Modern English: A Practical Reference Guide Second Edition

560/000 ریال

کتاب Modern English: A Practical Reference Guide Second Edition توسط انتشارات Prentice Hall به چاپ رسیده و راهنمای استفاده از زبان انگلیسی، ترتیب کلمات، نقطه گذاری، شیوه‌ی بلاغی و معانی خاص هر ساختار گرامری را شرح می دهد. این کتاب با تأکید بر انگلیسی نوشتاری رسمی و غیررسمی، تعدادی مثال به زبان طبیعی ارائه داده و اشاره‌ای به انگلیسی گفتاری نیز دارد.

موضوعات کلیدی کتاب، راهنما‌یی اطلاعات را به صورت ساده و منظم، با ورودی از دستور زبان سنتی و مدرن ارائه کرده، و دارای عناصری مانند: تمرکز بسیار روی کاربردهای دستوری برای افراد غیر بومی که در درک مقاله‌ها، انواع فعل، حروف اضافه و اصطلاحات مشکل دارند،است .

کتاب Modern English A Practical Reference Guide Second Edition
Modern English: A Practical Reference Guide Second Edition

560/000 ریال

توضیحات کتاب Modern English A Practical Reference Guide 

کتاب Modern English A Practical Reference Guide  توسط انتشارات Prentice Hall به چاپ رسیده و راهنمای استفاده از زبان انگلیسی، ترتیب کلمات، نقطه گذاری، شیوه‌ی بلاغی و معانی خاص هر ساختار گرامری را شرح می دهد. این کتاب با تأکید بر انگلیسی نوشتاری رسمی و غیررسمی، تعدادی مثال به زبان طبیعی ارائه داده و اشاره‌ای به انگلیسی گفتاری نیز دارد.

موضوعات کلیدی کتاب Modern English A Practical Reference Guide Second Edition، راهنما‌یی اطلاعات را به صورت ساده و منظم، با ورودی از دستور زبان سنتی و مدرن ارائه کرده، و دارای عناصری مانند: تمرکز بسیار روی کاربردهای دستوری برای افراد غیر بومی که در درک مقاله‌ها، انواع فعل، حروف اضافه و اصطلاحات مشکل دارند،است .

ویژگی‌های ویرایش دوم کتاب Modern English A Practical Reference Guide :

  • توضیحات، مثال‌ها و جدول‌ها برای یادگیری عمیق‌تر تدوین شده است.
  • نکات مفید به ویژه برای تشخیص روش رسمی از غیررسمی و آمریکایی از بریتانیایی ارائه شده است.
  • حاوی ارجاعات متقابل بیشتر برای دسترسی سریع‌تر به مطالب است.
  • برخی از بخش‌ها برای درک بهتر زباننموام-‌اموز، به وضوح شفاف سازی شده‌اند.

ساختار کتاب Modern English A Practical Reference Guide 

از جمله مطالبی که در کتاب Modern English A Practical Reference Guide  به آن‌ها پرداخته شده عبارتند از : nouns, pronouns, verbs, auxiliaries, adjectives, articles, adverbs, prepositions, conjunctions, sentences, clauses, gerund phrases and absolute constructions

کتاب شامل 21قسمت می‌باشد:

  • فصل 1 تا 8 شامل بخش‌های گفتاری -مفاهیم زبان‌شناسی ساختاری- می‌باشند.
  • فصل 10 تا 12 در مورد جملات و ساختارهای کلامی مبتنی بر مفهوم گرامری است.

 

گرامر-یا دستور زبان- سیستمی است که یک زبان را ساختار می‌دهد و هر زبانی، دستورالعمل‌های خاص خود را دارد. اما دستور زبان آنقدرها هم به قوانین مربوط نمی‌شود، بلکه این قراردادها هستند که نحوه‌ی صحبت و نوشتن ما را تعیین می‌کنند و شامل مواردی مانند املا، عطف کردن کلمات برای اهداف مختلف و نحوه‌ی چیدمان کلمات برای تشکیل جملات است. در حالی که خوب است به یاد داشته باشید که زبان‌ها موجودات زنده‌ای هستند که دائماً تغییر می‌کنند؛ همچنین مهم است بدانید که “گرامر استاندارد” هنوز برای برقراری ارتباط ضروری است. خوشبختانه، منابع و راهنماهای زیادی برای کمک به افرادی که می‌خواهند گرامر خود را بهبود بخشند، وجود دارد.

گرامر از دیرباز -در یونان و روم باستان به عنوان یکی از هفت هنر آزاد در آموزش قرون وسطی – به عنوان همراهی برای بلاغت، موضوع مطالعات بوده است. اگرچه روش‌های مطالعه‌ی گرامر در دوران اخیر به طور چشمگیری تغییر کرده‌اند، اما دلایل مطالعه‌ی گرامر اساساً یکسان باقی مانده است.

یادگیری گرامر مهم است؛ زیرا این زبان است که به ما امکان می‌دهد در مورد زبان صحبت کنیم. گرامر انواع کلمات و گروه‌های کلمه‌ای را نام برده که جملات را نه تنها در انگلیسی بلکه در هر زبانی تشکیل می‌دهند. ما به عنوان انسان می‌توانیم جمله بنویسیم. حتی در کودکی می‌توانیم از دستور زبان استفاده کنیم. اما اینکه بتوانیم در مورد نحوه‌ی ساخت جملات، در مورد انواع کلمات و گروه‌های کلمه‌ای که جملات را تشکیل می‌دهند صحبت کنیم، یعنی دانستن در مورد گرامر و دانستن این مهارت، دریچه‌ای به ذهن انسان و ظرفیت ذهنی پیچیده شگفت‌انگیز ما ارائه می‌دهد.

در واقع ممکن است به درستی ادعا شود که بسیاری از اختلاف نظرها در میان انسان‌ها، درگیری‌ها، مجادلات و دلخوری‌ها، که اغلب از چنین اختلافاتی ناشی شده‌اند، ناشی از عدم مهارت مناسب در ارتباط و معنای کلمات، و یا استفاده نادرست از زبان بوده است.

ما دستور زبان را مطالعه می‌کنیم زیرا دانش ساختار جمله کمکی در تفسیر ادبیات بوده و پرداختن مداوم به جملات، باعث می‌شود دانش‌آموز جملات بهتری بسازند، چرا که در دوره‌ی تحصیلی، دستور زبان بهترین موضوع برای توسعه‌ی قدرت استدلال ما است.

کتب مرتبط با کتاب Modern English A Practical Reference Guide

کتاب Grammar (Swan)

An Introductory to English Grammar 4th Edition

Advanced Grammar in Use 3rd Edition

 

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Modern English A Practical Reference Guide اینجا کلیک کنید.

وزن 0.5680 g
نویسنده

Marcella Frank

رده سنی

بزرگسالان

ناشر اصلی

Regents/Prentice Hall

ناشر

رهنما

شابک/ISBN

9780135943182

قطع

وزیری

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز

ویرایش

دوم

CD/DVD

ندارد

پاسخنامه

ندارد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.