Macmillan Picture Dictionary

کتاب Macmillan Picture Dictionary یک دیکشنری تصویری برای زبان اموزان سطح ابتدایی است که توسط انتشارات Macmillan منتشر شده است

شناسه محصول: 411551

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

280/000 

ناموجود

ناموجود

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Macmillan Picture Dictionary

کتاب Macmillan Picture Dictionary یک دیکشنری تصویری برای زبان اموزان سطح ابتدایی است که توسط انتشارات Macmillan منتشر شده است

این کتاب شامل مهارت های واژگانیvocabulary skills) (و تمرین های پیشرفتی  برای زبان آموزان ابتدایی است و کودکان را به صورت سیستماتیک  و معنا‌دار با واژگان انگلیسی اشنا می‌کند

فرهنگ لغت تصویری برای آشنایی کودکان خردسال با کتاب، در مراحل اولیه تحصیلشان مناسب است. کودکان می‌توانند فرهنگ لغت‌های تصویری را بدون اینکه خواندن یا نوشتن هیچ کلمه‌ای – چه به زبان خودشان و چه به زبان انگلیسی- را بلد باشند،”مطالعه کنند “.

همچنین کودکان می‌توانند تجربیاتشان از دنیا را با جهان گسترده‌تر مقایسه و توصیف کنند

مدرس یا همراه زبان اموز می‌تواند با انجام فعالیت‌هایی که برای اشنایی زبان اموز با انگلیسی هست به انها کمک کند و باعث گسترش دانش انها شود

ویژگی های کتاب Macmillan Picture Dictionary

 • تک زبانه
 • دارای حدودا 600 کلمه بر اساس اهمیت بالا و جذابیت برای زبان اموزان جوان
 • لغات بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند

در کتاب Macmillan Picture Dictionary کودکان توانایی این را کسب می‌کنند که فعالیت ها و اشیائی که با انها اشنایی دارند را شناسایی کنند و تمایل پیدا کرده که در مورد مسائلی که توجهشان را جلب می‌کند صحبت کنند؛انها دانششان از دنیا را گسترش میدهند و راجب حیوانات جدید ،میوه ها ،مناظر و چیز هایی که خودشان هنوز با انها مواجه نشده‌اند می‌اموزند

ساختار کتاب Macmillan Picture Dictionary

کتاب Macmillan Picture Dictionary شامل دو بخش است :

 • صفحات اصلی که کلمات مرتبط در متن را معرفی می‌کنند
 • یک فهرست لغت بر اساس حروف الفبا که شامل تمام لغات داخل دیکشنری است

بیش از دو سوم کلمات فهرست شده در فهرست لغت نیز ،در صفحات اصلی با تصویر نشان داده شده است

این کتاب شامل اموزش ساعت ،اعداد ،ماه های میلادی، مشاغل به صورت دسته بندی شده و…می‌باشد

همچنین دارای :نکات آموزشی مفصل برای مدرسین یا والدین، پیشنهاداتی برای تمرین فعالیت ها برای کودکانی که خواندن و نوشتن را شروع نکرده‌اند و کودکانی که خواندن و نوشتن را اموخته‌اند

 

دیکشنری‌ها

هرکسی که مایل است از هر زبانی به طور ماهرانه استفاده کند، باید فرهنگ لغت را همراه خود قرار دهد. اگرچه دیکشنری‌ها یک کتاب مرجع هستند، اما به دلیل تنوع و گستردگی، استفاده از آن‌ها به برخی راهنماهایی‌ها و توضیحات نیاز دارد.

دیکشنری‌ها انواع مختلفی دارند:

 • دیکشنری تخصصی: فرهنگ لغت‌ها می‌توانند عمومی یا تخصصی باشند. فرهنگ لغت عمومی شامل دامنه‌ی وسیعی از انواع کلمات است اما دیکشنری تخصصی، متمرکز بر روی یک زمینه‌ی خاص مانند پزشکی، حقوق، مهندسی برق و … است.
 • دیکشنری تک زبانه: برای کلمات و تعاریف آن‌ها، از یک زبان استفاده می‌کند.
 • دیکشنری دو زبانه: این فرهنگ لغت معنی کلمات را به دو زبان در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • دیکشنری چند زبانه: معنی کلمات را در چند زبان مختلف در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • دیکشنری ریشه‌شناسی: پیشرفت یک کلمه را با گذشت زمان دنبال کرده و نمونه‌های تاریخی را برای نمایش تغییرات ارائه می‌دهد.
 • دیکشنری جدولی: کلمات را با توجه به تعداد حروف گروه بندی کرده تا به افراد کمک کند تا کلمات با طولی مشخص را برای تکمیل معماهای جدول پیدا کنند.
 • فرهنگ لغت قافیه‌ای: نوعی از فرهنگ لغت است که در آن کلمات بر اساس صداهای انتهایی خود در یک گروه قرار می گیرند. وقتی دو کلمه با یک صدا خاتمه می یابند، به آنها هم قافیه می‌گویند. از این دیکشنری بیشتر در شعرها استفاده می‌گردد.
 • دیکشنری تصویری: اغلب به جای اینکه یک لیست الفبایی از کلمات باشند، توسط تصاویر و عکس‌ها سازماندهی می‌شوند.
 • اصطلاح‌نامه: کتابی است که کلمات را با توجه به مفاهیم آنها گروه بندی می‌کند؛ بنابراین مترادف‌ها و کلماتی که معنی آن‌ها نزدیک به هم می‌باشند، با هم گروه‌بندی می‌شوند.
 • واژه‌نامه‌ی لغات دشوار (Glossary): لیستی از کلمات یا عباراتی -همراه با تعریف- است که در یک زمینه‌‌ی خاص استفاده می‌شود، و اغلب در پشت کتاب‌های تخصصی یا دانشگاهی به عنوان ضمیمه جای دارند.

لغت‌نامه‌ها، هرچند در موارد بسیار نادر، ممکن است دارای خطا باشند. ثانیاً، این اشتباه است که فرض کنیم که چون کلمه‌ای در یک یا چند فرهنگ لغت یافت نمی‌شود، بنابراین وجود خارجی ندارد؛ برای مثال، کلمه‌ی peradventure در تعدادی از لغت‌نامه‌های شناخته شده مانند فرهنگ لغت Oxford Advanced Learner’s یافت نمی‌شود، اما مدت زیادی است که در فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد وجود داشته است. مجدداً لازم به ذکر است که معمولاً بین لغت‌نامه‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد. هیچ دو دیکشنری دقیقاً طرح یا الگوی یکسانی ندارند. به طور خاص، فرهنگ لغت پیشرفته‌ی آکسفورد «foodstuff» را به عنوان ‘usually plural’ تعیین کرده، در حالی که فرهنگ لغت انگلیسی معاصر لانگمن آن را ‘uncountable, countable or plural’ می‌داند.

در نهایت، مهم است بدانید که فرهنگ لغت‌ها در درجه اول باید مورد استفاده قرار گیرند، نه اینکه مانند کتاب خوانده شوند. اگرچه بسیاری از افراد روش دومی را انجام می‌دهند، اما این عادتی نیست که مورد تشویق قرار گیرد.

کاربران یک زبان زمانی هنگامی که با کلمات جدید مواجه می‌شوند یا نیاز به تایید وضعیت و کاربرد کلمات دیگر دارند، باید به فرهنگ لغات مراجعه کنند. این امر به آن‌ها امکان درک کلمات در متن -context- را می‌دهد.

 

 

کتب مرتبط با کتاب Macmillan Picture Dictionary

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Macmillan Picture Dictionary اینجا کلیک کنید.

 

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.