رمان Crime and Punishment (جنایات و مکافات)

870/000 ریال

رمان Crime and Punishment (جنایات و مکافات) اثر ماندگار و به‌یاد ماندنی فئودور داستایوفسکی است که سعی در روایت داستانی مفهومی دارد. لازم به ذکر است محتوای این کتاب به زبان انگلیسی می‌باشد.

نوشتن این داستان برای نویسنده زحمت زیادی داشت؛ داستایوفسکی سه بار اقدام به نوشتن این داستان کرد، بار اول قصد داشت داستان از منظر اول شخص و به صورت یادداشت‌های روزانه روایت شود ولی نتیجه‌ی دلخواه را نگرفت. بار دوم در تلاش بود تا داستان در قالب اعترافاتی در دادگاه و خاطرات مکتوب پس از آزادی از زندان در آید اما باز هم نتیجه مطلوب نبود و درنهایت، داستان  از منظر روایت سوم شخص مفرد (راوی-دانای کل) نوشته شد.

داستان درباره‌ی دانشجویی است که از زندگی حقیرانه‌ی دانشجویی و بی‌عدالتی‌های معمول جامعه به تنگ آمده و به‌خاطر فشاری که یک پیرزن رباخوار بابت برگشت پول به او وارد می‌کرد، و یک‌سری دلایل که حتی خود نیز از تحلیل آن‌ها عاجز بود، دست به قتل پیرزن و خواهر وی که درست پس از قتل وارد خانه شده بود زد. این اتفاق، آغاز رمان و کلاف سردرگم مکافاتی‌ست که مرد جوان در آن گرفته شده است.

دانلود رایگان فایل‌های صوتی(rar)
رمان Crime and Punishment
رمان Crime and Punishment (جنایات و مکافات)

870/000 ریال

هرچه شب تاریک‌تر، ستاره‌ها روشن‌تر و غم و اندوه عمیق‌تر باشد، خدا نزدیکتر است!

 

توضیحات رمان Crime and Punishment (جنایات و مکافات)

رمان Crime and Punishment (جنایات و مکافات) اثر ماندگار و به‌یاد ماندنی فئودور داستایوفسکی است که سعی در روایت داستانی مفهومی دارد. لازم به ذکر است محتوای این رمان به زبان انگلیسی می‌باشد.

نوشتن این داستان برای نویسنده زحمت زیادی داشت؛ داستایوفسکی سه بار اقدام به نوشتن رمان Crime and Punishment کرد، بار اول قصد داشت داستان از منظر اول شخص و به صورت یادداشت‌های روزانه روایت شود ولی نتیجه‌ی دلخواه را نگرفت. بار دوم در تلاش بود تا داستان در قالب اعترافاتی در دادگاه و خاطرات مکتوب پس از آزادی از زندان در آید اما باز هم نتیجه مطلوب نبود و درنهایت، داستان  از منظر روایت سوم شخص مفرد (راوی-دانای کل) نوشته شد.

داستان رمان Crime and Punishment درباره‌ی دانشجویی است که از زندگی حقیرانه‌ی دانشجویی و بی‌عدالتی‌های معمول جامعه به تنگ آمده و به‌خاطر فشاری که یک پیرزن رباخوار بابت برگشت پول به او وارد می‌کرد، و یک‌سری دلایل که حتی خود نیز از تحلیل آن‌ها عاجز بود، دست به قتل پیرزن و خواهر وی که درست پس از قتل وارد خانه شده بود زد. این اتفاق، آغاز رمان و کلاف سردرگم مکافاتی‌ست که مرد جوان در آن گرفته شده است.

بخشی از متن رمان Crime and Punishment (جنایات و مکافات)

هیچ چیز در دنیا دشوارتر از صمیمیت و صراحت واقعی نیست و هیچ چیز هم آسان‌تر از تملق بیجا وجود ندارد. اگر در صراحت و صمیمیت فقط صدمین جزو آن نادرست باشد، فورا ناموزونی مخصوصی به گوش می خورد و غوغایی به پا می شود؛ اما اگر تمام اجزای تملق نادرست باشد باز هم مطبوع است و نسبتا با لذت شنیده می شود گرچه که لذتی خشن ایجاد می‌کند اما به هر حال با لذت شنیده می‌شود و هر قدر که تملق نتراشیده و نخراشیده باشد لااقل نیمی از آن درست به نظر می آید. این در مورد تمام اشخاص از هر طبقه و در هر سطح از تمدن که می‌خواهند باشند فرقی نمی‌کند، در مورد اشخاص معمولی که جای خود را دارد.

کتب مرتبط با رمان Crime and Punishment

موضوع

Novel

رده سنی

بزرگسالان, نوجوانان

ناشر اصلی

Simon & Schuster

نویسنده

Fyodor Dostoyevsky

سال انتشار

2004

شابک / ISBN

9780743487634

قطع (سایز)

وزیری ~ 17*24

جنس کاغذ

بالکی

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات

704

CD/DVD

دارد

رنگ

تک رنگ (سیاه و سفید)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.