترکی

زبان ترکی پانزدهمین زبان رایج جهان می‌باشد. حدود 75 میلیون نفر به‌عنوان زبان مادری به زبان ترکی تکلم کرده و برای حدود 15 میلیون نفر زبان دوم محسوب می‌شود. علاوه بر کشور ترکیه، کشورهای بالکان، قفقاز و اروپای غربی نیز مهاجران ترک زیادی را پذیرفته‌اند. اما بزرگ‌ترین گروه مهاجران ترک زبان در آلمان زندگی می‌کنند، به‌طوری که رایج‌ترین زبان در این کشور پس از آلمانی زبان ترکی است.

جمهوری ترکیه از اهمیت جغرافیایی-سیاسی برخوردار بوده و به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاورمیانه مرتبط است، این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ رو به رشد جهان را داشته و به دلیل رشد روز به روز سیاسی و اقتصادی ترکیه دانستن زبان ترکی بسیار کارآمد می‌باشد. دانستن این زبان فرصت‌های شغلی زیادی در امور تجاری، مالی، دولتی، و… در بر دارد.

استفاده از زبان انگلیسی در ترکیه خیلی کار آمد نخواهد بود، زیرا تعداد کمی از افراد به این زبان تسلط دارند، اگرچه فراگیری زبان انگلیسی در میان فارق‌التحصیلان پیشرفت چشمگیری داشته اما درک زبان ترکی برای امور تجاری به فرد جایگاهی خاص داده و شهروندان بیشتری مایل به برقراری ارتباط با فرد هستند. در نتیجه یادگیری زبان ترکی برای افرادی که قصد سفر، مهاجرت یا تعامل تجاری-سیاسی با این کشور را دارند انتخاب مناسبی است.

از آنجایی که ترکیه تمدن کهن و با ارزشی دارد یادگرفتن زبان برای افراد، به خصوص باستان‌شناسان و انسان‌شناسان خالی از لطف نخواهد بود .

آزمون بین‌المللی زبان ترکی

آزمون تومر که خلاصه عبارت “مرکز آموزش زبان ترکی” است مدرکی مورد تایید دانشگاه‌های ترکیه و دیگر سازمان‌های این کشور می‌باشد. حدود 22 سال پیش این مرکز پژوهشی به منظور آموزش زبان ترکی استانبولی به خارجی زبانان بنا شده و زیر نظر مستقیم دانشگاه آنکارا فعالیت می‌کند و مدارک اعطایی نیز مورد تایید سفارت‌های این کشور هستند.
این آزمون بین‌المللی در بسیاری از کشورها از جمله ایران به طور رسمی برگزار می‌شود. لازم به ذکر است کسانی که قصد شرکت در آزمون در خاک ترکیه را دارند نیاز به شرایط خاصی از قبیل ویزا ندارند. اغلب شرکت در آزمون در خاک ترکیه به کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در این کشور را دارند پیشنهاد می‌شود.

کتاب استاندارد این آزمون مجموعه سه جلدی Hitit بوده و بسته به نوع آزمون، برخی مدارک کوتاه مدت و برخی دارای اعتبار دائمی هستند.

آزمون 100 سوال داشته و به مدت 240 دقیقه برگزار می‌شود، نتیجه آزمون نیز 15 روز کاری پس از برگزاری ازمون اعلام شده و نمره کافی در آزمون تومر با توجه به هدفی که شخص از اخذ مدرک دارد مشخص می‌شود

برخلاف دیگر آزمون‌ها، آزمون تومر 6 مهارت زبانی خواندن، نوشتاری، شنیداری، درک مطلب، دستور و ساختار و مهارت‌های ایجاد مکالمه را مورد سنجش قرار می‌‎دهد.

دو مدرکی که این آزمون به داوطلبان در صورتاخذ نمره کافی اعطا می‌کند شامل دو مدرک زیر هستند:

مدرک دیپلما مدرکی با اعتباری دائمی است که اعتبار بالایی داشته و اخذ این مدرک معادل کسب نمره C1 می‌باشد. آزمون این مدرک همچنین در صورت نیاز می‌تواند معادل نمره C2 را نیز اعطا کند.

مدرک سرتیفیکا مدرکی موقتی است که اعتبارش به مدت شش ماه الی 2 سال تعیین می‌شود و در دو نوع temel  (مقدماتی)  با شش ماه اعتبار و Orta (متوسط) در سطح B2 اعطا می‌شود.

کتب مرتبط با کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A2

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

وزن 868 g
موضوع

other language, Turkish, آموزشی, ترکی استانبولی, زبان‌های دیگر

رده سنی

بزرگسالان, نوجوانان

سطح

Elementary

CEFR

A2

لهجه

Turkish

ناشر اصلی

یونوس امره (Yunus Emre Enstitusu)

نویسنده

Ibrahim atabey, mahir kalfa, Gultekin

سال انتشار

2015

شابک / ISBN

9786058701021

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

گلاسه

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

187

تعداد صفحات کتاب کار

99

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

چهار رنگ

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.