کتاب Improve your Skills Reading for IELTS 4.5-6.0

420/000 ریال

کتاب Improve your Skills Reading for IELTS 4.5-6.0 از سری کتب Improve your Skills منتشر شده توسط انتشارات MacMillan می‌باشد. این کتاب برای داوطلبینی که قصد اخذ نمره‌ی ۴.۵ تا ۶ را در آزمون آیلتس دارند، طراحی شده است.

زبان‌آموزانی که در سطح B2 قرار دارند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند. کتاب پیش‌رو کتابی‌ست که برای تقویت مهارت درک مطلب طراحی شده. ویژگی اصلی این کتاب تاکید فراوان بر انواع گوناگون تمرینات است. مخاطبان در حین خواندن این کتاب با انواع سوالات به چالش کشیده می‌شوند. این کتاب با متد آموزشی منحصربه‌فرد خود  مخاطبان را به طور کامل برای آزمون آیلتس آماده می‌کند.

کتاب Reading For IELTS 4.5-6.0 از سری کتب Improve your Skills منتشر شده توسط انتشارات MacMillan می‌باشد. این کتاب برای تقویت مهارت درک مطلب، و همچنین  برای داوطلبینی که قصد اخذ نمره‌ی 4.5 تا 6.0 در آزمون آیلتس را دارند طراحی شده است.

ویژگی اصلی این کتاب، تاکید فراوان بر انواع گوناگون تمرینات است. مخاطبان در حین خواندن کتاب با انواع سوالات به چالش کشیده می‌شوند. این کتاب با متد آموزشی منحصربه‌فرد خود، مخاطبان را به‌طور کامل برای آزمون آیلتس آماده می‌کند. زبان‌آموزانی که در سطح B2 قرار دارند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند.