کتاب After You یا بعد از تو

720/000 ریال

کتاب After You یا بعد از تو کتاب تاثیر‌گذار جوجو مویز در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این رمان ادامه‌ی کتاب پرفروش خانم مویز Me Before You است.

بعد از مرگ ویل ترینر، لوییزا کلارک تصمیم می‌گیرد تا تغییری در زندگی خود ایجاد کند. او قصد دارد با توجه به انگیزه‌هایی که ویل در او ایجاد کرده و صحبت‌های قبل از مرگش، زندگی جدیدی برای خود بسازد. به همین علت تصمیم می‌گیرد که به لندن برود و در آن‌جا در بارِ هواپیما مشغول کار می‌شود. یک شب برای گذراندن زمانی برای آرامش به پشت‌بام خانه‌اش می‌رود اما اتفاقاتی که در پشت‌بام می‌افتد باعث سقوط کلارک می‌شود. از سوی دیگر دخترِ ویل، لیلی، به دنبال گذشته‌ی خود است. او می‌خواهد از همه چیز آگاه شود و دنبال خانواده‌ی پدری خود می‌گردد. در ادامه لوییزا با مردی به نام سم آشنا شده و متوجه می‌شود که زندگی بعد از مرگ ویل به پایان نرسیده و زندگی عاشقانه‌ی دیگری در انتظار اوست…

“من عاشق مردی بودم که دنیای جدیدی را به روی من گشود اما آنقدری دوستم نداشت که کنار من بماند”

کتاب After You در مورد توانایی انسان در بازسازی زندگی خود پس از اتفاقات غم‌انگیز زندگی سخن می‌گوید. اینکه چگونه انسان می‌تواند پس از شکست دوباره برخیزد، از دست دادن عزیزان، اموال و… همواره برای بشر رنج آور است. اما زمان شدت آن را کم‌ می‌کند و انسان‌ها را به ترمیم خود ترغیب می‌کند.