Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1

کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1 را می‌توان بهترین کتاب آموزش فرانسه به عنوان زبان دوم دانست. مطالب کتاب ساده ولی به روز هستند. کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1 انتخاب مناسبی برای زبان‌آموزان نوجوان و بزرگسال می‌باشد. کسانی که آشنایی ضمنی با زبان فرانسه دارند نیز استفاده از این کتاب را می‌توانند رویکردی مفید در راستای فراگیری زبان فرانسه بدانند. این کتاب، اولین کتاب از یک مجموعه پنج سطحی آموزش ساختار زبان و تسلط به افعال زمان مختلف فرانسوی است که از سطح مبتدی (Debutant) آغاز و تا سطح پیشرفته (Avance) ادامه‌ می‌یابد که در این سایت سه سطح اصلی کتاب به شما ارائه می‌شود. کتاب حاضر در سطح متوسط (Intermediaire) و برای شروع یادگیری این زبان مناسب است.

شناسه محصول: 611667

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

2/100/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1

کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1 را می‌توان بهترین کتاب آموزش فرانسه به عنوان زبان دوم دانست. مطالب کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1 ساده ولی به روز هستند. کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1 انتخاب مناسبی برای زبان‌آموزان نوجوان و بزرگسال می‌باشد. کسانی که آشنایی ضمنی با زبان فرانسه دارند نیز استفاده از کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 را می‌توانند رویکردی مفید در راستای فراگیری زبان فرانسه بدانند. کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 ، یکی از کتاب‌های  یک مجموعه پنج سطحی آموزش ساختار زبان و تسلط به افعال زمان مختلف فرانسوی است که از سطح مبتدی (Debutant) آغاز و تا سطح پیشرفته (Avance) ادامه‌ می‌یابد که در این سایت سه سطح اصلی کتاب به شما ارائه می‌شود. کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 در سطح متوسط (Intermediaire) و برای شروع یادگیری این زبان مناسب است.

تمرین سخت برای فراگیری مطالب لازم نیست و تنها روشی که برای یادگیری مطالب کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1 موثر واقع می‌شود استمرار در تمرین مطالب آن است. مطالب کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 ، -با توجه به مشکلات و چالش‌هایی که معمولا زبان‌آموزان زبان فرانسه با آن برخورد میکنند- طوری طراحی شده که این چالش‌ها برای مخاطب پیش نیامده و اختلالی در روند یادگیری پیش نیاید. از نکات مثبت کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 می‌توان به انعطاف در نحوه‌ی استفاده اشاره کرد، استفاده از کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 هم در کلاس درس و هم به عنوان خودآموز امکان پذیر است. کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 را نه تنها می‎‌توان به عنوان مرجع برای یادگیری زبان استفاده کرد، بلکه استفاده از آن در کنار کتاب‌های آموزش زبان فرانسه نیز امکان پذیر است. تمرکز محتوای کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 به نکات دستوری (حال-گذشته-آینده) است. مطالب در معمول‌ترین ساختارها و کاربردهای روزانه ذکر می‌شوند و به تجزیه و تحلیل  ساختارهای دستوری می‌پردازند.

ساختار کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1

مطالب مورد تدریس کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 در 52 فصل تقسیم شده‌اند. هیچ فصلی به فصول قبل و بعد خود وابسته نبوده و هرفصل با موضوعی مجزا، قواعد مرتبط با عنوان فصل را ارائه می‌دهد. مضامین کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 ساختار رایج و روتینی هستند که زبان‌آموز می‌تواند در زندگی روزانه از آن‌ها استفاده کند. همانطور که بالاتر ذکر شد، کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 نکات مهمی درباره‌ی دستور زبان  به مخاطب ارائه داده است. تنوع سوالات هر درس باعث می‌شود علاوه بر آشنایی هرچه بهتر زبان‌آموز با سوالات متفاوت برای شرکت در امتحانات و بالا رفتن اعتماد به‌نفس، مطالب در حافظه‌ی بلند مدت وی ضبط شود. نوع سوالات به صورت –صحیح غلط، چند گزینه‌ای، تشریحی، تستی و… – است. از نکات مثبتی که باعث موفقیت چشمگیر کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 در آموزش زبان‌آموزان می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سازماندهی و نظم: هر درس کتاب Grammaire progressive du français 4e edition A2 B1 تنها 2 صفحه است که صفحه اول (سمت چپ صفحه) آموزش دستور زبان صورت گرفته و صفحه دوم (سمت راست صفحه) تمارین متنوع برای جا افتادن مطالب مطرح شده است.
  2. آموزش پیشرفته: آموزش دستور زبان با متدهای روز آموزش مفاهیم زبان، در این کتاب مورد استفاده قرار گرفته‌است.
  3. آماده سازی برای دریافت مدرک: مطالب و تمرینات کتاب زبان‌آموز را برای دریافت مدرک بین‌المللی زبان فرانسه آماده می‌سازد.
  4. محتوای کتاب توسط اتحادیه‌ی اروپا و اساتید این حوزه تایید شده و به عنوان بهترین مرجع آموزش فرانسه شناخته شده است.
  5. کتاب حاوی تمرینات متنوع، پاسخنامه و CD به عنوان ضمیمه است.

ویژگی‌های ویرایش چهارم کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1

در ویرایش چهارم کتاب مطالب جدیدی اضافه شده و مخاطب با ساختار زبان مردم فرانسه زبان بیشتر آشنا می‌شود. ساختار کتاب با ساختار نسخه‌های پیشین تفاوتی ندارد اما مطالب جدیدتری -از جمله آموزش و ارزیابی- ارائه شده است. وبسایتی برای مخاطبان کتاب وجود دارد که در آن 450 فعالیت تعاملی برای تمرین بیشتر وجود دارد.

کاربرد زبان فرانسه

زبان فرانسه از زبان‌های پرکاربرد و بین‌المللی است که فراگیری آن می‌‍تواند برای زبان‌آموز فواید زیادی داشته باشد. هیچ زبان دیگری نیست که مانند زبان‌انگلیسی گستردگی زیادی داشته باشد اما این زبان در پنج قاره جهان صحبت می‌شود و در 29 کشور از جمله کشورهای بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا، مالی و… زبان رسمی اعلام شده است.

فراگیری هر زبانی دارای دلایل اقتصادی نیز هست، زبان‌ها یکی از مشخصه‌های مهم مورد نظر کارفرمایان هستند و صرف نظر از اینکه چه زبانی انتخاب فرد است، کمک بزرگی به پیشرف شغلی وی خواهد بود زیرا تجارت بر پایه ارتباط شکل گرفته و کارفرمایان نیاز به استخدام افرادی دارند که تجارت آن‌ها را گسترش می‌دهند. همچنین از اهمیت زبان فرانسوی در جهان تجارت نمی‌توان صرف نظر کرد، این زبان سومین زبان تجاری مهم در جهان است.

دلایل فرهنگی یادگیری زبان فرانسه نیز بسیار گسترده هستند، اما اگر قصد اشاره مختصر به این امر را داشته باشیم،  ادبیات فرانسه یکی از پرکارترین و درخشان ترین ادبیات‌های جهان بوده و از آن‌جایی که هیچ اثر ترجمه شده‌ای به کیفیت نسخه اصلی مطلب نمیرسد، مطالعه ادبیات فرانسه به زبان اصلی لذت بی مثالی به مخاطب ارائه می‌دهد. همچنین سینمای فرانسه در عرصه‌ی فرهنگی حرف زیادی برای گفتن داشته و لذت دیدن فیلم‌های فرانسوی به این زبان نیز می‌تواند هر شخصی را برای  یادگیری زبان فرانسه ترغیب کند.

یادگیری این زبان برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند کار سختی نخواد بود، زیرا مشترکات زیادی اعم از کلمات و اصطلاحات داشته و میتوان تخمین زد حداقل 33 درصد از کلمات انگلیسی از زبان فرانسه آمده‌اند. این قابلیت باعث می‌شود نه تنها یادگیری زبان فرانسوی ازاردهنده نباشد بلکه لذت بخش نیز باشد.

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه

آزمون‌های DELF و DALF

آزمون‌های DELF و DALF به ترتیب آزمون‌های دیپلم مطالعات زبان فرانسه و دیپلم پیشرفته زبان فرانسه هستند که توسط وزارت آموزش فرانسه و با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات آموزشی (CIEP) برگزار ‌می‌‎شوند. سالانه حدود  سیصد هزار داوطلب به در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. آزمون DELF برای چهار سطح (A1, A2, B1, B2) و آزمون DALF برای سطوح C1 و C2 طراحی شده‌اند. برای قبول شدن در این آزمون کافی است چهار مهارت اصلی زبانی سنجیده شوند. هر یک از مهارت‌ها 25 نمره دارد و برای قبولی در هر بخش به حداقل پنج نمره نیاز است و از صد نمره نهایی نیز پنجاه نمره برای قبولی در آزمون قابل قبول است.

آزمون TEF

آزمون سنجش زبان فرانسه یا TEF در شش سطح برگزار شده و آزمونی است که همانند آزمون آیلتس سطح فرد در زبان فرانسه از A1 تا C2 را مشخص می‌کند. این آزمون بسته به نیاز فرد به پنج صورت :

  • TEF Naturalisation: این آزمون مناسب اشخاصی است که قصد مهاجرت به فرانسه به‌عنوان شهروند را دارند بوده و وزارت امور داخلی فرانسه این آزمون را برای اپلای معتبر شمرده است.
  • TEF études: وزارت آموزش ملی فرانسه با این آزمون مهارت گفت و گو و نوشتاری فرد را سنجیده و مناسب برای مهاجرت تحصیلی است.
  • TEF Carte de resident: آزمون کارت اقامت TEF  آزمونی تخصصی برای تایید مهارت کتبی و شفاهی فرد در سطح A2 بوده و مناسب برای دریافت کارت اقامت فرانسه است. ( آزمون A2 DELF نیز همین کاربرد را دارد)
  • TEF  Canada: سطح این آزمون با B2 DELF قابل مقایسه بوده و مهارت افرادی که قصد مهاجرت اقتصادی ، خصوصا افرادی که قصد دریافت تابعیت کانادا را دارند بررسی می‌‎کند. لازم به ذکر است این آزمون به‌طور محدود برگزار می‌شود.
  • TEF Québec- TEF AQ: آزمون ارزیابی ویژه کبک مدرکی برای افرادی است که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند.

برگزار شده و اعتبار دو ساله دارد. همچنین فرصت شغلی و تحصیلی برای افراد در کشورهای فرانسه و کانادا پیش‌ می‌‎‍آورد.

کتب مرتبط با کتاب Grammaire progressive du francais 4e edition A2 B1

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

وزن 640 گرم
موضوع

Grammar, other language, آموزشی, دستور‌ زبان, زبان فرانسوی, زبان‌های دیگر

رده سنی

بزرگسالان, نوجوانان

سطح

Elementary, Intermediate

CEFR

A2-B1

لهجه

French

ناشر اصلی

CLE International

نویسنده

Maia Gregoire, Odile Thievenaz

ویرایش

چهارم

سال انتشار

2018

شابک / ISBN

9782090381030

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

279

تعداد صفحات کتاب کار

78

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.