کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning

105/000 ریال

کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning یکی از منابع معتبر و اساسی برای آموزش فن‌آوری‌های مدرن در امر آموزش به معلمان می‌باشد. تحقیقات گسترده‌ای در مورد فن‌آوری‌های مدرن و استفاده از آن‌ها در سطح بین‌المللی صورت گرفته، ولی تحقیقاتی زیادی درباره‌ی روش‌های استفاده‌ی معلمین از این فن‌آوری‌ها در امر آموزش و یادگیری انجام نشده است. هدف اصلی این کتاب جبران این کمبود در این زمینه می‌باشد.

امروزه در جهان به صورت روزانه از تکنولوژی‌های نوین آموزشی استفاده می‌شود. تکنولوژی‌ مدرن تاثیر به‌سزایی در رشد دانش‌آموزان و معلمان دارد. این کتاب در شناخت بهتر این موضوعات به ما کمک می‌کند.

در این کتاب از روش‌های مختلفی برای تجزیه، تحلیل و ایجاد فن‌آوری‌های جدید از جمله دیجیتال، رسانه‌ی اجتماعی و ابزارهای فن‌آوری اطلاعات استفاده می‌کند. استفاده از تکنولوژی‌های نوین آموزشی توسط معلمان می‌تواند پویایی و نشاط در دانش‌آموزان ایجاد کرده و همچنین معلمان می‌توانند تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی تدریس بیشتر کنند.

همان‌طور که می‌دانیم تکنولوژی‌های نوین آموزشی را می‌توان به عنوان ابزار و شیوه‌ای برای بالا بردن سطح کیفی آموزش لحاظ کرد که به معلمان در بهبود فرآیند یادگیری و آموزش یاری رسانده و باعث تغییر شیوه‌های سنتی آموزش خواهند شد.

کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning
کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning

105/000 ریال

بررسی کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning

کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning یکی از منابع معتبر و اساسی است .

 برای آموزش فن‌آوری‌های مدرن در امر آموزش به معلمان می‌باشد.

تحقیقات گسترده‌ای در مورد فن‌آوری‌های مدرن و استفاده از آن‌ها در سطح بین‌المللی صورت گرفته است.

ولی تحقیقاتی زیادی درباره‌ی روش‌های استفاده‌ی معلمین از این فن‌آوری‌ها در امر آموزش و یادگیری انجام نشده است.

هدف اصلی کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning جبران این کمبود در این زمینه می‌باشد.

امروزه در جهان به صورت روزانه از تکنولوژی‌های نوین آموزشی استفاده می‌شود. تکنولوژی‌ مدرن تاثیر به‌سزایی در رشد دانش‌آموزان و معلمان دارد.

این کتاب در شناخت بهتر این موضوعات به ما کمک می‌کند.

در کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning از روش‌های مختلفی برای تجزیه، تحلیل و ایجاد فن‌آوری‌های جدید از جمله دیجیتال، رسانه‌ی اجتماعی و ابزارهای فن‌آوری اطلاعات استفاده می‌کند.

استفاده از تکنولوژی‌های نوین آموزشی توسط معلمان می‌تواند پویایی و نشاط در دانش‌آموزان ایجاد کرده .

و همچنین معلمان می‌توانند تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی تدریس بیشتر کنند.

همان‌طور که می‌دانیم تکنولوژی‌های نوین آموزشی را می‌توان به عنوان ابزار و شیوه‌ای برای بالا بردن سطح کیفی آموزش لحاظ کرد.

که به معلمان در بهبود فرآیند یادگیری و آموزش یاری رسانده و باعث تغییر شیوه‌های سنتی آموزش خواهند شد.

انتشارات رهنما  کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning را برای آموزش فن‌آوری‌های مدرن در امر آموزش به معلمان پیشنهاد می دهد.

تا در امر آموزش نوین  و متدهای جدید  برای آموزش زبان انگلیسی بکار گرفته شود.

ساختار کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning

کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning دارای هفت فصل بوده و در هر فصل، یک مقاله‌ در مورد فن‌آوری و تکنولوژی ارائه شده است.

  • فصل اول  مقاله‌ای ازJennifer Dianne Smardon and می‌باشد.
  • این مطالعه در نیوزیلند انجام شده و در این مقاله تاثیر ویدئوهای آموزشی در یادگیری را بررسی کرده‌ و نشان داده‌اند که استفاده از ویدئوهای آموزشی تاثیر به‌سزایی در یادگیری معلمان دارد.
  • فصل دوم مقاله‌ای از Christopher Walsh و همکارانش می‌باشد. این مطالعه و تحقیق در بنگلادش انجام شده و به بررسی تاثیر تلفن همراه بر یادگیری معلمان می‌پردازد.
  • در فصل سوم مطالعه‌ای توسط Katia Ciampa and Tiffany انجام شده و در مورد یک برنامه‌ برای تامین سرمایه‌ی تحقیقات در آموزش و پرورش در خصوص شبکه‌های آموزشی انگلستان می‌باشد.
  • فصل چهارم  کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning توسط Zoe Fowler و همکارانش به تشریح نحوه‌ی استفاده از فن‌آوری‌های جدید در تحقیقات علمی پرداخته است.
  • در فصل پنجم Nancy Fichtman و همکارانش در مورد توسعه‌ی حرفه‌ای تدریس مجازی توسط معلمان صحبت کرده است.
  • در فصل ششم Warren Kidd استفاده از ابزارها و سیستم عامل وب در بهبود آموزش معلمان در برنامه‌های پیش از خدمت انگلستان را مورد مطالعه قرار می‌دهد.
  • در فصل آخر Marilyn Leask در مورد نحوه‌ی استفاده از فن‌آوری‌های جدید در تقویت دانش حرفه‌ای معلمان توضیحاتی ارائه داده است.

کتاب‌های آکادمیک چیست؟

کتاب‌های آکادمیک(Academic) یا دانشگاهی مجموعه‌ای از کتب تخصصی زبان بوده که توسط اساتید داشنگاه‌ها در سراسر کشور تدریس می‌شود.

این کتاب‌های به چهار دسته‌ی اصلی زبان‌شناسی(Linguistic)، ادبیات(Literature)، مترجمی(Translation) و آموزش(Teaching) تقسیم شده و دانشجویان رشته‌های فوق می‌توانند از آن‌ها به صورت خودخوان و یا در کلاس‌های درس استفاده کنند.

آموزش یا Teaching چیست؟

یکی از رشته‌ی دانشگاهی، آموزش یا Teaching می‌باشد.

در این رشته دانشجویان با انواع روش‌های تدریس، نحوه‌ی تعامل با دانش‌آموزان، راهکارهای رفع مشکلات، روش‌های تدریس به سنین مختلف(کودکان، خردسالان، نوجوانان، بزرگسالان) آشنا می‌شوند.

تکنولوژی‌های مدرن آموزشی  به عنوان ابزار و شیوه‌ای برای بالا بردن سطح کیفی آموزش  و برقراری ارتباط آموزشی با زبام آموز مطرح است.

علاقمندان به رشته‌های دانشگاهی زبان می‌توانند با شرکت در کنکور زبان در یکی از چهار رشته‌ی دانشگاهی وارد دانشگاه شده و مدرک کارشناسی خود را کسب کنند.

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی کتاب Using Emerging Technologies to Develop Professional Learning اینجا کلیک کنید.

کتب مرتبط

وزن 214 g
موضوع

Academic

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Academic

CEFR

None

لهجه

None

ناشر اصلی

Routledge

نویسنده

Jean Murry, Warren kidd

سال انتشار

2016

شابک / ISBN

9781138186446

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

130

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.