کتاب Reading and Vocabulary Development 2 Thoughts and Notions 2nd Edition
Reading and Vocabulary Development 2 Thoughts and Notions 2nd Edition قیمت اصلی 1/550/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 930/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
کتاب Inside Reading 2nd Edition 4
Inside Reading 2nd Edition 4 قیمت اصلی 1/300/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 780/000 ﷼ است.

Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition

کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition قطعا یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای مطالعه‌ی افرادیست که انگلیسی را به‌عنوان زبان دوم برگزیده‌اند. کتاب حاوی 300 کلمه از Basic Vocabulary، بیش از 500 کلمه در متون کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition ، آموزش درک مطلب از متون انگلیسی، پیدا کردن Main Idea و مواردی از این دست می‌باشد. Facts & Figures اولین کتاب از مجموعه‌ی Reading & Vocabulary Development است و شما پس از به پایان رساندن این مجموعه، به سطح High Intermediate خواهید رسید. کتاب مناسب تدریس توسط معلم و همچنینSelf-Study می‌باشد.

کل کتاب شامل هفت فصل می‌شود که هر فصل، حاوی 5 درس به همراه تمرینات و فعالیت‌ها ارائه شده است. در ادامه، بخشی از امکانات موجود در کتاب را نام برده وتوضیح خواهیم داد.

شناسه محصول: نامعلوم

قیمت اصلی 1/850/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/110/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition

کتاب Facts and Figures 4th Edition قطعا یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای مطالعه‌ی افرادیست که انگلیسی را به‌عنوان زبان دوم برگزیده‌اند. کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition حاوی 300 کلمه از Basic Vocabulary ، بیش از 500 کلمه در متون کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition ، آموزش درک مطلب از متون انگلیسی، پیدا کردن Main Idea و مواردی از این دست می‌باشد. Facts & Figures اولین کتاب از مجموعه‌ی Reading & Vocabulary Development است و شما پس از به پایان رساندن این مجموعه، به سطح High Intermediate خواهید رسید. کتاب مناسب تدریس توسط معلم و همچنینSelf-Study می‌باشد.

ساختار کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition

کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition شامل هفت فصل می‌شود که هر فصل، حاوی 5 درس به همراه تمرینات و فعالیت‌ها ارائه شده است. در ادامه، بخشی از امکانات موجود در کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition را نام برده وتوضیح خواهیم داد:

 • Context Clues: این بخش، در ابتدای هر درس وجود دارد و حاوی تعدادی سوال به عنوان پیش درآمد است.
 • “Before You Read” Questions: قبل از هر متن Reading سوالاتی وجود دارد تا ذهن شما برای خواندن متن آماده شود.
 • در Vocabulary شما کلمات جدید متنی را که مورد مطالعه قرار داده‌اید یادداشت می‌کنید تا کلمات در حافظه‌ ماندگار شود.
 • Vocabulary: New Context: در این قسمت کلمات جدیدی که فرا گرفته‌اید را در جملات دیگری -با توجه به معنی- جایگذاری می‌کنید تا کاربرد کلمات و معانی را بخاطر بسپارید.
 • Vocabulary Review: در این قسمت علاوه بر یادآوری دوباره‌ی کلمات، متضاد و مترادف کلمات نیز با حل تمرین آموزش داده‌می‌شود.
 • Questions: در این بخش شما پس از درک مطلب، به گفت‌وگو در رابطه با بخش‌های علامت گذاری شده‌ی متن –با توجه به بقیه متن- می‌پردازید.
 • Comprehension: سوالات صحیح/ غلط و سوالات مشابه در این قسمت قرار دارند.
 • Main Idea: در اینجا زبان‌آموز سه جمله‌ای که احتمال می‌دهد Main Idea متن باشد را یادداشت می‌کند.
 • Word Study: این بخش در آخر هر فصل قرار دارد و به مطالعه‌ی فعل‌ها، نکات ساختاری کلمات، تلفظ و… می‌پردازد.
 • Writing از مطالب پایانی هر درس می‌باشد تا شما با استفاده از کلمات در متن خود، کاربرد هر کلمه را بیش از پیش درک کنید.

در پایان کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition می‌توانید برای بررسی پاسخ صحیح تمارین و به آخر کتاب –پاسخنامه- مراجعه کنید.

ویژگی‌های ویرایش چهارم کتاب Reading and Vocabulary Development 1 Facts and Figures 4th Edition

در راستای هدف بالا بردن سطح علمی کتاب نسبت به چاپ اول و دوم، در این ویرایش تغییراتی از جمله: توجه بیشتر به درک مطلب، موضوعات جدید و به‌روز شده و بازنگری در فرهنگ لغات و ساختار جملات،اضافه شدن فعالیت‌ها برای گسترش مهارت‌‌ زبان‌آموزان، فعالیت‌ها و تعاملات آنلاین در وب‌سایت به نشانی (http://elt.thomdon.com/readingandvocabulary) که می‌تواند مکمل آموزشی خوبی برای شما باشد، اعمال شده ‌است.

Vocabulary چیست؟

گستردگی و تقویت پیوسته‌ی دایره‌ی واژگان یکی از مهم‌ترین مهارت‌های لازم در یادگیری زبان جدید است. گسترش دایره لغات انگلیسی پروسه‌ای طولانی و پیوسته بوده و نیازمند تلاش است، همچنین ضروری است درک صحیحی از مفهوم کلمات در حال یادگیری داشت.

کلمات ابزار برقراری ارتباط تلقی می‌شوند و این ابزار علاوه بر سخن گفتن، برای نوشتن و گوش دادن به محتواهای انگلیسی نیز کاربرد دارد و داشتن دامنه لغات غنی کمک بزرگی برای انتقال معنا و مفهوم مورد نظر به مخاطب بوده و علاوه بر آن ساده‌ترین راهی است که فرد را به یک سخنور و نویسنده توانمند بدل می‌کند.

برای مثال ممکن است گرامر شخص ضعیف باشد و با کلمات منظور خود را به نحوی برساند، اما ممکن نیست بدون دانستن کلمات ارتباط برقرار کرد زیرا در حقیقت ابزار اصلی برقراری ارتباط در دست نیست.

یادگیری لغات به طور کلی به دو دسته لغات درکی (receptive vocabulary) و لغات بیانی (expressive vocabulary) تقسیم می‌شود. لغات درکی کلماتی هستند که شخص هنگام بلرخورد با آن‌ها، معنیشان را درک و قادر به پاسخگویی به آن‌هاست ولی نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. لغات بیانی نیز لغاتی هستند که شخص در ادبیات خود به سادگی می‌توانند از آن استفاده کنند.

برای موفقیت در یادگیری لغات لازم است که آن‌ها را ابتدا به صورت درکی و سپس بیانی آموخت.

راهکارهایی برای گشترش دایره لغات

 • واژه‌نامه شخصی :داشتن دفتر و یا یادداشت کلمات جدید به همراه معنی در نت گوشی
 • تکرار و تمرین: تکرار کلمات در صحبت‌ها و استفاده به صورت پی‌در پی
 • دادن مفهوم شخصی به کلمات جدید: مرتبط کردن جملات یا کلمات جدید به یک تصویر یا مفهوم آشنا
 • مطالعه: خواندن متون، داستان، اخبار و حتی محتوای آنلاین
 • تجزیه و تحلیل کلمات: کم کردن وابستگی به دیکشنری تا حد امکان و حدس زدن کلمات جدید با توجه به محتوای جمله یا متن و سپس چک کردن در دیکشنری در صورت نیاز
 • در نظر گرفتن کاربرد کلمات: سنجیدن موارد استفاده کلمات جدید و دیدن مثال‌های متعدد
 • استفاده فعال از آموخته‌ها: سعی در استفاده از کلمات جدید و جایگزین کردن آن‌ها با کلمات قدیمی هم‌معنی
 • تعیین هدف: مشخص کرد%D
وزن 358 گرم
موضوع

Reading, Vocabulary

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال, نوجوانان 12 تا 18

سطح

Elementary

CEFR

A2

لهجه

American

ناشر اصلی

Heinle ELT

نویسنده

Patricia Ackert, Linda Lee

ویرایش

چهارم

سال انتشار

2005

شابک / ISBN

9781413004458

قطع

وزیری

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (نرم)

تعداد صفحات

262

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت