Basic Dictionary Of American English Persian

255/000 ریال

کتاب Basic Dictionary Of American English یک فرهنگ مقدماتی همراه تصاویر کارتونی منتشرشده توسط انتشارات Longman می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی انگلیسی و تلفظ می‌باشد. این دیکشنری برای سطح زبانی Basic طراحی شده است و با استفاده از تصاویر، درک و حفظ واژگان انگلیسی را برای مخاطبان تسهیل می‌بخشد.

این کتاب به ترجمه‌ی دکتر علی اصغر ذوالفقاری می‌باشد. در این فرهنگ معادل دقیق فارسی هر واژه ارائه شده است.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد زیرا لغات جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری زبان دوم، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، زیرا آن‌ها باید بتوانند معانی ناشناخته را به وسیله‌ی همان زبان متوجه شوند. یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا  words stressنیز آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات کتاب Basic Dictionary Of American English Persian

کتاب Basic Dictionary Of American English Persian یک فرهنگ مقدماتی همراه تصاویر کارتونی منتشرشده توسط انتشارات Longman می‌باشد. این فرهنگ حاوی کلمات، اصطلاحات و عبارات متداول و ضروری همراه با معنی انگلیسی و تلفظ می‌باشد. این دیکشنری برای سطح زبانی Basic طراحی شده است و با استفاده از تصاویر، درک و حفظ واژگان انگلیسی را برای مخاطبان تسهیل می‌بخشد.

این کتاب به ترجمه‌ی دکتر علی اصغر ذوالفقاری می‌باشد. در این فرهنگ معادل دقیق فارسی هر واژه ارائه شده است.

یک دیکشنری خوب، شما را در مسیر فراگیری زبان جدید یاری خواهد کرد زیرا لغات جدید، نحوه‌ی تلفظ صحیح واژه‌ها و چگونگی به‌کار بردن آن‌ها را به شما خواهد آموخت. زبان‌آموزان موفق دائما از دیکشنری‌ استفاده می‌کنند. اغلب به زبان‌آموزان توصیه می‌شود برای یادگیری زبان دوم، بهتر آن است که دیکشنری تک زبانه تهیه کنند، زیرا آن‌ها باید بتوانند معانی ناشناخته را به وسیله‌ی همان زبان متوجه شوند. یادگیری تلفظ واژگان به وسیله‌ی phonetic نوشته شده در دیکشنری، علاوه بر آشنایی با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، شما را با تکیه حروف یا words stress نیز آشنا می‌کند. ادای شایسته words stress یکی از عوامل تاثیرگذار بر لهجه می‌باشد.

ویژگی کتاب Basic Dictionary Of American English Persian

  • بیش از ۱۰۰۰۰ واژه و عبارت
  • تعریف جامع و روشن انگلیسی برای هر واژه
  • مثال‌های متنوع برای نشان دادن چگونگی کاربرد واژه‌ها
  • نمایش اسامی جمع بی‌قاعده و اشکال افعال بی‌قاعده
  • اصطلاحات و عبارات متداول و افعال مرکب
  • تلفظ واژگان با بهره‌گیری از الفبای آوانگاری(فونتیک)
  • ۲۰۰ تصویر رنگی و کارتونی متنوع به منظور سهولت در به‌خاطر سپردن معانی

ساختار کتاب Basic Dictionary Of American English Persian

در ابتدا، این فرهنگ نحوه‌ی استفاده از دیکشنری را به همراه جدول راهنمای تلفظ کلمات توصیف کرده است. بخش What your dictionary tells you حاوی اطلاعات ارائه‌شده در این فرهنگ می‌باشد. این اطلاعات از طریق صفحاتی از دیکشنری به عنوان نمونه توضیح داده شده است. تصاویر موجود کمک می‌کنند درک بهتری از معنی لغات داشته باشد. همچنین در انتها برای تثبیت بسیاری از لغات، ۱۲ صفحه همراه با تصاویر تمام رنگی گنجانده شده است.

کتاب Basic Dictionary Of American English حاوی کلمات، ترکیبات، افعال مرکب، اصطلاحات و عبارت متداول و ضروری به همراه معنی  انگلیسی و تلفظ می‌باشد.

این دیکشنری دارای ۱۰۰۰۰ واژه و عبارت می‌باشد و کلمات این فرهنگ به ترتیب حروف الفبا دسته‌بندی شده‌ است. برای هر عبارت، نوع آن، معانی مختلف و نیز کلمات مترادف و متضاد نوشته شده ‌است.

بخش انتهایی کتاب به ارائه‌ی لیستی از افعال بی‌قاعده می‌پردازد.

کتب مرتبط

برای مطالعه‌ی توضیحات تکمیلی در مورد کتاب Basic Dictionary Of American English Persian اینجا کلیک کنید.

وزن 352 g
موضوع

Dictionary

رده سنی

بزرگسالان

سطح

Upper Intermediate

CEFR

B1-B2

لهجه

American

ناشر اصلی

Longman

نویسنده

Longman Press

سال انتشار

2018

شابک / ISBN

9789643676889

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

370

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

دو رنگ

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.