A Hand Book of English Affixes

کتاب A Hand Book of English Affixes یک منبع جامع و کاربردی با مطالبی گسترده برای شناخت و پیدا کردن تسلط بر ماهیت پویای ساخت واژگان انگلیسی همراه با رهنمودهایی به زبان فارسی است. تمام مطالب آموزشی کتاب متدوال‌ترین‌  “پسوندها” و “پیشوندها” در زبان انگلیسی هستند. در این کتاب به تفصیل درباره‌ی “پسوندها” و “پیشوندها”توضیح داده شده و نمونه‌های زیادی برای تفهیم هرچه بهتر موضوع آورده شده است.

نویسندگان  کتاب اساتید رشته‌های مرتبط هستند که با توجه به سطج علمی دانشجویان و نیازهای علمی آن‌ها کتاب را به رشته‌ی تحریر در‌آورده‌اند. زبان کتاب فارسی-انگلیسی است و توضیحات به زبان فارسی آمده‌است. کتاب A Hand Book of English Affixes  برای دانشجویان رشته‌هایی که گرایش انگلیسی دارند (مطالعات ترجمه، آموزش زبان، ادبیات انگلیسی و…) کاملا مناسب است. اگرچه ویژگی‌های زیر، این کتاب را برای تمام زبان‌آموزان پراهمیت کرده است.

شناسه محصول: 116557

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

400/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

کتاب A Hand Book of English Affixes یک منبع جامع و کاربردی با مطالبی گسترده برای شناخت و پیدا کردن تسلط بر ماهیت پویای ساخت واژگان انگلیسی همراه با رهنمودهایی به زبان فارسی است. تمام مطالب آموزشی کتاب A Hand Book of English Affixes متدوال‌ترین‌  “پسوندها” و “پیشوندها” در زبان انگلیسی هستند. در این کتاب به تفصیل درباره‌ی “پسوندها” و “پیشوندها”توضیح داده شده و نمونه‌های زیادی برای تفهیم هرچه بهتر موضوع آورده شده است.

نویسندگان  کتاب A Hand Book of English Affixes اساتید رشته‌های مرتبط هستند که با توجه به سطج علمی دانشجویان و نیازهای علمی آن‌ها کتاب A Hand Book of English Affixes را به رشته‌ی تحریر در‌آورده‌اند. زبان کتاب A Hand Book of English Affixes فارسی-انگلیسی است و توضیحات به زبان فارسی آمده‌است. کتاب A Hand Book of English Affixes  برای دانشجویان رشته‌هایی که گرایش انگلیسی دارند (مطالعات ترجمه، آموزش زبان، ادبیات انگلیسی و…) کاملا مناسب است. اگرچه ویژگی‌های زیر، کتاب A Hand Book of English Affixes را برای تمام زبان‌آموزان پراهمیت کرده است.

  • طبقه بندی “پسوندها” و “پیشوندها” به ترتیب حروف الفبا
  • جدول طبقه بندی شده‌‌ای از “پسوندها” و “پیشوندها” در هر بخش
  • تلفیق 5 الی 10 نمونه مرتبط با “پسوندها” و “پیشوندها”
  • تمرینات کاربردی مبتنی بر دروس ارائه شده در پایان هر درس
  • تمرینات خودارزیابی و پاسخنامه

ساختار کتاب A Hand Book of English Affixes

“پسوندها” و “پیشوندها”ی کتاب A Hand Book of English Affixes بر اساس ترتیب حروف الفبا در کتاب آورده شده، معنی “پسوند” یا “پیشوند” در حالِ تدریس نوشته شده و نمونه هایی اضافه‌شده، معنی و کاربرد هرکدام با حوصله و لحنی ساده توضیح داده شده تا برای همه‌ی زبان‌آموزان قابل فهم باشد. استفاده از محتوای کتاب A Hand Book of English Affixes کمک به‌سزایی در درک شما از ساختار کلمات انگلیسی و پیکر‌بندی آن‌ می‌کند. همان‌طور که می‌دانید پیکره‌ی هر زبان، کلمات آن زبان است و بدون شناخت کافی از ساختار واژه‌گان و کلمات یک زبان، نمی‌توان شناخت درستی از آن زبان پیدا کرد. کوشش کتاب A Hand Book of English Affixes بر شناساندن جان‌مایه‌ی زبان انگلیسی به زبان‌آموزان است.

علم زبان‌شناسی، معنا و تاریخچه

زبان شناسی علمی برای مطالعه‌ی ریشه و بنیان زبان‌ها بوده و اصولا به پرسش‌های بنیادین پاسخ می‌‎دهد. از موارد مورد بررسی در این علم می‌توان به نحوه‌ و دلیل شکل‌گیری زبان، چگونگی آموختن زبان به کودکان، تکامل زبان بشر و برقراری ارتباط با زبان اشاره کرد.

تاریخچه‌ی زبان‌شناسی

با اینکه مطالعات تخصصی درباره‌‎ی زبان به چندین قرن پیش از میلاد برمی‌گردد اما مفهوم جدید زبان‌شناسی، علمی نوپا با قدمت صد ساله می‌باشد.

اولین بار، پانینی، زبان‌شناس هندی در سده‌ی پنجم پیش از میلاد دستور زبان پیشرفته و کاملی برای زبان سانسکریت به تحریر درآورد. اما مفهوم مدرن و امروزه‌ی زبان‌شناسی با انتشار کتاب “دوره‌ی زبان‌شناسی عمومی” توسط  فردینان دو سوسور آغاز شد. سوسور در این کتاب بین مطالعات همزمانی و درزمانی تمایز قائل شد و بر نظام زبان تاکید داشت.

این علم نوپا همواره در حال تکمیل شدن بوده و انقلاب‌های علمی زیادی به خود دیده است؛ در اولین انقلاب و نقطه‌ی عطف زبان‌‎شناسی، ویلیام جونز متون سانسکریت را با فارسی باستان و لاتین مقایسه کرد و دریافت که تمام زبان‌ها از منشا واحدی با ریشه‌ی هندی-اروپایی شکل گرفته‌اند.

چیستی و معنای زبان‌شناسی

شخصی که به بررسی‌های زبان‌شناختی اشتغال داشته باشد، زبان‌شناس نامیده می‌شود. برخلاف تصور عموم، الزامی بر فراگیری و تسلط بر چند زبان توسط زبان‌شناس نیست و تنها لازم است که پدیده‌های زبان‌شناسی را باز شکافی و بررسی کند.

زبان‌شناسی علمی گسترده بوده و زبان را از مناظر و جهات مختلفی بررسی می‌کند؛ از این رو شاخه‌ها و زیرمجموعه‌های بسیاری دارد. اگر حوزه‌ها و حوزه‌های بین رشته‌ی این علم را در نظر بگیریم، این رشته به موارد زیر تقسیم می‌شود:

صرف، نحو، آواشناسی، واج‌شناسی، معناشناسی، کاربرد شناسی، تحلیل گفتمان، زبان‌شناسی تاریخی تطبیقی، رده‌‍شناسی زبان، جامعه شناسی زبان، روانشناسی زبان، عصب شناسی زبان، زبان‌شناسی قضایی، زبان‌شناسی بالینی، زبان‌شناسی تحلیلی، زبان‌شناسی آموزشی و زبان‌شناسی تطبیقی.

از آن‌جایی که این علم پدیده‌ای پیچیده و انسانی است، در نظر گرفتن تمام جوانب مرتبط با آن به نوعی الزامی محسوب می‌شود. از  این رو، نیاز به مطالعه‌ی ابعاد کاربرد شناختی، مردم شناختی، روان‌شناختی، نشانه شناسیک، اجتماعی، ادبی، هنری و فلسفی نیز ضروری می‌نماید.

کتب مرتبط با کتاب A Hand Book of English Affixes

برای مطالعه توضیحات بیشتر در مورد کتاب A Hand Book of English Affixes اینجا کلیک کنید.

وزن 376 گرم
موضوع

Academic, Linguistic, دانشگاهی, زبان‌شناسی

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال

سطح

Academic

ناشر اصلی

Wiley

نویسنده

Sayed Rahim Mosavinia, Kamran Mehrgan, Mohammad Khajeh

سال انتشار

2017

شابک / ISBN

9789643676612

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

274

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.