کتاب Inside Reading 2nd Edition 1
Inside Reading 2nd Edition 1 780/000 1/080/000 
بازگشت به محصولات
کتاب Inside Reading 2nd Edition Intro
Inside Reading 2nd Edition Intro قیمت اصلی 1/300/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 780/000 ﷼ است.

Inside Reading 2nd Edition 2

کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 به یکی از مهارت‌های اصلی در فراگیری زبان دوم، یعنی خواندن، می‌پردازد. محتوای کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 برای زبان‌آموزانی که سطح B1 به بعد هستند کاربردی خواهد بود. کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 در عین بهبود مهارت Reading ، دانش واژگانی شما را به‌طور رضایت بخشی گسترده می‌کند. به طور معمول، زبان‌آموزان از این مجموعه برای آمادگی پیش از آزمون‌هایی چون IELTS ، PTE و TOFEL  استفاده می‌کنند. کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 سومین کتاب از مجموعه 5 جلدی Inside Reading  است. شما با استفاده از کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 ، با متون و تمارین متنوعی مواجه شده که به خوبی شما را برای آزمون‌های پیش‌رو آماده می‌نماید.

شناسه محصول: نامعلوم

960/000 1/410/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 به یکی از مهارت‌های اصلی در فراگیری زبان دوم، یعنی خواندن، می‌پردازد. محتوای کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 برای زبان‌آموزانی که سطح B1 به بعد هستند کاربردی خواهد بود. کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 در عین بهبود مهارت Reading ، دانش واژگانی شما را به‌طور رضایت بخشی گسترده می‌کند. به طور معمول، زبان‌آموزان از این مجموعه برای آمادگی پیش از آزمون‌هایی چون IELTS ، PTE و TOFEL  استفاده می‌کنند. کتاب Inside Reading 2 سومین کتاب از مجموعه 5 جلدی Inside Reading  است. شما با استفاده از کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 ، با متون و تمارین متنوعی مواجه شده که به خوبی شما را برای آزمون‌های پیش‌رو آماده می‌نماید.

ساختار و ویژگی‌های کتاب Inside Reading 2nd Edition 2

کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 دارای 10 درس بوده و هر درس حاوی دو متن برای مطالعه می‌باشد. متون هر درس حول محور یک موضوع کلی چرخیده و همچنین یکی از مهارت مطالعه را به زبان‌آموز آموزش می‌دهد. پس از متن هر درس، شما با تمریناتی مواجه می‌شوید که در رابطه با متن و محتوای آن طرح شده‌اند. تنوع در طرح سوال و انواع آن چنان زیاد است که پس از حل تمرینات کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 ، زبان‌آموز آمادگی مواجهه با هر نوع سوال در هر شرایطی را به سادگی خواهد داشت.

ویژگی‌های ویرایش دوم کتاب Inside Reading 2nd Edition 2

با توجه به کاربردی بودن، اهمیت و همچنین استقبالی که پس از انتشار کتاب Inside Reading 2nd Edition 2 صورت گرفت، پس از مدتی حس شد لازم است تا مطالب کتاب به‌روزتر شده و همگام با تغییرات و گذر زمان، کتاب نیز دچار تغییر شود. در نتیجه ویرایش دوم کتاب منتشر شد و تغییراتی جهت بهبود کیفیت مطالب نیز ایجاد شدند.

مهارت Reading چیست؟

خواندن را می‌توان به عنوان فرایند نگاه کردن به یک‌سری نشانه‌های نوشتاری و فهم و درک معانی آن‌ها دا

وزن 158 گرم
موضوع

Reading, آموزشی

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال, نوجوانان 12 تا 18

سطح

Intermediate

CEFR

B1-B2

لهجه

American

ناشر اصلی

Oxford

نویسنده

Lawrence J. Zwier

ویرایش

دوم

سال انتشار

2012

شابک/ISBN

9780194416283

جنس کاغذ

گلاسه

قطع

وزیری

نوع جلد

شومیز (نرم)

تعداد صفحات

176

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28, وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر, گلاسه

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت