Ecouter et comprendre la france au quotidient

کتاب Ecouter et comprendre la france au aquotidient  یکی از کتب منتشر شده در حوزه‌ی خودآموزی زبان فرانسه است که با مطالعه‌ی آن، پیش‌زمینه و اطلاعات اولیه‌ی لازم برای فراگیری زبان فرانسه را پیدا خواهید کرد. همانطور که می‌دانید یادگیری یک زبان جدید نیاز به پیش‌زمینه دارد. کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient به سادگی به زبان‌آموز کمک می‌کند تا دانشی سطحی و کاربردی از زبان فرانسه به دست آورده و بستری برای مطالعات جدی‌تر فراهم کند.

اگر کتاب مناسبی را برای خودآموزی انتخاب کرده باشید اینکار می‌تواند بهترین گزینه باشد. این روش آموزشی، مقرون به صرفه شناخته شده و یادگیرنده در آن، آزادی تام در انتخاب موضوع، زمان و فضای آموزشی دارد. کلاس‌های درسی و دیگر فعالیت‌های اجتماعی می‌توانند مکملی برای خودآموزی باشند. تعداد عدیده‌ای از افرادی که به خودآموزی می‌پردازند، راهنمایی‌های لازم را از افراد متخصص، دوستان، خانواده و … جویا می‌شوند. ولی با این کتاب وابستگی شما برای کمک از دیگران کمتر می شود زیرا نه تنها نکات مختلف زبان فرانسه را یاد می‌گیرید، بلکه لهجه و نحوه تلفظ صحیح کلمات را هم به خوبی فرامی‌گیرید.

شناسه محصول: 611479

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

280/000 

ناموجود

ناموجود

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Ecouter et comprendre la france au aquotidient

کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient یکی از کتب منتشر شده در حوزه‌ی خودآموزی زبان فرانسه است که با مطالعه‌ی آن، پیش‌زمینه و اطلاعات اولیه‌ی لازم برای فراگیری زبان فرانسه را پیدا خواهید کرد. همانطور که می‌دانید یادگیری یک زبان جدید نیاز به پیش‌زمینه دارد. کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient به سادگی به زبان‌آموز کمک می‌کند تا دانشی سطحی و کاربردی از زبان فرانسه به دست آورده و بستری برای مطالعات جدی‌تر فراهم کند. اگر کتاب مناسبی را برای خودآموزی انتخاب کرده باشید اینکار می‌تواند بهترین گزینه باشد.

این روش آموزشی، مقرون به صرفه شناخته شده و یادگیرنده در آن، آزادی تام در انتخاب موضوع، زمان و فضای آموزشی دارد. کلاس‌های درسی و دیگر فعالیت‌های اجتماعی می‌توانند مکملی برای خودآموزی باشند. تعداد عدیده‌ای از افرادی که به خودآموزی می‌پردازند، راهنمایی‌های لازم را از افراد متخصص، دوستان، خانواده و … جویا می‌شوند. ولی با این کتاب وابستگی شما برای کمک از دیگران کمتر می شود زیرا نه تنها نکات مختلف زبان فرانسه را یاد می‌گیرید، بلکه لهجه و نحوه تلفظ صحیح کلمات را هم به خوبی فرامی‌گیرید.

ساختار کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient

آموزش در کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient با کمک حل تمارین صورت می‌گیرد تا هرچه بهتر در ذهن زبان‌آموز تثبیت شود. کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient به تمام نکات مهم در آموزش زبان می پردازد. از جمله مواردی که در کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient به آن پرداخته شده‌است، قواعد زبان فرانسه و کلمات کاربردی و مواردی از این دست می‌باشد. مطالب در 13 فصل جمع بندی‌ شده‌اند و هر فصل دارای عنوان و سرفصلی مجزا از فصول دیگر است.

نحوه‌ی آموزش کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient بر اساس Listening بوده و تمام تمرکز در آموزش بر پایه توانایی شنیداری افراد و حل تمارین کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient است CD که برای Listening کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient در نظر گرفته شده ضمیمه کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient است.

کاربرد زبان فرانسه

زبان فرانسه از زبان‌های پرکاربرد و بین‌المللی است که فراگیری آن می‌‍تواند برای زبان‌آموز فواید زیادی داشته باشد. هیچ زبان دیگری نیست که مانند زبان‌انگلیسی گستردگی زیادی داشته باشد اما این زبان در پنج قاره جهان صحبت می‌شود و در 29 کشور از جمله کشورهای بلژیک، هائیتی، لوکزامبورگ، سوئیس، موناکو، نیجر، سنگال، توگو، کانادا، مالی و… زبان رسمی اعلام شده است.

فراگیری هر زبانی دارای دلایل اقتصادی نیز هست، زبان‌ها یکی از مشخصه‌های مهم مورد نظر کارفرمایان هستند و صرف نظر از اینکه چه زبانی انتخاب فرد است، کمک بزرگی به پیشرف شغلی وی خواهد بود زیرا تجارت بر پایه ارتباط شکل گرفته و کارفرمایان نیاز به استخدام افرادی دارند که تجارت آن‌ها را گسترش می‌دهند. همچنین از اهمیت زبان فرانسوی در جهان تجارت نمی‌توان صرف نظر کرد، این زبان سومین زبان تجاری مهم در جهان است.

دلایل فرهنگی یادگیری زبان فرانسه نیز بسیار گسترده هستند، اما اگر قصد اشاره مختصر به این امر را داشته باشیم،  ادبیات فرانسه یکی از پرکارترین و درخشان ترین ادبیات‌های جهان بوده و از آن‌جایی که هیچ اثر ترجمه شده‌ای به کیفیت نسخه اصلی مطلب نمیرسد، مطالعه ادبیات فرانسه به زبان اصلی لذت بی مثالی به مخاطب ارائه می‌دهد. همچنین سینمای فرانسه در عرصه‌ی فرهنگی حرف زیادی برای گفتن داشته و لذت دیدن فیلم‌های فرانسوی به این زبان نیز می‌تواند هر شخصی را برای  یادگیری زبان فرانسه ترغیب کند.

یادگیری این زبان برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند کار سختی نخواد بود، زیرا مشترکات زیادی اعم از کلمات و اصطلاحات داشته و میتوان تخمین زد حداقل 33 درصد از کلمات انگلیسی از زبان فرانسه آمده‌اند. این قابلیت باعث می‌شود نه تنها یادگیری زبان فرانسوی ازاردهنده نباشد بلکه لذت بخش نیز باشد.

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه

آزمون‌های DELF و DALF

آزمون‌های DELF و DALF به ترتیب آزمون‌های دیپلم مطالعات زبان فرانسه و دیپلم پیشرفته زبان فرانسه هستند که توسط وزارت آموزش فرانسه و با همکاری مرکز بین‌المللی مطالعات آموزشی (CIEP) برگزار ‌می‌‎شوند. سالانه حدود  سیصد هزار داوطلب به در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. آزمون DELF برای چهار سطح (A1, A2, B1, B2) و آزمون DALF برای سطوح C1 و C2 طراحی شده‌اند. برای قبول شدن در این آزمون کافی است چهار مهارت اصلی زبانی سنجیده شوند. هر یک از مهارت‌ها 25 نمره دارد و برای قبولی در هر بخش به حداقل پنج نمره نیاز است و از صد نمره نهایی نیز پنجاه نمره برای قبولی در آزمون قابل قبول است.

آزمون TEF

آزمون سنجش زبان فرانسه یا TEF در شش سطح برگزار شده و آزمونی است که همانند آزمون آیلتس سطح فرد در زبان فرانسه از A1 تا C2 را مشخص می‌کند. این آزمون بسته به نیاز فرد به پنج صورت :

  • TEF Naturalisation: این آزمون مناسب اشخاصی است که قصد مهاجرت به فرانسه به‌عنوان شهروند را دارند بوده و وزارت امور داخلی فرانسه این آزمون را برای اپلای معتبر شمرده است.
  • TEF études: وزارت آموزش ملی فرانسه با این آزمون مهارت گفت و گو و نوشتاری فرد را سنجیده و مناسب برای مهاجرت تحصیلی است.
  • TEF Carte de resident: آزمون کارت اقامت TEF  آزمونی تخصصی برای تایید مهارت کتبی و شفاهی فرد در سطح A2 بوده و مناسب برای دریافت کارت اقامت فرانسه است. ( آزمون A2 DELF نیز همین کاربرد را دارد)
  • TEF  Canada: سطح این آزمون با B2 DELF قابل مقایسه بوده و مهارت افرادی که قصد مهاجرت اقتصادی ، خصوصا افرادی که قصد دریافت تابعیت کانادا را دارند بررسی می‌‎کند. لازم به ذکر است این آزمون به‌طور محدود برگزار می‌شود.
  • TEF Québec- TEF AQ: آزمون ارزیابی ویژه کبک مدرکی برای افرادی است که قصد مهاجرت به کبک کانادا را دارند.

برگزار شده و اعتبار دو ساله دارد. همچنین فرصت شغلی و تحصیلی برای افراد در کشورهای فرانسه و کانادا پیش‌ می‌‎‍آورد.

کتب مرتبط با کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient

برای مطالعه توضیحات بیشتر کتاب Ecouter et comprendre la france au quotidient اینجا کلیک کنید.

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.