کتاب راهنمای کامل Café Crème 2

1/200/000 ریال

کتاب راهنمای کامل Café Crème 2 یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های آموزشی زبان فرانسه، ترجمه‌ی بهشاد فریفته بوده و توسط انتشارات Francais Langue Etrangere منتشر شده است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی دو جلدی Café Crème بوده و برای رده‌ی سنی بزرگسالان و نوجوانان طراحی شده است.

از ویژگی‌های ارزشمند این کتاب می‌توان به تقویت مهارت‌های چهارگانه، تقویت دستور زبان و دایره‌ی واژگان و پرداختن به موضوعات روزمره و پرتکرار اشاره کرد. کتاب فرانسه به زبان ساده در 49 درس، مکالمات روزمره و ضروری زبان فرانسه را به شما آموزش می دهد. در ادامه‌، تمرینات ارائه شده، شما را به چالش خواهند کشید.

سری Café Crème برای تدریس در کلاس‌های درس طراحی شده است، اما به دلیل وجود ترجمه‌ی فارسی تمام جملات و کلمات، این کتاب می‌تواند راهنمای کاملی برای زبان‌آموزان خودآموز نیز باشد.

فرانسوی، زبان رسمی حدود ۳۰ کشور از جمله فرانسه، بلژیک، کامرون، کانادا(استان کبک)، بخش‌هایی از آفریقا، ساحل‌عاج، گینه، هائیتی، لوکزامبورگ، ماداگاسکار و …. بوده و یکی از مهم‌ترین زبان‌های دنیا محسوب می‌شود. طبق آمار، فرانسوی دومین زبان مفید در جهان برای تجارت است و برای تاجران حائز اهمیت می‌باشد