قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی 

کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی ، مجموعه‌ای از ساختارهای متداول جمله در زبان انگلیسی است. مطالب کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی از نکات مهم و پر کاربردی که بیش از بقیه موضوعات استفاده شده و از بقیه موارد معمول‌ترند تشکیل می‌شود. کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی به خواننده کمک می‌کند تا با روزمره‌ترین ساختارهای جمله آشنا گردد و آن‌ها را با تمرین و تکرار درک و سپس به خاطر بسپارد.

همان‌طور که می‌دانیم، تمرین در یادگیری تاثیر به سزایی دارد. به همین سبب پس از آموزش هر مطلب، تمرینات مرتبط و متنوعی قرار داده شده که با حل این تمارین، مطالب در حافظه‌ی بلند مدت مخاطب ثبت و ضبط می‌شود.

شناسه محصول: 111637

980/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی

کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی، مجموعه‌ای از ساختارهای متداول جمله در زبان انگلیسی است. مطالب این کتاب از نکات مهم و پر کاربردی که بیش از بقیه موضوعات استفاده شده و از بقیه موارد معمول‌ترند تشکیل می‌شود. این کتاب به خواننده کمک می‌کند تا با روزمره‌ترین ساختارهای جمله آشنا گردد و آن‌ها را با تمرین و تکرار درک و سپس به خاطر بسپارد. همان‌طور که می‌دانیم، تمرین در یادگیری تاثیر به سزایی دارد. به همین سبب پس از آموزش هر مطلب، تمرینات مرتبط و متنوعی قرار داده شده که با حل این تمارین، مطالب در حافظه‌ی بلند مدت مخاطب ثبت و ضبط می‌شود. در ترجمه‌ی این اثر، برای سهولت درک مطلب توسط مخاطبانی که در سطح پایین بوده و نیاز به راهنمایی و توضیحات تکمیلی دارند، توضیحاتی به‌ منظور روشن‌تر شدن مفهوم ساختارها به نوشته اصلی اضافه شده است تا تمام زبان‌آموزان در سطوح مختلف قادر به استفاده از کتاب باشند.

ساختار کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی

به مطالب کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی، در 30 فصل پرداخته شده است. ابتدای هر فصل به اختصار توضیح جامعی در خصوص محتوای فصل ارائه شده و سپس، با ذکر مثال، شروع به تدریس مطالب می‌کند. وقتی تمام مطالب مرتبط با موضوع تدریس شد، تمرینات متعدد دیگری برای بهتر جا افتادن مطالب مطرح می‌شود. زبان‌آموز با توجه به آموخته‌‎های خود از آن فصل به تمرینات پاسخ می‌دهد. در آخر هر فصل کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی کلید تمامی تمرینات در اختیار خواننده گذاشته شده تا خواننده قادر باشد از صحت یا عدم صحت جواب خود مطمئن و متوجه اشتباهات خود شود.

گرامر چیست؟

گرامر در هر زبانی “پایه و ساختار” محسوب می‌شود. تعریف دستور زبان را می‌توان دادن آرایشی خاص و نقش‌های متفاوت به عناصر تشکیل دهنده‌ی زبان در کنار یکدیگر دانست. به بیانی دیگر، “گرامر” ساختار و پایه‌ی یک زبان بوده و می‌توان آن را به عنوان قوانین زبان در نظر گرفت. البته لازم به ذکر است که در این تعریف گفته نشده که زبان از قوانین تشکیل شده است؛ زیرا در این صورت به‌‎نظر می‌رسد که زبان الزاما ساخته‌ی قوانین بوده و پایه‌‌ی پیدایش آن، قوانین هستند؛ اما در این صورت، تعریف چندان درستی ارائه نداده‌ایم.

باید در نظر گرفت که هیچ زبانی ثابت نیست و در طی زمان دچار تغییرات می‌شود؛ در حقیقت آنچه ما گرامر می‌نامیم تنها بازتاب یک زبان در بازه‌ی زمانی خاص است.

گرامر از آن دسته مباحثی است که برای فراگرفتن آن باید درک صحیح و عمیقی از مطالب پیدا کرد؛ با این که بسیاری از زبان‌آموزان به دلیل عدم درک قواعد، آن را کسل کننده می‌دانند اما می‌توان با استفاده از تکنیک‌های کاربردی، فرایند آموزش را مفرح ساخت و در نوشتن و صحبت کردن، به صورت مداوم از آن استفاده و این مهارت را تقویت کرد.

روش‌های پیشنهادی برای آموختن گرامر

  • آگاهی نسبت به مطالب در حال یادگیری سبب می‌شود زبان‌آموز نسبت به موضوع اشراف پیدا کرده و دانسته‌ها را به صورت کاربردی به ذهن بسپارد.
  • مطالعه‌ی متون سبب می‌شود گرامر در قالب جملات و عبارات مختلف به صورت ضمنی به ذهن وارد شده و بدین گونه، می‌توان در گذر زمان به صورت ناخودآگاه از این اطلاعات استفاده کرد.
  • استفاده از گرامر در ساختار یعنی استفاده از موضوعات جدیدی که به فراگیری آن‌ها پرداخته و استفاده از آموخته‌های جدید در موقعییت‌های مختلف سبب می‌شود موضوع در ذهن ماندگار شود.
  • مطالعه‌ی عبارات زبانی به منظور یادگرفتن گرامر و دیدن آن‌ها در بافت جمله -Context- کار آموختن را آسان‌تر می‌کند.
  • مقایسه‌ی ساختار زبان در حال یادگیری با ساختار زبان مادری، و پیدا کردن وجوه تشابه و تمایز آن‌ها از یکدیگر به امر یادگیری کمک به‌سزایی می‌کند.

کتب مرتبط با کتاب قواعد ساختار جمله در زبان انگلیسی

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کند.

وزن 808 گرم
موضوع

Academic

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال

سطح

Academic

CEFR

None

لهجه

None

ناشر

رهنما

نویسنده

روبرت کرون

مترجم

امیرعلی راسترو

شابک/ISBN

9789646054400

قطع

وزیری

جنس کاغذ

تحریر

نوع جلد

شومیز

سال انتشار

1373

تعداد صفحات

580

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

ندارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.