Got It 3B

کتاب Got It 3B از سری کتب آموزش زبان انگلیسی منتشر ‌شده توسط انتشارات Oxford می‌باشد. هدف اصلی نگارش این کتاب، تقویت مهارت‌های ارتباطی و توانایی‌های فردی در زبان‌آموزی است. این کتاب ثمره‌ی بهره بردن از منابع گوناگون و خلاقانه بوده و با توجه به سلیقه‌ی مخاطبان طراحی شده است.

مخاطبان کتاب سری Got It نوجوانان و جوانان می‌باشند. سری Got It طبق استانداردهای اروپایی، ۴ سطح زبانی را پوشش داده و زبان‌آموزان را برای سطح متوسط زبان انگلیسی آمریکایی آماده می‌کند. شروع این مجموعه با کتاب Starter و پایان آن با Level 3 می‌باشد. یکی از ویژگی‌های Got It شخصی‌سازی مکالمات است. بدین ترتیب هر زبان‌آموز می‌تواند با هر پس‌زمینه‌ی فرهنگی و علمی، به گفتگو با دوستان خود بپردازد.

شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

330/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Got It 3B

کتاب Got It 3B از سری کتب آموزش زبان انگلیسی منتشر ‌شده توسط انتشارات Oxford می‌باشد. هدف اصلی نگارش این کتاب، تقویت مهارت‌های ارتباطی و توانایی‌های فردی در زبان‌آموزی است. این کتاب ثمره‌ی بهره بردن از منابع گوناگون و خلاقانه بوده و با توجه به سلیقه‌ی مخاطبان طراحی شده است.

مخاطبان کتاب سری Got It نوجوانان و جوانان می‌باشند. سری Got It طبق استانداردهای اروپایی، ۴ سطح زبانی را پوشش داده و زبان‌آموزان را برای سطح متوسط زبان انگلیسی آمریکایی آماده می‌کند. شروع این مجموعه با کتاب Starter و پایان آن با Level 3 می‌باشد. یکی از ویژگی‌های Got It شخصی‌سازی مکالمات است. بدین ترتیب هر زبان‌آموز می‌تواند با هر پس‌زمینه‌ی فرهنگی و علمی، به گفتگو با دوستان خود بپردازد.

ویژگی‌های کتاب Got It 3B

 • مطالب مرتبط و کاربردی
 • تشویق زبان‌آموزان در حین یادگیری و ترغیب آن‌ها به ایجاد ساختار‌های کلامی جدید
 • شخصی‌سازی مطالب و مکالمات در جهت درک بهتر کاربرد کلام و معنا
 • آمادگی خوانندگان برای استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت‌های رسمی
 • مرور مستمر مطالب به منظور محک زدن زبان‌آموزان
 • وجود منابع تمرینی مضاعف همچون Online Workbook و Extra Activities
 • موضوعات کاربردی و جذاب برای نوجوانان به همراه تصاویر تمام رنگی

ساختار کتاب Got It 3B

سری Got It از ۸ کتاب تشکیل شده و هر کتاب شامل ۴ فصل یا Unit است؛ هر دو کتاب از این مجموعه، یک سطح زبانی را پوشش می‌دهند.

کتاب Got It 3B با بهره‌گیری از متد خاص خود، انگلیسی اِمریکن را به مخاطبان آموزش می‌دهد. Workbook و Online Skill Practice فرصت تمرین و یادگیری عمیق‌تر را برای مخاطبان پدید می‌آورد.

کتاب Got It 3B از ۴ بخش Vocabulary، Grammar، Communication و Skills تشکیل شده که حال، به بررسی دقیق هر یک می‌پردازیم:

 • Vocabulary

تقویت دایره‌ی واژگان از ملزومات فراگیری هر زبانی‌ست. در این بخش، آموزش لغات، به شیوه‌ای مفرح، با تصاویر و پرسش و پاسخ همراه است. در ابتدای بخش Vocabulary معمولا کلمات جدید به جهت دسترسی راحت‌تر لیست شده‌اند.

همچنین در ابتدای هر درس از کتاب Got It 3B، مکالمه‌ا‌ی کاربردی به همراه کلمات جدید مرتبط با موضوع درس ارائه می‌شود. در ادامه، سوالاتی از همان مکالمات برای به چالش کشیدن اطلاعات زبان‌آموزان طراحی شده است. تصاویر مرتبط با مکالمات نیز به فهم عمیق‌تر محتوای هر درس کمک شایانی می‌کند.

 • Grammar

یادگیری هر زبانی بدون فراگیری نحوه‌ی به‌کاربردن کلمات، تنها به خاطر سپردن مجموعه‌ای از کلمات می‌باشد. لذا زبان‌آموزان ملزم به یادگیری دستور زبان هستند. در هر بخش گرامر، دستور زبان به ساده‌ترین و واضح‌ترین شیوه‌ی ممکن تدریس شده است. تدریس این مطالب به کمک مثال‌های متعدد و تصاویر رنگی صورت گرفته است.

 • Communication

آموزش  Speakingو Pronunciation هدف اصلی این بخش می‌باشد. در Speaking مخاطبان با توجه به موضوع ارائه شده، به مکالمه با هم‌کلاسی خود یا مدرسشان پرداخته و در Pronunciation نیز، یکی از آواهای نگارشی استاندارد و صدای آن بررسی می‌شود. شیوه‌ی تلفظی این کتاب اِمریکن می‌باشد.

 • Skills

از مهم‌ترین بخش‌های کتاب Got It 3B بخش Skills است که به تقویت مهارت‌های Reading، Listening، Speaking و Writing می‌پردازد. در بخش Reading  معمولا یک متن به همراه کلمات کاربردی مرتبط با متن وجود داشته و سعی در تقویت درک مطلب زبان‌آموزان دارد.

در Writing هم موضوعی بیان شده که زبان‌آموزان درباره‌ی آن متنی می‌نویسند. به مدرسین توصیه می‌شود تا متن‌های نوشته شده را در حضور خود زبان‌آموزان ارزیابی کنند.

همچنین در راستای تقویت مهارت‌های شنیداری، CD همراه با وجود فایل‌های صوتی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

کتاب آموزشی یا CourseBook چیست؟

کتاب CourseBook به کتابی گفته می‌شود که بر اساس استانداردهای آموزشی و با توجه به انواع سطوح زبان، با هدف آموزش زبان خارجی طراحی شده است.

کتاب‌های آموزشی غالبا بر اساس اصولی تنظیم می‌شوند تا روش‌های مختلف فراگیری را با توجه به رده سنی‌های متفاوت پوشش دهند. تقسیم‌بندی کتاب‌های آموزشی طبق رده‌ی سنی، به چهار دسته‌ی اصلی تفکیک می‌شود: خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان.

فواید آموزش یادگیری زبان دوم:

فراگیری زبان دوم یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مفید در زندگی هر فرد می‌باشد. این فعالیت مزایای زیادی داشته که با توجه به سن فراگیری اهمیت آن متفاوت خواهد بود.

اولین فایده‌ی یادگیری زبان دوم تقویت ذهن و مغز است. یادگیری یک فرآیند پیچیده بوده که باعث می‌شود قسمت‌های مختلف مغز درگیر شده و به‌طور سیستماتیک و هم‌زمان، در ارتباط با هم‌دیگر به فعالیت بپردازند.

دومین مزیت فراگیری زبان، بهبود حافظه می‌باشد. زبان‌آموزان با تمرین و تکرار واژگان، گرامر (دستور زبان)  و مباحث آموزشی متفاوت، آن بخش مربوط به حافظه در مغز را بهبود می‌دهند.

فایده‌ی بعدی یادگیری زبان دوم، افزایش فرصت‌های شغلی و تحصیلی در کشورهای متفاوت است. بسیاری از موقعیت‌های شغلی و آگهی‌های استخدامی در خارج از کشور به دنبال نیروی انسانی با ارزش‌اند، لذا متقاضیان این فرصت‌های شغلی و تحصیلی نیازمند آگاهی از زبان کشور مقصد هستند.

گسترش توانایی هر فرد باعث افزایش اعتماد به نفس و -در طولانی مدت- افزایش عزت نفس را به دنبال دارد.

اما اگر بخواهیم از مهم‌ترین مزایای یادگیری زبان صحبت کنیم؛ ایجاد برقرای ارتباط میان انسان‌ها از اصلی‌ترین آن‌هاست. انسان‌ها برای برقراری ارتباط نیازمند زبانی مشترک به منظور بیان منظورات خود می‌باشند. این زبان مشترک علاوه بر برقراری ارتباط، باعث می‌شود تا مردم با فرهنگ‌های مختلف سراسر دنیا آشنا شده و درک خود از جهان را افزایش دهند.

به طور کلی تحقیقات نشان‌داده که افرادی که به بیش از یک زبان صحبت می‌کنند مهارت‌های حافظه، حل مسئله و تفکر انتقادی، تمرکز بیشتر، توانایی انجام چند کار همزمان -multi tasking- و مهارت شنیداری بهتری دارند.

کتب مرتبط با کتاب Got It 3B

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Got It 3B اینجا کلیک کنید.

وزن 320 گرم
موضوع

آموزشی

رده سنی

نوجوان

سطح

Intermediate

CEFR

B1-B2

لهجه

امریکن

ناشر اصلی

آکسفورد

ناشر

رهنما

نویسنده

Philippa Bowen & Denis Delaney

سال انتشار

2011

شابک/ISBN

9780194462471

قطع

رحلی

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (نرم)

تعداد صفحات

125

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

چهار رنگ ( تمام رنگی)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.