کتاب Cambridge IELTS General Package

1/500/000 ریال

Cambridge IELTS General Package مجموعه ای است از کتاب های General از سری Cambridge IELTS که حاوی سوالات آزمون آیلتس جنرال است.این مجموعه بهترین مجموعه برای تمرین آزمون آیلتس است چرا که تمامی آزمون های این مجموعه تماما مشابه آزمون های آیلتس است.

 

Cambridge English IELTS 11 General Training

600/000 ریال
کتاب Cambridge English IELTS 11 General Training یکی از محبوب‌ترین و جامع‌ترین کتاب‌های آزمون آیلتس می‌باشد. در دنیای امروز، ارتباطات گسترده، یادگیری زبان انگلیسی را به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل کرده است. بدین ترتیب سالانه در سراسر دنیا آزمون‌های زیادی در راستای بررسی سطح زبان‌آموزان برگزار می‌شود. یکی از مهمترین آزمون‌‌ها، IELTS یا The International English Language Test System است. دانلود رایگان فایل‌های صوتی(iso) دانلود رایگان فایل‌های صوتی(zip)

Cambridge English IELTS 14 General Training

600/000 ریال
صاف

Cambridge English IELTS 15 General Training

600/000 ریال
صاف
کتاب Cambridge IELTS General Package
کتاب Cambridge IELTS General Package

1/500/000 ریال

بررسی کتاب Cambridge IELTS General Package

کتاب Cambridge IELTS General Package مجموعه ای است از کتاب های General از سری Cambridge IELTS که حاوی سوالات آزمون آیلتس جنرال است.

کتاب Cambridge IELTS General Package بهترین مجموعه برای تمرین آزمون آیلتس است چرا که تمامی آزمون های این مجموعه تماما مشابه آزمون های آیلتس است.
این مجموعه شامل 5 کتاب است و هر کتاب شامل 4 آزمون کامل آیلتس به همراه فایل های صوتی و سیستم نمره دهی به هر بخش.

در ابتدای هر کتاب شما میتوانید توضیحاتی در مورد آزمون جنرال آیلتس را بخوانید. تمامی سوالات به صورت تشریحی و با جزئیات بالا پاسخ داده شده اند.

همچنین شما میتوانید متن تمامی فایل های صوتی هر کتاب در CD مخصوص به آن پیدا کنید.

همچنین برای بخش های writing و Speaking شما نمونه هایی به صورت متن و ویدیو در این کتاب وجود دارد.

کتاب Cambridge IELTS General Package جزو بهترین کتاب ها برای تمرین و آماده سازی داوطلبین برای شرکت در آزمون آیلتس هستند بهتر است که از همان ابتدای یادگیری آیلتس به سراغ این کتاب ها نروید.

و تنها زمانی آزمون های این کتاب ها را برسی کنید که زمان کمی تا آزمون فاصله دارید.

تا بتوانید در آن زمان خود را در معرض سوالات کاملا حرفه ای و مشابه با آزمون قرار دهید. اگر زمان زیادی با آزمون آیلتس دارید بهتر از کتاب هایی که در بخش ادامه به آنها می پردازیم استفاده کنید.

کتاب های مرتبط:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.