کتاب Wider World 1

875/000 ریال

کتاب Wider World 1 یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی پنج‌گانه‌ی‌World  Wider بوده و به آموزش مهارت‌های چهارگانه (Listening-Speaking-Writing-Reading) می‌پردازد.

این مجموعه برای شروع آموزش به زبان‌آموزان کودک و نوجوان توسط انتشاراتPearson  منتشر شده است و یک دوره‌ی آموزشی ‌کامل محسوب می‌شود. این مجموعه، آموزش خود را از سطح (A1) Starter شروع شده و تا سطح Intermediate (B1) ادامه می‌دهد.

انتشارات Pearson، کتاب‌کار و سایتی به نشانی PearsonELT.com/Widerworld به عنوان مکمل ارائه کرده و مطالب و تمرینات اضافی را در سایت قرار داده است.

کتاب Wider World هم برای تدریس در آموزشگاه‌ها و هم برای خودآموزی طراحی شده و یک راه حل دو مرحله‌ای نیز برای استفاده از این کتاب توسط انتشارات پیرسون پیشنهاد شده است:

 1. استفاده از کتاب، حل کردن تمرینات کتاب‌کار همزمان با فرایند یادگیری مطالب و حل تمرینات اضافه در سایت
 2. استفاده از کتاب اصلی، حل تمرینات و استفاده از My English lab
کتاب Wider World 1
کتاب Wider World 1

توضیحات کتاب Wider World 1

کتاب Wider World 1 یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی پنج‌گانه‌ی‌World  Wider بوده و به آموزش مهارت‌های چهارگانه (Listening-Speaking-Writing-Reading) می‌پردازد.

این مجموعه برای شروع آموزش به زبان‌آموزان کودک و نوجوان توسط انتشارات Pearson  منتشر شده است و یک دوره‌ی آموزشی ‌کامل محسوب می‌شود. این مجموعه، آموزش خود را از سطح (A1) Starter شروع شده و تا سطح Intermediate (B1) ادامه می‌دهد.

انتشارات Pearson، کتاب‌کار و سایتی به نشانی PearsonELT.com/Widerworld به عنوان مکمل کتاب Wider World 1 ارائه کرده و مطالب و تمرینات اضافی را در سایت قرار داده است.

کتاب Wider World 1 هم برای تدریس در آموزشگاه‌ها و هم برای خودآموزی طراحی شده و یک راه حل دو مرحله‌ای نیز برای استفاده از کتاب Wider World 1 توسط انتشارات پیرسون پیشنهاد شده است:

 1. استفاده از کتاب Wider World 1 ، حل کردن تمرینات کتاب‌کار همزمان با فرایند یادگیری مطالب و حل تمرینات اضافه در سایت
 2. استفاده از کتاب Wider World 1 ، حل تمرینات و استفاده از My English lab

ساختار و ویژگی‌های کتاب Wider World 1

هر کتاب این مجموعه شامل هشت درس بوده و هر درس، موضوعی مجزا و مستقل دارد و در قسمت‌‎های مختلف، به آموزش مطالبی از جمله چهار مهارت اصلی می‌پردازد. در پایان هر درس نیز با توجه به موضوع، مطالبی در رابطه با هنر، علوم، جغرافیا و.. ارائه می‌شود.

از ویژگی‌های کتاب Wider World 1 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارای فایل صوتی
 2. فضاسازی با استفاده از مکالمات روزمره
 3. آموزش گرامر با روش‌های جدید و استفاده از ویدیو
 4. استفاده از تصاویر رنگی برای انتقال بهتر مفاهیم
 5. حاوی فایل‌های مکمل صوتی برای تقویت Listening
 6. شامل تمرینات اضافی در کتاب‌کار برای جاافتادن بهتر مفاهیم
 7. شامل تمرینات اضافی در سایت
 8. آموزش مستمر و جزء به جزء گرامر در هر درس
 9. دارای Teacher’s Book برای استفاده اساتید

آموزشی نوجوانان

با توجه به شرایط امروزه، یادگیری زبان‌های دیگر، به خصوص زبان انگلیسی بسیار مهم و کمک کننده بوده و درواقع لازمه هرکاری محسوب می‌شود. اما بدیهی است که برای یادگیری هر چیزی باید علاوه بر دلیل، انگیزه و علاقه‌ای وجود داشته باشد، به‌خصوص در سنین نوجوانی (12 تا 18 سال) که انگیزه و علاقه لازمه هر فعالیتی است.

همچنین انتخاب منابع و روش یادگیری یا آموزشی که نوجوان از آن بهره می‌‍برد امر بسیار مهمی است و باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد.

شناخت و درک نوجوان روش مناسبی برای همراه کردن او با خود است، برای منابع انتخابی، باید توجه داشت که افراد در این سنین

بیشتر با تکنولوژی، ورزش و مدرسه در ارتباط هستند و بهتر است مطالب نیز در قالب این موضوعات روزمره فردی در میان گذاشته شود تا درک بهتری از موضوع داشته باشند.

همانطور که اشاره شد علایق افراد باعث ایجاد انگیزه یادگیری می‌شود. هرچه ارتباط مطالب با علاقه فرد بیشتر باشد، انگیزه بیشتری برای یادگیری به وجود می‌آید.

ابزار یادگیری

مجموعه‌های زیادی توسط انتشارات معتبر سرتاسر جهان برای این سنین منتشر شده که با توجه به سطح، هدف و موارد انتخابی یادگیری این مجموعه‌ها توسط هر فرد انتخاب می‌شود. برای مثال اگر تمرکز فرد بر مهارت  Reading & writing باشد نیاز به یک مجموعه خاص، و اگر تمرکز بر Listening & Speaking یا حتی گرامر بود هرکدام نیاز به یک سری مجموعه خاص دیگر دارد. شایان ذکر است که همواره پیشنهاد می2شود افراد تمام مهارت‌ها را حدالامکان همزمان فراگیرند زیرا این روش موثرتر و کاربردی‌تر نیز خواهد بود.

کتاب‌های داستان انگلیسی که برای سطوح مختلف با موضوعات متفاوت طراحی شده‌اند ابزار فرعی مناسبی برای تقویت مهارت خواندن و دایره لغات هستند.
انیمیشن‌ و فیلم‌های زبان انگلیسی چه با زیرنویس فارسی و بی زیرنویس مهارت شنیداری و دایره لغات را گسترش داده و همچنین باعث اشنایی بیشتر و بهتر با فرهنگ انگلیسی زبانان نیز می‌شود.

گوش دادن به آهنگ با هر سبکی که مورد علاقه شخص هست نیز یکی دیگر از راه های تقویت مهارت‌های زبانیست که سبب می‌شود شخص از یادگیری نیز لذت ببرد. همچنین لازم به ذکر است این روش و تماشای فیلم و کارتون فرد را با اصطلاحات عامیانه اشنا می‌کند.

مصاحبت به زبان انگلیسی حتی به طور دست و پا شکسته و کنار گذاشتن ترس و اضطراب نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که مهارت گفتاری فرد را تقویت میکند.

نوشتن افکار، تخیلات یا خاطرات روزانه به زبان انگلیسی و بیان احساسات به این زبان نیز یکی از روش‌های سرگرم کننده تقویت مهارت زبانی فردی است.

کتب مرتبط با کتاب Wider World 1

برای مطالعه توضیحات تکمیلی کتاب Wider World 1 اینجا کلیک کنید.

وزن - g
انتخاب محصول

کتاب دانش آموز, کتاب کار, کتاب دانش آموز + کتاب کار

موضوع

آموزش زبان

رده سنی

کودکان, نوجوانان

سطح

Elementary

CEFR

A2

لهجه

British

ناشر اصلی

قطع (سایز)

رحلی ~ 21*28

نوع جلد

شومیز (جلد نرم)

رنگ

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.