کتاب Test Your Listening

150/000 ریال

کتاب Test Your Listening از بهترین و محبوب‌ترین کتاب‌های تقویت Listening بوده و توسط  Tricia Aspinall تهیه و تنظیم شده است. این تست‌ها شامل موضوعات متنوع برگرفته از گزارشات، مصاحبه‌ها، شعر، داستان، مکالمات رسمی و غیر رسمی است که در هفت بخش مجزا در کتاب قرار دارد. یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی کتاب آشنا کردن مخاطبان با لهجه‌ها و گویش‌های متنوع انگلیسی می‌باشد.

مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی شامل Listening، Reading، Writing و Speaking بوده که معیاری برای سنجش سطح دانش زبانی زبان‌آموزان در آزمون‌های مختلف بین‌المللی می‌باشد.

مهارت شنیداری به شما کمک می‌کند تا منظور و معنای مکالمات، سخنرانی‌ها و هر آن‌چه را که می‌شنوید، دریابید. این مهارت در افزایش سطح زبان شما تاثیر شگرفی دارد، زیرا به طور مستقیم به توانایی درک مطلب مربوط شده و بر مهارت‌های دیگر نیز تاثیر گذار است. مهارت شنیداری، همچون مهارت خواندن، اغلب در مراحل اولیه‌ی یادگیری زبان شکل گرفته و تسلط در آن باعث تقویت مهارت‌های نوشتاری و گفتاری می‌شود.

شما از طریق این مهارت با نحوه‌ی تلفظ صحیح کلمات، تاکیدهای عبارات، Stress کلمات آشنا شده و به نوعی آن زبان به بخشی از جهان ذهنی شما تبدیل می‌شود. اين مجموعه همراه با فايل صوتی CD در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

دانلود رایگان فایل صوتی (zip) دانلود رایگان فایل صوتی (iso)