Connect 3 Second Edition Teacher Book

ویرایش دوم مجموعه چهارسطحی Connect با لهجه امریکن برای نوجوانان مناسب بوده و سطح آن ها را از Low beginning تا Intermediate ارتقاء می دهد. این مجموعه با تاکيد بر روي هر چهار مهارت به آموزش مکالمات روزمره با موضوعات جالب و جديد همراه با تمرکز بر نکات گرامري و واژگان مي پردازد. به عبارتي کتاب هاي اين مجموعه براي تقويت مهارت زبان آموز در زمينه مکالمه و speaking مناسب مي باشند.

شناسه محصول: 114817

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

800/000 

ناموجود

ناموجود

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

ویرایش دوم مجموعه چهارسطحی Connect با لهجه امریکن برای نوجوانان مناسب بوده و سطح آن ها را از Low beginning تا Intermediate ارتقاء می دهد. این مجموعه با تاکید بر روی هر چهار مهارت به آموزش مکالمات روزمره با موضوعات جالب و جدید همراه با تمرکز بر نکات گرامری و واژگان می پردازد. به عبارتی کتاب های این مجموعه برای تقویت مهارت زبان آموز در زمینه مکالمه و speaking مناسب می باشند.
انتخاب موضوعات مناسب این رده سنی کتاب را برای آموزش مهیج تر و شاگردان را ترغیب به صحبت می کند. هر کتاب شامل 8 درس وهر درس شامل 4 بخش می باشد . هر درس یکی از موضوعاتی که زبان آموزان برای مکالمه روزمره به آن نیاز دارند انتخاب کرده است و در طول درس کلمات، مکالمه ها و نکات گرامری مربوط به آن موضوع بسط داده شده است. تمرین های صحبت کردن با پایانی باز اعتماد به نفس زبان آموزان برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را افزایش می دهد. تضمین یک کلاس خوب با توجه به قابلیت سنجش و بررسی روند پیشرفت دانش آموزان در طول ترم موضوعات و فعالیت‌های تحقیقاتی که کلاس درس را به زندگی روزانه پیوند می‌دهد. مطالب خواندنی در رابطه با فرهنگ‌های گوناگون قوانین کاربردی نوشتاری که دانش آموزان به سرعت فرا گرفته و پیاده سازی می کنند .

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.