A Thousand Splendid Suns

رمان A Thousand Splendid Suns یکی دیگر از رمان های خالد حسینی نویسنده رمان مشهور بادبادک باز است. این رمان هم مانند رمان بادبادک باز حول اتفاقات 30 سال اخیر افغانستان از حمله شوروی سابق گرفته تا حکومت طالبان و بازسازی های بعد طالبان می چرخد و خشونت، ترس، امید و اعتقاد این کشور را در شرایط صمیمی و انسانی قرار می دهد.

فایل صوتی ندارد

شناسه محصول: 513414

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/140/000 

0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

رمان A Thousand Splendid Suns یکی دیگر از رمان های خالد حسینی نویسنده رمان مشهور بادبادک باز است. این رمان هم مانند رمان بادبادک باز حول اتفاقات 30 سال اخیر افغانستان از حمله شوروی سابق گرفته تا حکومت طالبان و بازسازی های بعد طالبان می چرخد و خشونت، ترس، امید و اعتقاد این کشور را در شرایط صمیمی و انسانی قرار می دهد. این رمان داستان دو نسل از شخصیت ها را روایت می کند که توسط جنگ کنار هم جمع شده اند و سختی ها و دشواری های آنها برای زنده ماندن، بزرگ کردن یک خانواده و پیدا کردن خوشحالی را به تصویر می کشد.
اگر میخواهید بیشتر در مورد زندگی شخصیت های این رمان بدانید و بفهمید که آیا آنها می توانند خوشبختی که به دنبال آن هستند را پیدا کنند یا نه می توانید هم اکنون این رمان پر فروش را از انتشارات رهنما تهیه کنید.
ISBN: 9781594489501

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.