کتاب Handy Learner's Dictionary Of American English
Handy Learner’s Dictionary Of American English قیمت اصلی 2/500/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 2/000/000 ﷼ است.
بازگشت به محصولات
Email English 2nd Edition قیمت اصلی 1/100/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 770/000 ﷼ است.

Basic Dictionary Of American English

کتاب Basic Dictionary Of American English یک فرهنگ مقدماتی همراه تصاویر کارتونی منتشرشده توسط انتشارات Longman می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی انگلیسی و تلفظ می‌باشد.

کتاب Basic Dictionary Of American English برای سطح زبانی Basic طراحی شده است و با استفاده از تصاویر، درک و حفظ واژگان انگلیسی را برای مخاطبان تسهیل می‌بخشد.

 

 

شناسه محصول: 411563

قیمت اصلی 2/000/000 ﷼ بود.قیمت فعلی 1/200/000 ﷼ است.

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب Basic Dictionary Of American English یک فرهنگ مقدماتی همراه تصاویر کارتونی منتشرشده توسط انتشارات Longman می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی انگلیسی و تلفظ می‌باشد.

کتاب Basic Dictionary Of American English برای سطح زبانی Basic طراحی شده است و با استفاده از تصاویر، درک و حفظ واژگان انگلیسی را برای مخاطبان تسهیل می‌بخشد.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد زیرا لغات جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری زبان دوم، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، زیرا آن‌ها باید بتوانند معانی ناشناخته را به وسیله‌ی همان زبان متوجه شوند. یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا words stress نیز آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.

ویژگی کتاب Basic Dictionary Of American English

 • بیش از ۱۰۰۰۰ واژه و عبارت
 • تعریف جامع و روشن انگلیسی برای هر واژه
 • مثال‌های متنوع برای نشان دادن چگونگی کاربرد واژه‌ها
 • نمایش اسامی جمع بی‌قاعده و اشکال افعال بی‌قاعده
 • اصطلاحات و عبارات متداول و افعال مرکب
 • تلفظ واژگان با بهره‌گیری از الفبای آوانگاری(فونتیک)
 • ۲۰۰ تصویر رنگی و کارتونی متنوع به منظور سهولت در به‌خاطر سپردن معانی

ساختار کتاب Basic Dictionary Of American English

در ابتدا، این فرهنگ نحوه‌ی استفاده از دیکشنری را به همراه جدول راهنمای تلفظ کلمات توصیف کرده است. بخش What your dictionary tells you حاوی اطلاعات ارائه‌شده در این فرهنگ می‌باشد. این اطلاعات از طریق صفحاتی از دیکشنری به عنوان نمونه توضیح داده شده است. تصاویر موجود کمک می‌کنند درک بهتری از معنی لغات داشته باشد. همچنین در انتها برای تثبیت بسیاری از لغات، ۱۲ صفحه همراه با تصاویر تمام رنگی گنجانده شده است.

کتاب Basic Dictionary Of American English حاوی کلمات، ترکیبات، افعال مرکب، اصطلاحات و عبارت متداول و ضروری به همراه معنی  انگلیسی و تلفظ می‌باشد.

این دیکشنری دارای ۱۰۰۰۰ واژه و عبارت می‌باشد و کلمات این فرهنگ به ترتیب حروف الفبا دسته‌بندی شده‌ است. برای هر عبارت، نوع آن، معانی مختلف و نیز کلمات مترادف و متضاد نوشته شده ‌است.

بخش انتهایی کتاب به ارائه‌ی لیستی از افعال بی‌قاعده می‌پردازد.

دیکشنری‌ها

هرکسی که مایل است از هر زبانی به طور ماهرانه استفاده کند، باید فرهنگ لغت را همراه خود قرار دهد. اگرچه دیکشنری‌ها یک کتاب مرجع هستند، اما به دلیل تنوع و گستردگی، استفاده از آن‌ها به برخی راهنماهایی‌ها و توضیحات نیاز دارد.

دیکشنری‌ها انواع مختلفی دارند:

 • دیکشنری تخصصی: فرهنگ لغت‌ها می‌توانند عمومی یا تخصصی باشند. فرهنگ لغت عمومی شامل دامنه‌ی وسیعی از انواع کلمات است اما دیکشنری تخصصی، متمرکز بر روی یک زمینه‌ی خاص مانند پزشکی، حقوق، مهندسی برق و … است.
 • دیکشنری تک زبانه: برای کلمات و تعاریف آن‌ها، از یک زبان استفاده می‌کند.
 • دیکشنری دو زبانه: این فرهنگ لغت معنی کلمات را به دو زبان در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • دیکشنری چند زبانه: معنی کلمات را در چند زبان مختلف در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • دیکشنری ریشه‌شناسی: پیشرفت یک کلمه را با گذشت زمان دنبال کرده و نمونه‌های تاریخی را برای نمایش تغییرات ارائه می‌دهد.
 • دیکشنری جدولی: کلمات را با توجه به تعداد حروف گروه بندی کرده تا به افراد کمک کند تا کلمات با طولی مشخص را برای تکمیل معماهای جدول پیدا کنند.
 • فرهنگ لغت قافیه‌ای: نوعی از فرهنگ لغت است که در آن کلمات بر اساس صداهای انتهایی خود در یک گروه قرار می گیرند. وقتی دو کلمه با یک صدا خاتمه می یابند، به آنها هم قافیه می‌گویند. از این دیکشنری بیشتر در شعرها استفاده می‌گردد.
 • دیکشنری تصویری: اغلب به جای اینکه یک لیست الفبایی از کلمات باشند، توسط تصاویر و عکس‌ها سازماندهی می‌شوند.
 • اصطلاح‌نامه: کتابی است که کلمات را با توجه به مفاهیم آنها گروه بندی می‌کند؛ بنابراین مترادف‌ها و کلماتی که معنی آن‌ها نزدیک به هم می‌باشند، با هم گروه‌بندی می‌شوند.
 • واژه‌نامه‌ی لغات دشوار (Glossary): لیستی از کلمات یا عباراتی -همراه با تعریف- است که در یک زمینه‌‌ی خاص استفاده می‌شود، و اغلب در پشت کتاب‌های تخصصی یا دانشگاهی به عنوان ضمیمه جای دارند.

لغت‌نامه‌ها، هرچند در موارد بسیار نادر، ممکن است دارای خطا باشند. ثانیاً، این اشتباه است که فرض کنیم که چون کلمه‌ای در یک یا چند فرهنگ لغت یافت نمی‌شود، بنابراین وجود خارجی ندارد؛ برای مثال، کلمه‌ی peradventure در تعدادی از لغت‌نامه‌های شناخته شده مانند فرهنگ لغت Oxford Advanced Learner’s یافت نمی‌شود، اما مدت زیادی است که در فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد وجود داشته است. مجدداً لازم به ذکر است که معمولاً بین لغت‌نامه‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد.

هیچ دو دیکشنری دقیقاً طرح یا الگوی یکسانی ندارند. به طور خاص، فرهنگ لغت پیشرفته‌ی آکسفورد «foodstuff» را به عنوان ‘usually plural’ تعیین کرده، در حالی که فرهنگ لغت انگلیسی معاصر لانگمن آن را ‘uncountable, countable or plural’ می‌داند.

در نهایت، مهم است بدانید که فرهنگ لغت‌ها در درجه اول باید مورد استفاده قرار گیرند، نه اینکه مانند کتاب خوانده شوند. اگرچه بسیاری از افراد روش دومی را انجام می‌دهند، اما این عادتی نیست که مورد تشویق قرار گیرد.

کاربران یک زبان زمانی هنگامی که با کلمات جدید مواجه می‌شوند یا نیاز به تایید وضعیت و کاربرد کلمات دیگر دارند، باید به فرهنگ لغات مراجعه کنند. این امر به آن‌ها امکان درک کلمات در متن -context- را می‌دهد.

کتب مرتبط با کتاب Basic Dictionary Of American English

 

برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Basic Dictionary Of American English اینجا کلیک کنید.

وزن 422 گرم
موضوع

Dictionary

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال

سطح

Elementary

CEFR

A1-A2

لهجه

American

ناشر اصلی

Longman

نویسنده

Longman Press

سال انتشار

2003

شابک / ISBN

9780582332515

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

370

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

دو رنگ

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.