Yedi iklim Turkce Seiye A1

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی شش سطحی Yedi iklim Turkce می‌باشد. آموزش ترکی استانبولی در این مجموعه از سطح Starter (A1) شروع شده و تا Master (C2) ادامه دارد.

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 توسط نویسندگان مطرحی چون (Ibrahim atabey)  ، (mahir kalfa) و  (Gultekin) تدوین و توسط مرکز فرهنگی یونوس امره (Yunus Emre Enstitusu) به چاپ رسیده است.

مطالب کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 مناسب زبان‌آموزان بزرگسال و نوجوان بوده و برای آموزش توسط مدرس و همچنین خودآموزی مناسب می‌باشد.

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 با بیان ساده‌ی نکات گرامری و دستوری و توجه به تقویت هر چهار مهارت اصلی Speaking،Listening ، Reading و Writing  سبب می‌شود این مجموعه یک شروع مناسب برای شروع یادگیری زبانی جدید باشد.

دانلود رایگان فایل صوتی (zip) دانلود رایگان نرم افزار (iso)
شناسه محصول: نامعلوم

takhfif_code_15

جشنواره خرید محصولات اپل

برای دریافت تخفیف 20 درصدی عجله کنید!

1/920/000 

Title text example
0 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

توضیحات کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی شش سطحی Yedi iklim Turkce می‌باشد. آموزش ترکی استانبولی در این مجموعه از سطح Starter (A1) شروع شده و تا Master (C2) ادامه دارد.

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 توسط نویسندگان مطرحی چون (Ibrahim atabey)  ، (mahir kalfa) و  (Gultekin) تدوین و توسط مرکز فرهنگی یونوس امره (Yunus Emre Enstitusu) به چاپ رسیده است.

مطالب کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 مناسب زبان‌آموزان بزرگسال و نوجوان بوده و برای آموزش توسط مدرس و همچنین خودآموزی مناسب می‌باشد.

کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 با بیان ساده‌ی نکات گرامری و دستوری و توجه به تقویت هر چهار مهارت اصلی Speaking، Listening ، Reading و Writing سبب می‌شود این مجموعه یک شروع مناسب برای شروع یادگیری زبانی جدید باشد.

علاوه بر کتاب اصلی و کتاب‌کار، هر کتاب از این مجموعه دارای کتاب کوچکی است که مکالمات و بخش‌های Listening  به تفکیک و ترتیب در آن قرار دارد.

از ویژگی‌های به خصوص کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درسنامه‌ی مخصوص برای مباحث مرتبط با مهارت‌های گفتاری، شنیداری و نوشتاری
 • آموزش مباحث گرامری در درسنامه
 • فایل صوتی ضمیمه‌ی کتاب برای تسلط بر تلفظ و سهولت در مطالعه‌ی متون

ساختار کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1

در کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 آموزش زبان ترکی تنها به لغات و نکات دستوری محدود نشده بلکه هم‌سو با این مطالب آموزش فرهنگ، آداب و روسم و نحوه‌ی زندگی در کشور مقصد نیز آموزش داده می‌شود. کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1 دارای 8 فصل اصلی بوده و هر فصل آن به سه قسمت دیگر تقسیم می‌شود. فصول و تقسیم‌بندی‌ آن‌ها عبارتند از:

 1. Taisma (معرفی)

(A Merhaba

(B Nerelisiniz?

(C Karsilasma-Selamlasma

 1. Ailemiz (خانواده ما)

(A Ailem ve Ben

(B Evim

(C Adresim

 1. Guvluk Hayat (زندگی روزمره)

(A Saat Kacta?

(B Ne Kadar? Kac Lira?

(C Nerede? Ne Zaman?

 1. Cevremiz (محیط ما)

(A Bizim Sokagimiz

(B Ne? Nerede?

(C Bir Haftalik Planimiz

 1. Meslekler (حرفه‌ها)

(A Meslekleri Taniyalim

(B Ne Olmak Istiyorsun

(C Hobilerim

 1. Ulasim (حمل و نقل)

(A Yolculuk Nereveye

(B Trafikte

(C Bugun Hava Nasil

 1. Iletisim (مخاطب)

(A Telefon

(B Bilgisayar ve internet

(C Yuz Yuze

 1. Tatil (تعطیلات)

(A Hafta Sonu

(B Yaz Tatili

(C Bayram

ویژگی‌ها و فواید زبان ترکی

زبان ترکی پانزدهمین زبان رایج جهان می‌باشد. حدود 75 میلیون نفر به‌عنوان زبان مادری به زبان ترکی تکلم کرده و برای حدود 15 میلیون نفر زبان دوم محسوب می‌شود. علاوه بر کشور ترکیه، کشورهای بالکان، قفقاز و اروپای غربی نیز مهاجران ترک زیادی را پذیرفته‌اند. اما بزرگ‌ترین گروه مهاجران ترک زبان در آلمان زندگی می‌کنند، به‌طوری که رایج‌ترین زبان در این کشور پس از آلمانی زبان ترکی است.

جمهوری ترکیه از اهمیت جغرافیایی-سیاسی برخوردار بوده و به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاورمیانه مرتبط است، این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ رو به رشد جهان را داشته و به دلیل رشد روز به روز سیاسی و اقتصادی ترکیه دانستن زبان ترکی بسیار کارآمد می‌باشد. دانستن این زبان فرصت‌های شغلی زیادی در امور تجاری، مالی، دولتی، و… در بر دارد.

استفاده از زبان انگلیسی در ترکیه خیلی کار آمد نخواهد بود، زیرا تعداد کمی از افراد به این زبان تسلط دارند، اگرچه فراگیری زبان انگلیسی در میان فارق‌التحصیلان پیشرفت چشمگیری داشته اما درک زبان ترکی برای امور تجاری به فرد جایگاهی خاص داده و شهروندان بیشتری مایل به برقراری ارتباط با فرد هستند. در نتیجه یادگیری زبان ترکی برای افرادی که قصد سفر، مهاجرت یا تعامل تجاری-سیاسی با این کشور را دارند انتخاب مناسبی است.

از آنجایی که ترکیه تمدن کهن و با ارزشی دارد یادگرفتن زبان برای افراد، به خصوص باستان‌شناسان و انسان‌شناسان خالی از لطف نخواهد بود .

آزمون بین‌المللی زبان ترکی

آزمون تومر که خلاصه عبارت “مرکز آموزش زبان ترکی” است مدرکی مورد تایید دانشگاه‌های ترکیه و دیگر سازمان‌های این کشور می‌باشد. حدود 22 سال پیش این مرکز پژوهشی به منظور آموزش زبان ترکی استانبولی به خارجی زبانان بنا شده و زیر نظر مستقیم دانشگاه آنکارا فعالیت می‌کند و مدارک اعطایی نیز مورد تایید سفارت‌های این کشور هستند.
این آزمون بین‌المللی در بسیاری از کشورها از جمله ایران به طور رسمی برگزار می‌شود. لازم به ذکر است کسانی که قصد شرکت در آزمون در خاک ترکیه را دارند نیاز به شرایط خاصی از قبیل ویزا ندارند. اغلب شرکت در آزمون در خاک ترکیه به کسانی که قصد مهاجرت و زندگی در این کشور را دارند پیشنهاد می‌شود.

کتاب استاندارد این آزمون مجموعه سه جلدی Hitit بوده و بسته به نوع آزمون، برخی مدارک کوتاه مدت و برخی دارای اعتبار دائمی هستند.

آزمون 100 سوال داشته و به مدت 240 دقیقه برگزار می‌شود، نتیجه آزمون نیز 15 روز کاری پس از برگزاری ازمون اعلام شده و نمره کافی در آزمون تومر با توجه به هدفی که شخص از اخذ مدرک دارد مشخص می‌شود

برخلاف دیگر آزمون‌ها، آزمون تومر 6 مهارت زبانی خواندن، نوشتاری، شنیداری، درک مطلب، دستور و ساختار و مهارت‌های ایجاد مکالمه را مورد سنجش قرار می‌‎دهد.

دو مدرکی که این آزمون به داوطلبان در صورتاخذ نمره کافی اعطا می‌کند شامل دو مدرک زیر هستند:

مدرک دیپلما مدرکی با اعتباری دائمی است که اعتبار بالایی داشته و اخذ این مدرک معادل کسب نمره C1 می‌باشد. آزمون این مدرک همچنین در صورت نیاز می‌تواند معادل نمره C2 را نیز اعطا کند.

مدرک سرتیفیکا مدرکی موقتی است که اعتبارش به مدت شش ماه الی 2 سال تعیین می‌شود و در دو نوع temel  (مقدماتی)  با شش ماه اعتبار و Orta (متوسط) در سطح B2 اعطا می‌شود.

کتب مرتبط با کتاب Yedi iklim Turkce Seiye A1

برای مطالعه توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

وزن 872 گرم
موضوع

other language, Turkish, آموزشی, ترکی استانبولی, زبان‌های دیگر

رده سنی

بزرگسالان بالای 18 سال, نوجوانان 12 تا 18

سطح

Starter

CEFR

A1

لهجه

Turkish

ناشر اصلی

یونوس امره (Yunus Emre Enstitusu)

نویسنده

Ibrahim atabey, mahir kalfa,  Gultekin

سال انتشار

2015

شابک / ISBN

9786058701021

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

جنس کاغذ کتاب دانش آموز

گلاسه

جنس کاغذ کتاب کار

تحریر

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

تعداد صفحات کتاب دانش آموز

191

تعداد صفحات کتاب کار

101

پاسخ نامه

ندارد

CD/DVD

دارد

آزمون آزمایشی

ندارد

رنگ کتاب دانش آموز

چهار رنگ

رنگ کتاب کار

چهار رنگ

نوع CD/DVD درخواستی

دانلود CD/DVD آنلاین از سایت

0 نقد و بررسی
0
0
0
0
0

نقد و بررسی‌ها

پاکسازی فیلتر

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.